Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Rita
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Bublinka
E-shop

Založený: 01.12.2004

PríspevokZaslal: Štvrtok 11.Aug. 2005 14:59    Predmet: Odpovedať s citátom

tak moja fretka dneska smrdi mimoriadne - je po kastracii a operacii zaroven a to teda je pach as hnus chudatko moje...Tymto davamena znamost ze sme usli cystam a zhrubnutej maternici ktore vnzikaju po ukonceni ruje injekcio... Sad ale snad bude vsetko ok...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jordi
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 20.01.2005

PríspevokZaslal: Štvrtok 11.Aug. 2005 15:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Bublinka, tak Riťátka nebudou? Crying or Very sad

Hlavně ať se zotaví a dlouho vás láskyplně kouše Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
Miki
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 08.07.2004

PríspevokZaslal: Štvrtok 11.Aug. 2005 15:50    Predmet: Odpovedať s citátom

To Bublinka:

Drzime palce. A tes sa, Miska po kastracii poriadne "omladla"... Samozrejme, ze to par dni trvalo.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky AOL Instant Messenger
MajaZ
Admin
Admin

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Štvrtok 11.Aug. 2005 16:01    Predmet: Odpovedať s citátom

To ALL:

S lutostou musim vsetkym oznamit, ze pred cca 10 minutami Rita umrela.
Je mi to velmi luto... Crying or Very sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Tunde
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Štvrtok 11.Aug. 2005 17:03    Predmet: Odpovedať s citátom

aj mne je velmi luto Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Nejde mi to do hlavy,neviem sa z toho spamatat Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Bublinka,drz sa,je mi to moc luto Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Jolana
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Štvrtok 11.Aug. 2005 17:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Je nám to velmi lúto. Bublinka, myslím na vás. Drž sa!
Návrat hore
Jordi
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 20.01.2005

PríspevokZaslal: Štvrtok 11.Aug. 2005 20:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Je to až k nevíře, ale život je někdy takový. Sejde se několik dobrých konců, a člověka to až uchlácholí, a jakmile se jeho bystrost otupí, tak se stane něco, co opět prudce zasáhne a přivede to člověka zase na pevnou zem.

Je nám to moc líto. Rita byla hrozně nádherná fretečka Crying or Very sad Bublinko drž se, je to pro mě zatím nepředstavitelné, ale myslím si, že asi vím, jak moc to musí bolet. Crying or Very sad

Myslíme na vás.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
Mousy
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 02.08.2004

PríspevokZaslal: Štvrtok 11.Aug. 2005 20:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad neviem co mam povedat... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Lenka
Člen SKCHF

Založený: 06.07.2004

PríspevokZaslal: Piatok 12.Aug. 2005 8:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Bože, to je nám strašne ľúto. Nemôžem tomu uveriť. Veď Igorovi sa ešte nezahojili hryzance od Ritušky. Bublinka, myslíme na vás.
Návrat hore
Bublinka
E-shop

Založený: 01.12.2004

PríspevokZaslal: Piatok 12.Aug. 2005 9:17    Predmet: Odpovedať s citátom

To ALL:

Dakujem vsetkym za vyjadrenie sustrasti..fakt je ze doteraz slzim a dcera dokonca mala horucku od placu,Ritu sme vcera poobede pochovaly pri malom dunaji pod strom.
Som z toho uplne nanic ale dufam ze sa do soboty pozbieram lebo len co vidim akekolvek fretatko tak sa mi zacnu valit slzy z oci a neviem ci je to uplne normalne. Crying or Very sad Crying or Very sad

Chcem vsetkych upozornit, ze ak chcu ist k veterinarovi s fretkou tak nech urcite nechodia na Svatovojtessku ul.pri Poluse.Ten p.veterinar mi nevratil ani poplatok ktory bol vo vyske 1800Sk,lebo ,,mal naklady,,
Rita zomrela 3 hodiny po zakroku kastracie ,,na kolaps srdiecka a pluc,, tzv postoperacny stres.No comment.

Je mi z toho nanic...Prepacte.. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší
Strana 1 z 3

Prejdi na: