Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Klietky a voliéry
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, ... 35, 36, 37  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Tipy a triky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Miki
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 08.07.2004

PríspevokZaslal: Pondelok 09.Aug. 2004 11:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Mate niekto skusenosti s tymito klietkami:

http://www.gonewalkies.com/xq/ASP/dept_id.4000216/pf_id.4001028/referer.9C914K6XVCE79HEKA7KMBC9Q3EV32G08/qx/gw_shop/product.htm

alebo niektorou z tychto:

http://www.redmap.co.uk/ferretsabout/acatalog/DeLuxe_Ferret_Cage.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky AOL Instant Messenger
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Pondelok 09.Aug. 2004 11:47    Predmet: Odpovedať s citátom

To Miki: Klietku z tej prvej adresy mám doma. Poslala mi ju na dobierku z Prahy firma Happy-anymals za 2100,- Kč, v Auparku ju majú za 4100 Sk. Klietka mi vyhovuje hlavne s ohľadom na rozmery, nezmestila by sa mi vyššia. Jedinou nevýhodou je, že rebríky a medzipodlažia sú z kovových roštíkov, takže aby sa freťákovi medzi šprušle nezasekla nožička, upevnila som na ne podlahovú krytinu. Klec je odfotená aj s mojimi vylepšeniami na tomto fóre. Oproti klietkam z druhej adresy sa mi na nej páči, že medzipodlažia sú dosť priestranné. Tie druhé klietky sú výrobkom firmy Ferplast a sú podľa mňa v SR dosť predražené a tie štvrťkruhové medzipodlažia majú dosť malú plochu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tina
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 31.07.2004

PríspevokZaslal: Streda 18.Aug. 2004 9:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Lili ma trojposchodovu klietku,klasicku,ktora sa da lahko zohnat v zverimexe.
Mirage
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 23.07.2004

PríspevokZaslal: Streda 18.Aug. 2004 14:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Samantha ma klietku vonku,ma dve zateplene budky na spanie a zaveseny kosik v ktorom spava v lete.Ma tam napriklad kamene,kory,konare po ktorych sa rada splha.Ma dve poschodia.
Prima
Prima

Založený: 23.08.2004

PríspevokZaslal: Sobota 28.Aug. 2004 21:37    Predmet: Odpovedať s citátom

ja neviem jaku si mam kupit a neviem kde
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Mirage
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 23.07.2004

PríspevokZaslal: Pondelok 30.Aug. 2004 9:32    Predmet: Odpovedať s citátom

najnovsie som videla klietky v hornbachu(pri avione)ale najdes ich aj inde.
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Štvrtok 02.Sep. 2004 11:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak sme kupili Miske hornu z tychto klietok: http://www.redmap.co.uk/ferretsabout/acatalog/DeLuxe_Ferret_Cage.html

a uz sa mozem aj podelit o skusenosti.

1. Paci sa mi na nej:

- hlavne rozostup paliciek - ten u nas jednoznacne rozhodol. Pretoze na starej klietke si obcas Miska zachytila nozku a velmi plakala, ked vliezala alebo vyliezala z klietky.

- priestorne dvierka, cez ktore v pohode prejde aj WC.

- zariadenie klietky ma tiez potesilo, hoci uz nejake mame, ale vyhoda pripevnenia WC a misticky o klietku sa mi zapacila. Rovnako lozko je prakticke a Miske sa paci. Za vyhodu povazujem aj lahko umyvatelnu policku s rebrikom. Rebrik sa da prestavovat okolo policky priblizne v 20 stupnovych krokoch.

2. Nevyhody:

- nater klietky nie je plastovy tak ako ho poznam napr. z pletiva (zelene) predavane v Baumaxe. Nie je ani taky odolny a ani tak nepohlcuje hluk. Takze klietka je nakoniec hlucnejsia ako nasa stara (pochromovana). A ked Miska po nej zacne skrabat rozochveje sa a rozhuci ako zvon. Co vadi hlavne v cinzaku ako je nas a hlavne v noci.

Moje subjektivne hodnotenie:

Pekna a prakticka klietka, jedinou nevyhodou hlavne pre mna je hlucnost a menej kvalitny plast, ktorym je pletivo klietky potiahnute. Na jej obhajobu vsak musim povedat, ze lepsiu, vratane nateru som zatial inde nevidel a vymietol som aj par zverimexov v Nemecku.

Ja som ju kupil v Hornbachu v BA za 4490 Sk. Bol som aj v jednom Hornbachu v Nemecku, ale tam nemali ani taky vyber ako v BA. No mali zas niektore nahradne diely ku klietke ako je napr. potrubie na preliezanie a boli ochotni zabezpecit do 2 tyzdnov i policku so schodikmi.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky AOL Instant Messenger
Miki
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Pondelok 13.Sep. 2004 11:43    Predmet: Miska - Klietka Odpovedať s citátom

Tak som ako tak dokoncil Miskinu klietku, tak ju posielam ako moznu inspiraciu:

Spodna cast bola robena na objednavku a vysla na cca 2500 Sk (material + praca). Zakladnym materialom je bukas, pletivo z Baumaxu a policky su z plavajucej podlahy.

Nacrtok aj s rozmermi najdete tu: http://forum.fretka.sk/album_page.php?pic_id=322
Návrat hore
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Pondelok 13.Sep. 2004 12:41    Predmet: Odpovedať s citátom

To Miki: no všetka česť, tá klietka s tou spodnou dostavbou je skutočne parádna! Škoda, že mám tak malý byt, hneď by som sa do niečoho podobného pustila.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Miki
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Pondelok 13.Sep. 2004 13:58    Predmet: Odpovedať s citátom

To Johana: Dik! Po dokonceni klietky uz aj my mame maly byt. SmileSmileSmile
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Tipy a triky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, ... 35, 36, 37  Ďalší
Strana 2 z 37

Prejdi na: