Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Mima a jej fretky
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Mima
Člen SKCHF

Založený: 18.01.2005

PríspevokZaslal: Utorok 18.Jan. 2005 21:51    Predmet: RE Mary Odpovedať s citátom

Mary, uff tak to u Vas musi byt riadne veselo Razz . Ja si myslim, ze casom si na seba zvyknu. A tie andulky by som urcite nepustala, vlastne ani skrecka Razz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mima
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Utorok 18.Jan. 2005 22:01    Predmet: RE Tunde Odpovedať s citátom

Dakujem, budeme sa snazit.

Co sa tyka toho srdiecka....tak ja Ti neviem. To bola jeho prva diagnoza. Hned som to isla konzultovat s kardiologom a ten to nepotvrdil. Ale povedal, ze ma tak zaliate plucka a ma utvary na pluckach, ze mu nedava ziadnu sancu. Tak veterinar, ktory ho osetruje mu tiez nasadit Furasemid } ci ako sa to vola + antibiotika a po tom sa poriadne zlepsil zdravotny stav. Ja len dufam, ze to nakoniec nebude srdiecko. Citala som, ze voda v plucach je sprievodny jav pri chorobach srdiecka.... Pri poslednom sone sa mu tie utvary zacali zmensovat, takze je pravdepodobne, ze je to zapaloveho charakteru.

A co Tvoj fretak, je uz uplne v poriadku ? Nezvykne sa "casom" zavodnovat ?

Co sa tyka stretka, uz sa tesim, Fredy nie je zvyknuty na ine fretky, tak som zvedava ako bude reagovat Smile
Návrat hore
Jolana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Streda 19.Jan. 2005 0:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Mima, ja by som hneď nezatracovala veterinára. Vždy je nebezpečie, že sa zviera /aj človek/ z narkózy nepreberie. Každý organizmus reaguje inak, len u ľudí sa robí oveľa viac testov. Ja práve idem dať kastrovať fretku a už z toho nemám dobrý pocit.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Lenka
Člen SKCHF

Založený: 06.07.2004

PríspevokZaslal: Streda 19.Jan. 2005 7:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj Mima, vitaj medzi nami. Ja sa tiež chystám s mojími tchoríkmi na kastráciu (v piatok 21.1.). Mám samčeka Boba a samičku Žofku. Velmi dúfam, že to dobre dopadne.
Držím palce tvojmu Fredymu, nech sa mu zdravotný stav len a len zlepšuje.
Návrat hore
Mima
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Streda 19.Jan. 2005 11:20    Predmet: RE: Lenka Odpovedať s citátom

Ahoj Lenka, dakujem za privitanie. Budem Ti drzat palce, neboj dobre to dopadne. Potom napis ako to prebehlo. Sestra ma tiez samicku a ked ju davala kastrovat, tak musela mat na brusku "taku pancuchu" aby sa nedostala k stehom. Ta si s nou riadne uzila, pretoze fretulke sa to vobec nepacilo a pri kazdej moznej situacii si to strhavala zo seba Razz Takze drzim palce a potom daj vediet, ahoj
Návrat hore
Mousy
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 02.08.2004

PríspevokZaslal: Streda 19.Jan. 2005 11:35    Predmet: Odpovedať s citátom

To Mima: Vitaj medzi nami Very Happy Volam sa Katka alias Mousy a mam fretku Fredika alias Lojzika. Teda on ma aj viac mien, ale Fred je jeho oficialne Smile Fred mal teraz 8 mesiacov, je poriadne tucny ako mu to ja staleho hovorim a ma momentalne pubertu s rujou. Viac sa docitas vo vlakne priskora ruja.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Mima
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Streda 19.Jan. 2005 14:47    Predmet: RE: Mousy Odpovedať s citátom

Ahoj a dik za privitanie. Musela som sa pousmiat.Moj predchadzajuci fretak ked bol v ruji, tak ma kusol do ruky a tahal ( a zatahoval ma ) vsade do svojich skrys a stale sa chcel parit. Nemusim Ti ani pisat ako vyzerali moje ruky, dokusane,doskriabane Razz Potom som ho dala vykastrovat, ale nejake extremne "skludnenie" neprislo Razz
Návrat hore
MajaZ
Admin
Admin

PríspevokZaslal: Streda 19.Jan. 2005 17:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Baby baby...na pubertu veru ani kastracia nepomoze... Evil or Very Mad
To Mima: vy ste nejaka fretacka rodina teda...ako tak pozeram... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Mima
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Streda 19.Jan. 2005 18:03    Predmet: RE: MajaZ Odpovedať s citátom

Ahoj Majka, mas pravdu. sestra si kupila fretku ako prva, dovtedy som ani netusila, ze take zvieratko existuje Wink Za necely mesiac som si kupila aj ja, tak vo velkych nadejach ako sa budu spolu kamaratit, nastal sok. Prvy samec bol nesmierne agresivny a ked prisla mala Bubka, noooooooooo, koniec sveta. My sme sa na to nemohli pozerat, oni sa isli priam udrhnut...Moj fretak sa cely najezil a a povymetal s nou cely byt. Bolo po kamaratstve Sad Sestra sa na to nemohla pozerat a ani ja. a ked prisiel do puberty, tak to Ti poviem to bolo strasne, nezniesol nikoho. Tento to je pravy opak, taky pohodovy fretacik ani pokusat nevie. Ten predchadzajuci manzela a syna doslova napadal, vypady z ukrytu a pod. Smile
Návrat hore
Tunde
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Streda 19.Jan. 2005 18:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Mima,to zametanie podlahy samickou je u fretiek normalne Laughing .Ja som si vzdy z nasich strielala,ze namocim Fifku do saponatu,pustim k nej Rudina a nemusim utierat podlahu Razz .
Fretky pritom pistia,kvokaju.Pokial na seba nesycia,je ten ich boj v poriadku,aj ked to vyzera akoby sa vrazdili.
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
Strana 2 z 4

Prejdi na: