Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Veterinárna klinika Bennet - BA
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Veterinári
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Pondelok 31.Máj. 2010 8:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Drzime Vlnakovi velmi palce, nech uz nic zle ho nestretne a rychlo sa zotavi! Johan a ako sa to prejavilo? Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ina
Člen SKCHF

Založený: 20.06.2007

PríspevokZaslal: Pondelok 31.Máj. 2010 18:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Rolling Eyes uuuha. chuda, male. ma posledne obdobie tazke. dufam,johanka, ze ste uz lepsie na tom a myslim na vas. vlnak je statocny fretulo.
nadineh
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 28.05.2010

PríspevokZaslal: Utorok 01.Jún. 2010 19:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Som tu nová a bola som práve na veterine so svojou fretkou Jessy, keď Vlňáka operovali a veľmi vám držím palce, aby všetko dobre dopadlo.

My zasa riešime problém so srdiečkom. Je príliš veľké a tak berieme lieky 2x denne a sme v úzkej spolupráci s dr. Danielom a Nemcom z Bennetu. Veľmi nám pomohli a aj keď je mi dnes jasné, že sa Jessy nikdy nevylieči, budeme bojovať. Až do konca.
Návrat hore
cami
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Streda 02.Jún. 2010 7:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Vsetkym fretulkam co su chore drzime pevne paste!!! Este ze uz aj tu v Bratislave sa najdu konecne odbornici na fretky. Niektori sa vypracovali vdaka ludom z klubu, ktory ich nepriamo "donutili" sa venovat studiu o fretulkach, aby mohli v praxi byt odbornici. Wink
Návrat hore
ina
Člen SKCHF

Založený: 20.06.2007

PríspevokZaslal: Streda 02.Jún. 2010 9:48    Predmet: Odpovedať s citátom

cami, vystihla si to naprosto presne. my nutime veterinarov, aby sa vzdelavali. aj u nas v pn mi to vet povedal Wink .. ze vzdy s niecim pridem a on musi studovat, aby som nebola o krok vpred Very Happy ale musim uznat, ze ma zaujem. a ochotne vysvetli klientovi, co treba.
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Streda 02.Jún. 2010 17:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Na klinike Bennett si cením nielen odbornosť všetkých vetov, ich sústavný odborný rast a vedomosti - toto sa dá naučiť, i keď to chce iste veľa úsilia a času.
Ale veľmi si cením i to, čo sa naučiť nedá - lásku a oddanosť vetov k zvieratám a prístup vetov k ich majiteľom.
To že napr. hospitalizované zvieratá kŕmia vo dne v noci, že ich čistia, hladkajú, veľakrát nosia na rukách. Že majiteľovi i v noci po telefone aj pol hodiny referujú o stave zvieraťa.

Vďaka tomu, že mi veti v Bennette, hneď ako to bolo po operácii možné, krmili Vlňáka striekačkou...(a keď nechcel kašu z granulí, skúšali niečo iné čo by zjedol - jedol im kašu z konzervy A/D Hills, do ktorej doma ani nečuchol)...Vlňák začal sám jesť suché granule už 4-5 deň po tejto ťažkej operácii! A toto zaručene veľmi prispelo k tomu, že sa dnes ( 9-ty deň po operácii) fret cíti dobre, bez problémov žerie, pije a vylučuje...ale aj behá a už sa zas aj hrá!
Návrat hore
cami
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Štvrtok 03.Jún. 2010 7:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslim, ze laska k zvieratam je prvy predpoklad k tomu, aby niekto sa stal veterinarom. Trpezlivost, sucit a oddanost k tym nemym tvorom by malo byt kredo kazdeho veterinara. Bohuzial su aj taki, ktori to robia pre zarobok. Nastastie je takych naozaj malo.
Návrat hore
MajaZ
Admin
Admin

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Štvrtok 03.Jún. 2010 9:59    Predmet: Odpovedať s citátom

To nadineh: aj my sme sa tam uz stretli...priamo v ordinacii...doniesli ste fretinka aj s manzelom (?) MVDr. Danielovi. Ja som to nieco strasne vysoke a stala som zrovna pri tom stole, kde ste ho davali.
Drzim palec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
nadineh
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 28.05.2010

PríspevokZaslal: Štvrtok 03.Jún. 2010 13:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Áno, poslala som vám ss.

Keď som sa rozhodovala kam v Bratislave k veterinárovi, tak na týchto stránkach som sa veľa dočítala a aj to rozhodlo. Viem, že Jessy je vo vynikajúcej starostlivosti veterinárov z Bennettu a že i vďaka nim zažijeme spolu ešte veľa pekných chvíľ.
Návrat hore
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Piatok 30.Júl. 2010 17:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Ďakujem všetkým veterinárom z kliniky Bennett, najmä MVDr. Nemcovi a MVDr. Čegiňovi za fantasticky odvedenú (ako vždy) operáciu Vlňáka (odstránenie sleziny), za úžasnú pooperačnú starostlivosť o môjho zvera a trpezlivosť s paranoidnym majiteľov (a postrachom veterinárov) ako som ja.

Bennett od cca 09.08.2010 otvára ďalšie pracovisko na adrese Lamačská cesta 53. Je to ich vlastný samostatný objekt, ktorý obsahuje všetky vybavenia špičkovej kliniky. Ordinačné hodiny budú nonstop.
http://www.bennett.sk/?nemocnica.html

Ordinácia na Beskadskej 10 bude naďalej v prevádzke, avšak s ordinačnými hodinami len počas dňa (nie nonstop)

Naposledy upravil Johana dňa Nedeľa 08.Aug. 2010 11:58, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Veterinári Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Ďalší
Strana 10 z 11

Prejdi na: