Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Kde chodí fretka na záchod
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Tipy a triky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Tunde
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Sobota 31.Júl. 2004 8:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Fifa chodi pekne na rohovy zachodik s kockolitom,.Pribehne k nemu prehodi don zadocek,predne labky ma pritom vonku.
Rudi bol zvyknuty v klietke na podlozku pod chorych.Klietku uz nema a podlozky pod chorych na dost velky plac v kuchyni su draha zabavka.Na zachod sa nenauci-naco by dvihal zadok ked nemusi.Minule ocuchal kockolit,predne labky mal v zachodiku,zadok vonku.Zdvihol chvost na prijem signalu a vycural sa vedla zachoda.Takze chodi na noviny.Johana ma ubezpecila,ze uz neobsahuju olovo,tak sa mu snad nic nestane Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Miki
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 08.07.2004

PríspevokZaslal: Streda 04.Aug. 2004 9:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak sa nam to stalo opat. Zaspata, este neprebudena Miska sa chcela vyprazdnit vedla klietky. Normalne to nerobi a chodi pekne na zachod. Teraz ju uz zvacsa nechavame prebrat v klietke a az potom ju pustame po byte.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky AOL Instant Messenger
Mousy
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 02.08.2004

PríspevokZaslal: Štvrtok 05.Aug. 2004 10:35    Predmet: toaleta Odpovedať s citátom

Ako vidim nie som sama co ma take problemi. Nas Fred ma dva zachody jeden v kuchyni vedla ladnicky a jeden v klietke, ale vcera mu Michal ten zachod vybral a dal tam obdlznikovu krabicu pretoze do trojuholikoveho zachodka sa malokedy trafil. Tak teraz skusame ako bude fungovat obdlznikovy zachod a ked sa osvedci tak pojdeme kupit normalny obdlznikovy zachod Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Štvrtok 05.Aug. 2004 11:04    Predmet: Odpovedať s citátom

To Mousy: Vlňák mi v kleci tiež občas prekaká okraj trojuholníkového záchoda. V kuchyni má zas záchod pre mačky obdĺžnikový, ale tam nechodí (snáď tak 3x cikať), asi ho považuje za pieskovisko. Možno je preňho ten záchod moc vysoký, aj keď vskočiť do neho vie. Chvíľu ešte počkám a skúsim mu dať aj do klece väčší obdĺžnikový záchod. Len dúfam, že potom nebudú dve pieskoviská a e-e mimo nich. Ako obdĺžnikový záchod dobre slúži plastová miska (cca 25 x 40 cm) z Ikei, stála asi 99,- Sk.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mousy
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Štvrtok 05.Aug. 2004 11:07    Predmet: Odpovedať s citátom

To Johana: uvidime, Michal dal takyto provizorny zachod este len vcera tak uvidime ako sa uchiti, hlavne ked nie sme doma. Ak to bude fungovat tak zbehnem hoc aj do IKEA Smile diky za radu Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Miki
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Pondelok 09.Aug. 2004 10:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak sa nam objavil dalsi problemik, Miska sa zacala chodit vencit vedla chladnicky. Dal som jej tam WC a ani si ho nevsimla. Tak som prisiel na zaujimavu vec. Ze klasicke WC pre fretky jej prestavaju vyhovovat. Vidim to i na klietke, kde som je vymenil dozu za fretkarske WC a Miska obcas chodi vedla, co sa nam pri doze nestavalo. A tak prechadzame opat na dozovy rezim a fretkarske WC asi skoncia na smetisku dejin.

A este jedna vyhoda dozy, omnoho lahsie sa cistia. Aspon z mojho pohladu je to tak.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky AOL Instant Messenger
damor
Prima
Prima

Založený: 12.08.2004

PríspevokZaslal: Utorok 31.Aug. 2004 23:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak toto sme asi u Miťa nezvladli, pretoze ziadny kockolit u nas nevydrzal, bo sa s nim len hral a na zachod chodil inde. Snazili sme sa ho nan navyknut od malicka, ale nic nepomohlo. Takze sme to vyriesili novinami, ktore pravidelne obmiename, tie uz dostojne respektuje.
Návrat hore
Mousy
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Piatok 03.Sep. 2004 9:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak u nas sa ujala obdlznikova toaleta, ale aby nemusel do nej skakat tak Michal vyrezal otvor do nej a je to super, chodi len tam a uz ani neprekaka okraje. Toaleta je vysoka 13cm. Aj tak je najvacsia sranda ked sa da cisty kockolit do nutra tak ho cely prenucha a prehrabe nez sa don vycika a vykaka.
Návrat hore
damor
Prima
Prima

Založený: 12.08.2004

PríspevokZaslal: Piatok 03.Sep. 2004 12:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Problem bol v tom, ze Mito odmietol urobit potrebu v kockolite i ked sme mu tam nechavali jeho "bobky". Nic nepomohalo, tak sme to vyriesili tymi novinami na jeho dvoch miestach.
Návrat hore
Miki
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Piatok 03.Sep. 2004 12:30    Predmet: Odpovedať s citátom

To damor: Nemal vysoke steny na WC? My pouzivame WC s vchodom vysokym max 3-4 cm a Miska chodi na WC do klietky dokonca i vtedy, ked sa hra pomerne daleko od nej.

S vyrazom: "Chvilku sa hrajte sami, ja si odskocim..."
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Tipy a triky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Ďalší
Strana 3 z 14

Prejdi na: