Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

co by som radil spravit...
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Čo zmeniť alebo doplniť?
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Dodi
Člen SKCHF

Založený: 10.10.2005

PríspevokZaslal: Streda 16.Aug. 2006 13:31    Predmet: :-) Odpovedať s citátom

Majka: je to od tebe milé, takových lidí víc a víc a bude nám ta práce jen odsýpat Razz
V podstatě čekám jen na vyjádření Maje Z, protože nechci dělat něco, co by třeba nemuselo být po vůli ostatních. Sice jména fretek nejsou zákonem chráněné údaje, ale co můžeš vědět, zda to někomu nebude vadit Very Happy
Takže pokud mi to Maja schválí, tak ti tohle zpracování ráda přenechám a pošlu ti i všechny podklady, které zatím mám (moc jich není, ale věřím, že se lidi ozvou a dodatečně všechny fretky nahlásí)
Majka
NEPLATIČ

Založený: 31.10.2004

PríspevokZaslal: Streda 16.Aug. 2006 13:51    Predmet: Odpovedať s citátom

jaj, ja ťa nechcem z toho vytlačiť, Embarassed ja len že by som strašne rada pomohla, v hocičom! Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Dodi
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Streda 16.Aug. 2006 14:05    Predmet: :-) Odpovedať s citátom

Já stejně zrovna nestíhám, jen by mi pomohlo mít celou soupisku pro další doplnění šátečků...byla bych ráda, kdyby měl každý člen klubu šáteček pro svoji fretku ... bude to zpestření akcí a větší přehled která je která...a třeba se to bude hodit i v budoucnu na něco. Fakt bys mě s tím pomohla a neberu to jako ukradení nápadu Laughing
MajaZ
Admin
Admin

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Streda 16.Aug. 2006 16:52    Predmet: Odpovedať s citátom

To Dodi: suhlasim, ale nie u vsetkych clenov poznam vsetky fretky, takze to, co viem, dodam majke

To Majka: pls, atakuj ma ohladom tych fretiek
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Dodi
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Streda 16.Aug. 2006 17:07    Predmet: :-) Odpovedať s citátom

Majka, já ti během zítřka a pozítří dodám jména od lidí co se mi nahlásili, komplet to asi nebude, ale jistě to průběžne do kopy dáme
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Pondelok 11.Aug. 2008 17:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslím, že by už skutočne bolo načase, usmerniť uživateľov tohto fora, hlavne tých nových, k čomu toto forum slúži. Hlavne ozrejmiť, že to nie je chat. Väčšina tém už je úplne neprehľadných a zahltených príspevkami totálne od témy v názve. Takisto sú zakladané niektoré nové témy zbytočne, stačilo by použiť vyhľadávač a využiť tému už založenú.

Nemám práva admina a nečakám, že toto bude riešiť admin. Ale navrhujem, stanoviť serioznych a skúsených chovateľov za moderátorov jednotlivých tém, ktorí by boli oprávnení príspevky off z tém presúvať alebo mazať.
Osobne si myslím, že ak to takto pôjde ďalej, forum stratí svoj pôvodný cieľ - oboznamovať ľudí, odovzdávať si vzájomne informácie a skúsenosti, čo sa týka problematiky chovu fretiek.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MajaZ
Admin
Admin

PríspevokZaslal: Utorok 12.Aug. 2008 9:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Suhlasim a prosim ochotnych ludi, aby sa hlasili na moderovanie jednotlivych sekcii.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Utorok 12.Aug. 2008 9:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Maja, pokiaľ si myslíš, že to ako povestný PC-debil zvládnem, kľudne mi pridel akúkoľvek sekciu.

A mala by som ešte jeden návrh: založiť do Voľnej diskusie tému "Pokec o čomkoľvek" (prípadne s iným názvom) kde by sa mohli vykecávať účastníci fora o čomkoľvek, čo sa netýka fretiek (maturity, čo povedala svokra....) a kam by sa mohli presúvať všetky príspevky, ktoré sú inak off.
Návrat hore
MajaZ
Admin
Admin

PríspevokZaslal: Utorok 12.Aug. 2008 12:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Takze bola otvorena nova sekcia OFF TOPIC na pokec o vsetkom, co sa netyka fretiek.
Vsetky príspevky, co sa vyskytnu v temach a su mimo obraz sa mozu presuvat sem.
To Johana: si moderator na volnej diskusii. Ak chces vymazat prispevok, mozes, staci dat na danom prispevku X, ak ho chces presunut, treba si dat Moderovat toto forum (dole v pravom rohu) a tam uz uvidis. V sekcii OFF TOPIC si mozes vytvorit temu s nazvom ako uznas za vhodne a nevhodne prispevky tam mozes presunut.
Návrat hore
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Utorok 12.Aug. 2008 12:36    Predmet: Odpovedať s citátom

OK, snáď mi to pôjde Laughing ....alebo inak: snáď to nebude nutné robiť Wink Twisted Evil
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Čo zmeniť alebo doplniť? Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší
Strana 2 z 3

Prejdi na: