Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

KE-Eva Hegyiova
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Veterinári
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Lhondhoo
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 22.01.2005

PríspevokZaslal: Štvrtok 26.Apr. 2007 19:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Pavluska, kastrácia sa robí na počkanie. Aspoň čo ja mám skúsenosti.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Anubis
Člen SKCHF

Založený: 02.04.2009

PríspevokZaslal: Nedeľa 03.Máj. 2009 14:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak MVDr. Eva Hegyiova sterilizacie fretiek nerobi (na kastraciu (cize samca) som sa nepytala). A kedze maju stanovene operacne dni, ktore su vacsinou plne planovanych operacii, tak pochybujem, ze robia akukolvek operaciu na pockanie, pokial to nie je zivot ohrozujuci stav, samozrejme. Kedze je to moja veterinarka, ku ktorej chodim so vsetkymi mojimi zvermi a vsetky su vdaka nej (a MVDr. Kalinacovi) ok, tak nemam skusenosti s inymi vetmi v Kosiciach. Ak je niekde ten zoznam veterinarov, prosim si usmernenie, ak nie, tak odporucanie na niekoho, kto ma skusenosti. Velku veterinu beriem ako poslednu moznost, aj ked s nimi tiez nemam zlu skusenost (operovali zlomeninu nohy mojho macura). Len hladam dalsie moznosti.

Dakujem!
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Veterinári Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Strana 2 z 2

Prejdi na: