Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Čím kŕmite svoju fretku?
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, ... 33, 34, 35  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Začíname s chovom fretiek
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
hena9
Poradca chovu

Založený: 20.10.2005

PríspevokZaslal: Pondelok 05.Jún. 2006 22:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Môj zbožnuje len ovocie a to čo je sladké ako : jahody,čerešne,pomaranč,kivi,mandarinka,banan,malina,ananás.
Zelenina melon a pečená tekvica Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
rolko
Prima
Prima

Založený: 08.10.2005

PríspevokZaslal: Pondelok 05.Jún. 2006 22:45    Predmet: Odpovedať s citátom

vitakraft, anf, a samozrejme paprika nemoze chybat popripade neake mlsnoty ako susene hrozno Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Niki
Poradca chovu

Založený: 23.11.2005

PríspevokZaslal: Utorok 06.Jún. 2006 8:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Keď je ANF tak to. Momentálne Vitakraft. Ak mi dáhodou dojde, tak spapajú aj mačacie granulky. Milujú surové mäso a hlavne kuraciu pečeň.
Doris má rada banán a Kira zase syr a tvaroh. Obe ľúbia dostať občas žĺtko. Niekedy im zachutí hrozno, to vycucnú šťavu a šupku nenéé. Zeleninu mi potvory nechcú. Momentálne dávam Kire aj mäsovo-zeleninový vývar, keď už je tou maminou (to jej fakt chutí). No a na záver milujú sirup Frettchen saft a pastu Malt soft. Very Happy Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Erika
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 10.07.2005

PríspevokZaslal: Streda 02.Aug. 2006 18:38    Predmet: Odpovedať s citátom

my krmime:ANF(uz teraz nie) Frenkie Duo Ferret,Vitakraft,Sluis,Royal,kuracie maso,zltok s vajicka...
Mlsky:Zelenina,ovocie.Melon,paprika,uhorka,banan.
Zvysne:Vitaminova pasta (Malt-Soft) hlavne pri strihani drapkou a cisteni usi.
Návrat hore
Lorinka
Člen SKCHF

Založený: 19.02.2006

PríspevokZaslal: Sobota 05.Aug. 2006 15:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Teď už běžně krmím granulemi a to bud pro fretky nedo pro koťata. Měla jsem Vitakraft, Hill´s pro koťata, Acanu Kitten, ...nějaké granule pro fretky od Blanky z anglie, název už nevím. Dívám se na složení a pokud se mi zdá dobré tak to koupím a zkusím, jak jim to jede.
Několik roků na zpátky, kdy granule nebyly k sehnání pro psy natož pro fretky sem krmila masem, zeleninou, ovocem, těstoviny, rýže, tvaroh , vejce... Maso syrové i vařené. Chovala jsem pro ně laboratorní myšky, takže tak jednou měsíčně dostali myš. Pamlsek byl piškot nebo sladké ovoce.
Používám obě varianty krmení, ale vynechávám živé myšky a piškoty.

Naposledy upravil Lorinka dňa Nedeľa 06.Aug. 2006 9:29, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Majka
NEPLATIČ

Založený: 31.10.2004

PríspevokZaslal: Sobota 05.Aug. 2006 18:04    Predmet: Odpovedať s citátom

My sme už prešli na tendenciu: jeden deň mäso, druhý granule. A to vo veľkých množstvách. Rolling Eyes
Návrat hore
Lhondhoo
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 22.01.2005

PríspevokZaslal: Pondelok 07.Aug. 2006 17:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Keď som fretkám prvý raz dala Vitakraft, hneď si ho obľúbili, ale akonáhle sa minul a znov sme prešli na staré dobré ANF, potvory na mňa šokovane hľadeli: "To ako čo?"
Návrat hore
Pavluska
Člen SKCHF

Založený: 24.08.2006

PríspevokZaslal: Streda 30.Aug. 2006 18:23    Predmet: Odpovedať s citátom

No, ako už viete, začínam s chovom. teda, už dokupujeme všetko, čo je potrebné, kým malinká k nám príde. Dnes som zistila, že tu nemajú nič pre fretky. Kúpila som nejaké granule pre mačky, celkom sa mi zdalo, že zloženie ujde. Ale neviem. V obchode mi sľúbili, že pre mňa budú objednávať, ak budem chcieť. ha, sama z celého mesta asi chovám fretku. Shocked
No, ide o to, ako som čítala, možem jej dávať aj surové mäsko? Normálne odrežem z kuraťa a dám jej? Asi tak vo veľkosti vlašského orecha? Bravčové nesmie, to viem. Lebo kdesi som čítala, že si doma môžem yvrobiť vlastnú mäsovú zmes? Nie varenú?
Možno sa pýtam jak blbá, ale fakt som v živote fretku nechovala a teraz sa učím...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Yasmin
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 10.10.2005

PríspevokZaslal: Streda 30.Aug. 2006 18:29    Predmet: Odpovedať s citátom

No maso na chut ji klidne davej Smile Muzes i vic - ale krmit jen masem neni dobre, neda ji to vsechny potrebne ziviny..
Napsat - koupila sem nejake granule pro macky - to mi neprijde idealni - co takhle napsat jake. Kdyz pises, ze nevis a jsi zacatecnik, jak muzes vedet zda slozeni je ok? Wink

motto: Proč lhát? Stačí mluvit pravdu, aby nám nevěřili.
-- Guy de Maupassant

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
mravecsk
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 24.04.2006

PríspevokZaslal: Streda 30.Aug. 2006 20:03    Predmet: ... Odpovedať s citátom

Masko v pohode ved je to selma... Wink
Len jej to treba krajat na male kusky , pretoze aspon ta moja to maso hltala ako keby to bolo posledny krat.. Smile
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Začíname s chovom fretiek Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, ... 33, 34, 35  Ďalší
Strana 2 z 35

Prejdi na: