Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Tipy a triky
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Tipy a triky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
MajaZ
Admin
Admin

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Nedeľa 11.Júl. 2004 10:50    Predmet: Tipy a triky Odpovedať s citátom

Prevracia vaša fretka misky? Skúste to takto:
Misku sme uchytili suchým zipsom o ťažký predmet, v tomto prípade o samostatnú dlaždicu (výhodou je, že sa to dá prenášať). Na dlaždici je prilepený chlpatý kus a na miske kus s háčikmi. Miska sa dá kedykoľvek odobrať, dlaždica umyť. Naša spokojnosť je veľká, tchor je z toho na nervy... Laughing ...ale účel svetí prostriedky. Jednoduché a účinné.

Detail uchytenia pásika na miske
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Heri
Admin
Admin

Založený: 06.07.2004

PríspevokZaslal: Nedeľa 11.Júl. 2004 11:13    Predmet: Re: Odpovedať s citátom

Je to fakt super riesenie a ja som uz chcel kupavt velku betonovu aby ju neprevrhol Very Happy

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
MajaZ
Admin
Admin

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Pondelok 12.Júl. 2004 11:34    Predmet: Kde fretka spí Odpovedať s citátom

Náš freťák s veľkou obľubou využíva na spanie spacák urobený zo starej kapucne od vetrovky (obr.2). Ovšem aj v obchodoch sa dá kúpiť niečo podobné (obr.1). Spacák sa využije hlavne v chladnom počasí. Fretky milujú tmavé nory, takže táto forma pelechu plne vyhovuje.

Na teplejšie dni sa zase osvedčilo závesné lôžko zvané v rôznych jazykoch "hamak". Na obr. 1 je lôžko, ktoré ponúkajú v obchodoch, na obr. 2 je domáca modifikácia zavesená v prepravke. Pod hamakom pri cestovaní býva umiestnený záchod, napájačka a miska s vodou, takže freťák spí v čistom a pohodlne.

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Streda 04.Aug. 2004 15:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Ak vám freťák prevracia misku v klietke, dá sa miska so zvislými stenami prichytiť pomocou očka zošitého z gumy o klecovinu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Heri
Admin
Admin

Založený: 06.07.2004

PríspevokZaslal: Streda 04.Aug. 2004 19:28    Predmet: super Odpovedať s citátom

ja som priniesol tazku keramicku misku, takze nema sancu Idea

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
tina
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 31.07.2004

PríspevokZaslal: Sobota 18.Sep. 2004 13:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj.Nevedela som kam by som Vám napísala svoju otázku tak som zamierila sem(dúfam,že si to niekto prečíta).
Nemal by niekto doma strih na svetrík(alebo niečo podobné)pre fretku?Lilinka ma totiž kožné problémy a na niektorých miestach jej chyba srsť.Bojím sa,že v zime by mohla prechladnúť.
Vopred Vám dakujem.
Kika
Medium
Medium

Založený: 27.07.2004

PríspevokZaslal: Nedeľa 19.Sep. 2004 15:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj, neviem či ti to pomôže:
nášho psíka (pudlíka) dávame strihať do jedného salónu. V zime keď ho ostrihali, dali mu taký jednoduchý svetrík z rukávu z trička. To tak, že rukáv odstrihli, v prednej časti vystrihli dva otvory na labky, to je všetko. Nejak to skús nastrčiť na fretku a hotovo! Ak ti nejde o to, ako to bude vyzerať ale len o to, či neprechladne skús (asi to bohvie ako nebude vyzerať). Čiže ak máš nejaké menšie tričko ktoré nepoužívaš, skús, možno sa podarí. Wink
tina
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 31.07.2004

PríspevokZaslal: Nedeľa 19.Sep. 2004 19:46    Predmet: Odpovedať s citátom

To Kika:Ďakujem,určite vyskúšam.
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Pondelok 20.Sep. 2004 9:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Tina, ak je Tvoja freťilka menšieho vzrastu, skús niečo podobné ako píše Kika urobiť napr. z detskej ponožky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kika
Medium
Medium

Založený: 27.07.2004

PríspevokZaslal: Utorok 05.Okt. 2004 17:13    Predmet: výsledok Odpovedať s citátom

Tina: Skúsila si to? Ja to mám osvedčené zatial len na našom pudlíkovi.
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Tipy a triky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší
Strana 1 z 6

Prejdi na: