Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

co by som radil spravit...
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Čo zmeniť alebo doplniť?
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Catlover
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 31.05.2005

PríspevokZaslal: Utorok 31.Máj. 2005 22:31    Predmet: co by som radil spravit... Odpovedať s citátom

Takze:
toto forum co tu mate je phpbb 2.0.6, bolo to vydane nejako v 3/4 roku 2001 a ma tolko chyb a dier, ze by to tu hacklo aj 14 rocne dieta...

radil by som:
http://www.phpbb.com a stiahnite si verziu 2.0.15 a nainstalujte to namiesto toho co tu je...

asi toto forum nema tolko nepriatelov ako ma cats.sk, ked este stale bezi... som tam musel dat dokonca este aj eXploit Security lebo uz na 3 den bol hack...

ak budete chciet, dam potom aj Security... nechce sa mi to teraz hladat...

dufam ze tento prispevok prijmete s mierom...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
MajaZ
Admin
Admin

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Streda 01.Jún. 2005 12:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Catlover: posli to pls na ifauna@ifauna.sk, tam je nas majitel a vrchny admin. A dik za rady. Uz nam to raz jeden kreten hackol.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Dodi
Člen SKCHF

Založený: 10.10.2005

PríspevokZaslal: Utorok 31.Jan. 2006 21:38    Predmet: dotaz Odpovedať s citátom

Nebylo by dobré, třeba i odlehčující pro fórum, kdyby se odmazaly u starších příspěvků všechny reakce ve smyslu : " pekná fretka, dobrý nápad, držím ti pesti, super..." ?
ivka333
Člen SKCHF

Založený: 23.08.2005

PríspevokZaslal: Utorok 15.Aug. 2006 23:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Sprísniť prístup na fórum a inzerciu len po zadaní hesla ktoré pridelí KLUB a po zaplatení členského príspevku
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Roby
Moderátor
Moderátor

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Utorok 15.Aug. 2006 23:44    Predmet: Odpovedať s citátom

ivka333 Napísal:
Sprísniť prístup na fórum a inzerciu len po zadaní hesla ktoré pridelí KLUB a po zaplatení členského príspevku

Fórum bolo budované pre "široké masy", takže asi tak... Ale s tou inzerciou to ešte premyslím ako by sa to dalo lepšie postrážiť... Poriadok na fóre všeobecne sa snažím udržiavať ja. Základné kritériá ktorými sa riadim sa pokúsim napísať - pre menej chápavých potenciálnych záujemcov o využívanie tohoto fóra.
Návrat hore
mravecsk
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 24.04.2006

PríspevokZaslal: Streda 16.Aug. 2006 9:55    Predmet: sprisnenie pristupu Odpovedať s citátom

Pre Ivku333 : V akom zmysle sprisnit pristup do fora...?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Dodi
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Streda 16.Aug. 2006 11:01    Predmet: :-) Odpovedať s citátom

Bylo by možné dopsat do soupisky členů klubu i fretky které mají? Klidně bych to postupně dopsala sama, jistě se mi každý ozve, když uvidí, že mu tam nějaká chybí nebo že tam nemá napsanou žádnou.
Majka
NEPLATIČ

Založený: 31.10.2004

PríspevokZaslal: Streda 16.Aug. 2006 11:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Aj ja chcem v niečo pomôcť.... Dodi môžem ti pomôcť napísať tie súpisky, viem ich dať aj vytlačiť (aj keď máme síce len čierno-bielu tlačiareň, to by snáď i malo stačiť)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Dodi
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Streda 16.Aug. 2006 12:06    Predmet: :-) Odpovedať s citátom

Majka: já to nechci ani tisknout, jen doplnit k soupisce členů, nebo spíše vypsat do dalšího příspěvku, jméno majitele a k němu jména fretek
Majka
NEPLATIČ

Založený: 31.10.2004

PríspevokZaslal: Streda 16.Aug. 2006 12:17    Predmet: Odpovedať s citátom

nech môžem pomôcť... ak nie v tomto tak v inom.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Čo zmeniť alebo doplniť? Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší
Strana 1 z 3

Prejdi na: