Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Rita
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Mima
Člen SKCHF

Založený: 18.01.2005

PríspevokZaslal: Utorok 30.Aug. 2005 15:05    Predmet: Odpovedať s citátom

A este dlho bude Crying or Very sad . Ale urcite o trosku menej, lebo Ta zamestnava Betulka.
Veterinara by som naozaj riadne zvazila. Urcite si vyber takeho, ktory uz robil "X" kastracii fretkam. Pretoze tam je velmi nebezpecne davkovanie narkozy. Ak to vet presvihne..... Crying or Very sad , je to nezvratne. Ja som tak prisla o svojho prveho fretaka. Po narkoze sa preberal tri dni a to stracal rovnovahu a tahal nozicky za sebou. Bol uplne mimo, bol to strasny pohlad Crying or Very sad .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jordi
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 20.01.2005

PríspevokZaslal: Utorok 30.Aug. 2005 16:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Bublinko nevěšej hlavu. Já to nechci zakřiknout, ale například Medulka po odstavu mladých další říji nedostala. Její maminka ano. A Proto zatím na kastraci nepomýšlím. Třeba také nebudeš muset myslet na ni hned. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
Bublinka
E-shop

Založený: 01.12.2004

PríspevokZaslal: Streda 31.Aug. 2005 8:52    Predmet: Odpovedať s citátom

jeskovi voci .... Rolling Eyes co ma este caka...preco musia mat zvieratka ruju viackrat do roka? nestacim im tak dvakrat? maximalne? strasne ...nechcem sa uz pozerat ako trpi zvieratko ..viem zej e kazde ine ale aj tak ak nahodou pri ruji bude zase upadat do apatie a znizovat hmotnost tak neviem neviem... Sad Confused
Návrat hore
JIRKA
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 09.07.2004

PríspevokZaslal: Sobota 10.Sep. 2005 8:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Držím palce aby zákroky u veterináře probíhaly v pohodě
Mária.F
Člen SKCHF

Založený: 03.09.2005

PríspevokZaslal: Sobota 10.Sep. 2005 22:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som teraz z toho všetkého,čo som prečítala,dosť mimo.Už raz som prišla o fretku,ktorá ledva mala rok a doktor nevedel čo jej je tak ju dopoval injekciami.Po troch dňoch trápenia nakoniec zaspala navždy.Bola som zlomená,ale spomienky na ňu sú v srdci.Bolo to naše malé srdiečko,ktoré nám dávalo svetlo každý deň.Dnes máme doma dve fretky,ale ona má stále svoje miesto v našich srdciach a dosť často na ňu spomíname.
Pevne verím,že sú veterinári,ktorí vedia,čo sa patrí.Ja som osobne pre fretky zmenila veterinára,ale na psov je zas tento doktor odborník. Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Bublinka
E-shop

Založený: 01.12.2004

PríspevokZaslal: Nedeľa 11.Sep. 2005 9:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Mno mame teraz dve fretuly a caka nas ockovanie pre oboch takze menim jednoznacne veterinara.Aj ked ten nas povodny sa postaral o korytnacky uplne skvele,tak fretky asi nie Sad mno shak si snad vyberieme Wink
Boli sme na Ritinom hrobe,ale stale ta slzicka do oci sa vtisne Crying or Very sad
Urcite na nu nezabudneme Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat hore
JIRKA
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 09.07.2004

PríspevokZaslal: Piatok 16.Sep. 2005 9:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Podle mne je to právě v tomhle. Některý veterinář je odborník třeba na kočky a jiný zase na fretky. Jenže je dost těžké to dopředu poznat.
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
Strana 3 z 3

Prejdi na: