Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Čím kŕmite svoju fretku?
Choď na stránku 1, 2, 3 ... 33, 34, 35  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Začíname s chovom fretiek
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Lhondhoo
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 22.01.2005

PríspevokZaslal: Streda 02.Feb. 2005 17:46    Predmet: Čím kŕmite svoju fretku? Odpovedať s citátom

Kŕmite svoju fretku fretčími granulami alebo mačacími? Ktoré značky uprednostňujete?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Baja
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 02.10.2004

PríspevokZaslal: Streda 02.Feb. 2005 18:15    Predmet: Odpovedať s citátom

My kŕmime fretky fretčími granulami Vitakraftom a ANF. Coudy by ANF do papulky nezobral tak mu kupujeme Vitakraft, síce je trocha drahší, ale čo máme robiť. Laughing
Jordi
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 20.01.2005

PríspevokZaslal: Streda 02.Feb. 2005 20:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Krmím své fretky fretčími granulemi a kočičími. ANF jsem vyzkoušela, bohužel v PV nejsou, tak kupuji Duo ferret, a Ferret Living world. Kočičí friskies. Více ale kupuji fretčí. Jedli i konzervy pro kočky, poslední dobou se mi ale stalo, že jsem koupila pár zkažených konzerv za sebou a to nezávisle na druhu obchodu. Tak je moc nedávám. Teď jsou převážně na granulích. Někdy dostanou i vařené maso. Ochucuji troškou vitamínové pasty. Syrové maso jí pouze Medulka, ale teď také moc ne. nebo ho nesní hned, ale třeba až za půl dne. Někdy když si vzpomenu dostanou syrové vajíčko. ne častěji jak 1x týdně. Ale moje fretky je dostávají tak jednou za měsíc, prostě, když si vzpomenu, že by mohli dostat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
Mary
Medium
Medium

Založený: 01.11.2004

PríspevokZaslal: Streda 02.Feb. 2005 20:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Môjho krmim s fretacími granulami ANF, mačacie mu už nedávam. Ešte ho krmim ovocím, zeleninou z ktorej ma najradšej paradajky a niekedy mu tam primiešam olivový olej,kuracim mäsom ale iba zo zeleninou bo same mu moc nechuti.A tiež niekedy surove vajičko.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Lenka
Člen SKCHF

Založený: 06.07.2004

PríspevokZaslal: Štvrtok 03.Feb. 2005 7:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Naši dvaja miláčikovia jedávajú prevažne granule. Dávame im ANF, Duo Ferret a Iams pre mačiatka. Kedysi jedávali aj mäsko z konzervy ale jedného dňa akoby uťalo a už im akosi nevonia. (včera som kúpila kapsičku Whiskas, uvidíme, či im zasa nezachutí). Inak ale Žofka má rada absolútne všetko - zeleninku, ovocie, surové mäsko, hrozienka, a pojdela by aj všetko z ľudskej stravy. Strašne jej chutí paradajka a zelená uhorka. Dá si aj mandarinku a kiwi. Bobo je trošku vyberavejší, on moc zeleninku a mäsko nemusí, ale vždy je zvedavý čo mám v tanieri. Väčšinou do neho len nazrie ovonia a odkráča preč. Bobo má celkom rád hrozienka, občas si dá papriku ale inak nič moc. Obaja tchoríci majú veľmi radi mliečne výrobky, ktoré im ale nechcem dávať moc často. Občas keď mám jogurt alebo Pribináčika tak im dám trošku oliznúť a to sú v siedmom nebi. Zhruba raz za 2 týždne dostanú žĺtko z vajíčka a to sa vždy smejeme, lebo tí dvaja zvádzajú boj - kto z koho (kto viac a rýchlejšie zlíže). Ale jednoznačne u nás vedie Calopet.
Návrat hore
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Štvrtok 03.Feb. 2005 8:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Teraz kŕmim len granulami ANF pre fretky. Inak Vlňák zje aj granule Vitakraft, Duo ferret - nevyberá si. Mäso nemusí. Paprika, melón, banán. A pasty Calopet a Malt Best.
Návrat hore
Mousy
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 02.08.2004

PríspevokZaslal: Štvrtok 03.Feb. 2005 8:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Nas Fredik papa prevazne granulky a to ANF alebo Vitakraft. Z ovocia ma rad banan (je velmi smiesny pri tom ked ho papa) a zo zeleniny surovy zemiak (to mam od Mikiho Wink ) skusala som aj ine ovocie a aj inu zeleninu, ale to s nim vobec nehne. Obcas mu dam surove kuracie masko, to on velmi rad a vzdy sa musi pred nami skrit, lebo este by sme mu to nahodou zjedli! Shocked Vacsinou mu davam masko, ked varim tak pri mne smejdi, postavi sa na zadne labky a ja mu dam masko Wink
No a samozrejme Calopet to je pre neho ta najlepsia maskrta, ale dostavaju len ked mu cistim uska, alebo striham nechtiky. Este mam aj fretciu pastu proti bezoarom a ta mu tiez chuti.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Lhondhoo
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 22.01.2005

PríspevokZaslal: Štvrtok 03.Feb. 2005 18:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Keďže ja mám momentálne problém dostať sa ku granulám určeným fretkám, obmieňam im Friskies, Darling, Whiskas, chystám sa aj na Hill´s-ky alebo Royal Canin. Moje fretky mäso odmietajú, spolu nazjedia ani 100 g taštičku. Inak,diky za odpovede. Very Happy
Návrat hore
MajaZ
Admin
Admin

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Štvrtok 03.Feb. 2005 19:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja krmim iba Duo Ferretom, pretoye ine granule moj vyberavy Kukusko nezerie...bohuzial...ale inak miluje dusenu sunku, papriku, surovu uhorku a zemiak, zltko a obcas pribinaka. Sara ta zje v podstate vsetko. Jo a Kuko miluje bylinkove caje ako sme stihli minule zistit, ked Robovi vychlypal kus harmanceka a mne rano caj proti nachladnutiu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
sedma
NEPLATIČ

Založený: 18.03.2006

PríspevokZaslal: Pondelok 05.Jún. 2006 21:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Mňa by zaujímalo aké ovocie a zeleninu obľubujú Vaši drobci? Question
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Začíname s chovom fretiek Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku 1, 2, 3 ... 33, 34, 35  Ďalší
Strana 1 z 35

Prejdi na: