Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Kde chodí fretka na záchod
Choď na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Tipy a triky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
MajaZ
Admin
Admin

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Pondelok 12.Júl. 2004 11:47    Predmet: Kde chodí fretka na záchod Odpovedať s citátom

Každý chovateľ rieši dilemu ako a kde umiestniť záchod a aký vôbec vybrať. V obchodoch je záchodkov od výmyslu sveta, takže čo teraz?
U nás doma sa osvedčili 3 záchody.
Pre malú fretku používame rohový záchod, ktorý sa dá zakúpiť vo zverimexe.

Vo voliére máme menšiu fotomisku (veľkosť cca 25x20cm). Kedže malá fretka má tendenciu kaliť čo najvyššie, navŕšila som podstielku do rohu (síce to moc nepomohlo, ale aspoň niečo).

Veľký Kuko má svoje záchody v byte. Sú to obyčajné veľké misky zakúpené v Ikei.

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Heri
Admin
Admin

Založený: 06.07.2004

PríspevokZaslal: Streda 14.Júl. 2004 21:15    Predmet: Re: Odpovedať s citátom

My používame klasicke mačacie, v byte ich mame 5ks

2xobyvka
1xchodba
1xkuchyna

a jeden vo voliere
uplne to postacuje, Barny si raz za cas da okruznu jazdu - turne po toaletach. Zatial sa nestalo ze by isiel niekde inde kakat.

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
MajaZ
Admin
Admin

PríspevokZaslal: Piatok 16.Júl. 2004 12:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Nas tchor ma zachody 3. 1x kuchyna pod stolom, 1x pred spalnovymi dverami (najpouzivanejsi), 1x v chodbe.
Umiestnenie si povedal sam, inde jednoducho nebol ochotny chodit.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
duso
Anonymný

PríspevokZaslal: Piatok 23.Júl. 2004 12:49    Predmet: Odpovedať s citátom

moj maly fretacik ma asi 8 tyzdnov a stale sa nevie naucit chodit na zachod. az v tomto fore som prvykrat pocul, ze ma pre fretku niekto doma az 5 zachodov. je to nutne? neexistuje nejaky pripravok, ktory by bol pre fretku tak pachovo odpudzujuci, ze by na konkretne miesto uz nikdy viac nesla?
dakujem za pomoc
Návrat hore
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Piatok 23.Júl. 2004 13:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Ak taký prípravok existuje (o čom pochybujem), tak ho chcem tiež. Vlňák najnovšie najradšej chodí na záchod pred šporák. A tam sa záchod skutočne nedá umiestniť.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Piatok 23.Júl. 2004 13:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja používam na miesta, kde sa vyšpiní čistý ocot. Ale nezdá sa, že by ho to odradzovalo.

Naposledy upravil Johana dňa Piatok 23.Júl. 2004 14:08, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Miki
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 08.07.2004

PríspevokZaslal: Piatok 23.Júl. 2004 13:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Nasa Miska najnovsie pred dvere na WC. A umiestnit tam zachod tiez nie je mozne. Sad

A 2x sa mi stalo, ze tesne po prebudeni netrafila na WC do klietky, ale pokusala sa vyprazdnit mimo. Ked som ju polozil do WC, dielo dokoncila.
Akoby este bola zaspata a dezorientovana. Mate s tym niekto skusenosti?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky AOL Instant Messenger
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Piatok 23.Júl. 2004 13:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak zaspatý a dezorientovaný freťák - to neviem. Zato viem, že keď som si dovolila Vlňáka nevypustiť okamžite po mojom príchode domov (5 minút na prezlečenie!), tak sa vykakal cielene a naschvál v kleci mimo záchod. Bolo vidieť ten zlomyseľný výraz: "tak a máš to, teraz ma pustiť musíš, aby si to mohla upratať".
Návrat hore
MajaZ
Admin
Admin

PríspevokZaslal: Piatok 23.Júl. 2004 15:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Bobky u mladat delime na trucbobky (nepustila si ma z klietky) a nestihnute bobky (hrame sa moc zaujmavo). Tak si vyberte. Nebojte sa, vacsina fretiek sa nauci chodit na zachod spolahlivo. Niekto sa tu pytal, ci je nutne mat v byte viac zachodov. Zalezi od velkosti bytu do ktoreho ma fretka pristup. V garzonke a jednoizbovom byte urcite nie.
Návrat hore
Miki
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 08.07.2004

PríspevokZaslal: Piatok 23.Júl. 2004 15:28    Predmet: Odpovedať s citátom

To MajaZ: No prave, ze som si to nevedel zaradit. Pretoze ked sa hrame, tak si pekne odskoci do klietky. A na trucbobky to tiez nevyzeralo, kedze sa prave prebudila (resp. prebudil som ju ja) a kned sa tapkala vonku s klietky. A este neprebudena sa chcela vyprazdnit priamo pred klietku...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky AOL Instant Messenger
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Tipy a triky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Ďalší
Strana 1 z 14

Prejdi na: