Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Kde chodí fretka na záchod
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Tipy a triky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Jolana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Piatok 23.Júl. 2004 21:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Len vo voliere majú fretky dva záchody. Na každom poschodí jeden, aby sa panstvo nemuselo v noci obťažovať chodiť daleko. V byte ich je ešte päť a aj tak chodia fanaticky kakať psovi na pelech. Musím na ne striehnuť a hneď ich prenášam na najbližší záchod. Odkedy máme Cézarka, tak som minula už jednu octovú flašu. Veľmi sa zlepšil, ale tak dvakrát za deň chodí ešte mimo záchod.
Keď si baby zmysleli, že budú chodiť pred dvere do kuchyne, tak som tam strčila jeden záchod, /ktorý sme niekoľko krát rozkopli/ a postupne som ho posúvala preč od dverí. Zabralo to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Miki
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 08.07.2004

PríspevokZaslal: Utorok 27.Júl. 2004 14:05    Predmet: Odpovedať s citátom

To MajaZ: No a vcera sa nam to stalo opat. Este neprebudena zivajuca Miska netrafila na zachod. Sice "nacuvala", ale malicko sa netrafila... Roh bol dobry, ale mimo klietky, nie v nej (WC ma vo vnutri.). Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky AOL Instant Messenger
Mirage
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 23.07.2004

PríspevokZaslal: Streda 28.Júl. 2004 9:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Laughing
no moja samantha ma iba dva zachody .jeden vo svojej voliere a druhy v mojej izbe pod stolom Wink /sama si to miesto vybrala/
velmi ju po celom dome behat nemozem pretoze rada robi to,ze sa za niekym rozbehne a zakusne sa mu do nohy Smile takze ju pustam len ked nikto doma nieje.A vtedy si vzdy vybera rovnake miesta ko pod stol,alebo za stol.Taky pripravok na odnaucenie spinenia na urcite miesta existuje.Je pre macky ale je to absulutne onicom.Mam to odskusane a vobec to nezabera Confused .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Streda 28.Júl. 2004 10:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Môj freťák má dva záchody: jeden v kleci, druhý v kuchyni. Najprv mal oba tie freťacie trojuholníkové. Ten v kuchyni používal málo, skôr z neho len vyhadzoval kočkolit. Tak som trojuholníkový záchod v kuchyni vymenila za väčší mačací. Ten teraz však nepoužíva už vôbec k určenému účelu, len ako pieskovisko na hranie. Chodí na záchod do klece hoci aj z izby. Za posledné dva dni sa však do toho trojuholníkového WC v kleci viackrát nestrafil. Freťák má 13 týždňov (je dosť veľký), myslíte, že mu už je freťací záchod malý? Alebo sa netrafí, že je rozbláznený (e-e je tesne vedľa záchoda)? Alebo ho chytá poberta? Mám mu vymeniť freťacie WC v kleci za väčšie?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Miki
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 08.07.2004

PríspevokZaslal: Streda 28.Júl. 2004 10:45    Predmet: Odpovedať s citátom

To Johana: My sme mali podobny problem, ked sme Misku priniesi domov. Nemali sme ziadny zachod, tak som len v Bille kupil dozu do mrazaku a Miska chodila vedla WC. Potom som jej skratil jednu stenu na doze a vsetko sa zrazu zmenilo. Proste ta stena na doze bola pre nu privysoka (cca 7 cm) na to, aby sa cez nu unuvala. Teraz ma vchod vysoky cca 3 cm. Rizikom je, ze ked je nove stelivo s radostou ho rozhrabava. Ale je lepsie pozmetat stelivo ako cistit...

Miska je asi o tyzden mladsia.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky AOL Instant Messenger
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Streda 28.Júl. 2004 12:03    Predmet: Odpovedať s citátom

To Miki: Ďakujem, takže veľký záchod z kuchyne sa zas vymení naspäť za freťací a kočkolit budem poctivo zametať. Stále lepšie, ako zbierať e-e.
Návrat hore
MajaZ
Admin
Admin

PríspevokZaslal: Streda 28.Júl. 2004 15:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Nasa Sara obcas zachod "prekaka", nacuva tak vysoko a daleko, ze to ide mimo zachod. To moze byt aj pripad Vlnaka. Vo voliere chodi na zachod na 100%, v byte len ak nema pocit ukrivdenosti. Vacsinou sa vykadi asi 10 cm od zachoda, rovno pod moju stolicku. Je zaujmave, ze v chodbe mimo zachoda nekaka. Iba v kuchyni. Potvora jedna. Kuko chodi na zachod 100%, ale sak je to uz stary tchor. Jo a najnovsia moda u nas je kadit jeden druhemu do pelechu, ale to som im zatrhla.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Streda 28.Júl. 2004 15:43    Predmet: Odpovedať s citátom

To MajaZ: Ako si im to zatrhla? Zakázala si kakanie, alebo zrušila pelechy? Nič iné ma totiž nenapáda!
Návrat hore
MajaZ
Admin
Admin

PríspevokZaslal: Streda 28.Júl. 2004 15:46    Predmet: Odpovedať s citátom

zakazala som im kakat si na pelechy, ktore som nasledne zrusila...Wink
Návrat hore
Mirage
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 23.07.2004

PríspevokZaslal: Streda 28.Júl. 2004 15:48    Predmet: Odpovedať s citátom

samantha sa uz naucila pekne kakat do zachoda ale zrazu ju to njak prestalo bavit a vzdy ide mimo.Ale to iba vo svojej voliere.V izbe ide pekne na zachod.
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Tipy a triky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Ďalší
Strana 2 z 14

Prejdi na: