Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Betty-Betulka
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Bublinka
E-shop

Založený: 01.12.2004

PríspevokZaslal: Streda 24.Aug. 2005 11:05    Predmet: Betty-Betulka Odpovedať s citátom

mame cca 2 tyzdne po ockovani Canvacom ,zatial je vsetko ok ...nech nezakriknem.
Vsimla som si nieco u nasej pirane.Ostane stat na mieste straaasne sustredene na mna pozera,vrti chvostom, potom sa rozbehne chyti sa okolo noh a sup a cvak uz je to tam. Evil or Very Mad Pytala som sa co sa domacich co sa deje a ze vraj ,,loviii,,
takze som tazka obet Laughing
na druhu stranu ...kupat sa nemusi a ked tak je to strasne utrpenie ale zase cistenie usi - tam drzi ako hlucha dvere Shocked

Ked ju mam na rukach snazi sa vsemozne ma kusat a to ako pes kost -doslova,ale po kupani sa naopak tulila a pri pohlade na kupelnu uz brzdi zadnymi labkami.Celkom slusne pribehne na tzv.cukanie ustami pretoze ma fixovane ze dostane zradlo.Vcera vecer uz od unavy lustrovani po byte a pokupani doslova odpadla a nechala sa nosit na rukach a to sa jemne snazila pohryzkat ale uz nezakusla ako inokedy.Mimoriadne prvy krat prespala noc ...wooow Shocked

Takze som zvedava ci je to znak toho,ze sa snad bude dat vychovat Question

Inak je rozkosna ked na nas drzo pozera - akoze a just kusnem Twisted Evil
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MajaZ
Admin
Admin

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Streda 24.Aug. 2005 11:58    Predmet: Odpovedať s citátom

To Bublinka: to ockovanie je v tomto pripade v pohode, takze sa nemusis stresovat. Co sa tyka cukania chvostom, to je od vzrusenia z lovu...my tomu hovorime "strkac"... Laughing
Prajem vela zabavy.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Bublinka
E-shop

PríspevokZaslal: Streda 24.Aug. 2005 13:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Dakujem, to zu z velkej opatrnosti uzkostlivo sledujem kazdy dych...myslim ze by sme velmo tazko niesli podobny udel ako stal Crying or Very sad
Teraz este mame dilemu o veterinarovi.Koncom septembra ju treba preockovat ale neviem si vybrat veterinara:

1.mal by byt blizsie nasho bydliska pretoze sme do podvecera v praci aby sme stihli k nemu v ordinacnych hodinach prist

2.uz by mal mat skusenosti s fretkami

3.a trocha v lacnejsej financnej kategorii... Confused

Dufam ze to nase ,,lovidlo-kusadlo,, bude prosperovat.Podmienky na to u nas ma urcite az nadpriemerne aspon co sa tyka starostlivosti, jedla ,miesta.

Luxusnu vet.kliniku si nemozem dovolit ale hadam dobreho veterinara hej Wink

Ocakavame este jeden prirastok tchorovitej farby,dufam ze bude...a potom sa snad moje ruky zahoja... Evil or Very Mad
Návrat hore
Mousy
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 02.08.2004

PríspevokZaslal: Streda 24.Aug. 2005 13:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Podla mna ze hej ja nemam ani jeden jediny kusanec od Betinky... ked si ju vezmem na ruky tak ma len tak jemne stekli xi xi xi ale za to s Fredom sa dobre kmasu! ale su neuveritelne srandovny Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Bublinka
E-shop

PríspevokZaslal: Streda 24.Aug. 2005 22:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Mno takze veci sa maju tak :0)

dneska ani jeden krvavy kusanec Shocked sice trocha ma ta moja pirana kusala ale na znacne hlasite NONO reaguje velmi slusne.Sice sa zahryzne ale uz neprehryzne.Dokonca som ju chvilu hladkala,rozpravala jej a vencili sme sa na balkone...Co je zaujimave velmi pozorne sleduje akkolvek novy zvuk alebo pach.Cely cas behala pri mne ale nekusla ma ako som sa obavala len sa chcela hrat.Na schovavacku samzrejme.
Takze neviem ci pochvalit Betulku alebo seba ze pomaly pomalicky to vyzera ze sa nauci spravat Laughing Wink

Teraz je uz v klietke ale vyhrabala komletne celu toaletu Evil or Very Mad Je narocne to,ze uz sme boli zvyknuti ze je v klietke poriadok,mohli sme dat uuuplne novy cizty zverlit a nic sa nedialo,Rita krasne chodila na toaletkua nevyhrabavala nic.

Ja mozem upratovat klietku od rana do vecera.Nehovoriac o tom,ze som ju vcera krasne vykupala [s laskou a citom] a dneska sa vyvala v toalete a smrdi ako tchor Evil or Very Mad Laughing

Uz sa tesim na tu velku ktora dnes bola skutocne odoslana z CZ a najneskor v pondelok pride ...co tam bude treba upratovat....

Apropo klietka...

citala som na CZ fore pripspevky majitela toho eshopu,on sa tam zapaja do diskusie a pyta sa fretkarov co by chceli,co ma zohnat atd.Je skutocne velmi ustretovi,ved so mnou chudatko komunikoval 3 tyzdne.Dodali mu sice klietku skor ale bola porusena tak ju vratil.A vcera mi pisal ze dneska odchadza nova a neporusena klietka kurierom ku mne.
Inak ak by ste niekto nieco hceli z toho eshopu tak ja budem teraz objednavat 3kg sluis [fretacie granule] a nieco do terarka a akvarka tak by sa to mohlo zviezt jednou cestou a kurierovne by sa rozdelilo.
Enem navrh...
www.zivesklo.cz

idem zrusit tu malu piranu lebo rozbombardovala celu klietku a nechcem aby spala v bordeli... Rolling Eyes

tak zase neskor... Wink Cool
Návrat hore
Bublinka
E-shop

PríspevokZaslal: Štvrtok 25.Aug. 2005 10:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Jaaaj lidi od vcera ani jeden krvavy kusanec to jepokrok ;0)
sice sa brani ked nieco robi a ja ju beriem na ruky ale ako je na rukach tak sa skludni pretoze vie ze pojde na balkon alebo sa nieco dobre chysta...dnes rano sa jasila lebo od 6.00hod som ju pustila smejdit po baraku...lietala jak splasena a hadzala sa mi po nohach aaaale...nekusla len ma volala ze pod behat.Ked som sa zanou akoze rozbehla,tak sup pod policku a otial lovila...je skutocne zlata a vyzera OK.Takze ockovanie asi bude v poriadku.Papa sem tam aj granulky ale dostala uhorku a takmer celu ju sprasila.Vybrala som jej mensiu pretoze viem ze tato zeleninka chuti ale aj nafukuje.Nechce ale potvora ziadne ovocie.Hmm...
Vcera dostala trocha fretacieho dzusu /rybi tuk a B cka/ mno isla sa zalizovat as po zadok. Laughing Trocha si zaspinila bradu a tu si obtrela o moje ruky tak miesto kusancov som vcera mala olizanu ruku ale dokonale Laughing
Na obed dostane kuracie masko a zeleninu a vecer trocha vita na kosticky.

Tesim sa na nu pretoze naozaj si pomaly zvyka a prestava ,,obzierat,, moje ruky az do masa a kosti... Twisted Evil

Dneska pride k nam aj sestricka a Ritin brasko tak sa tesim aky smrad a jasenie nastane Shocked Cool
Návrat hore
Mousy
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 02.08.2004

PríspevokZaslal: Štvrtok 25.Aug. 2005 11:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Budes sa divit, ale u nas sa vobec neprdelo!!! Shocked tak mozno ani u vas sa nebude Wink uvidime... veci uz mam nachystane Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
fretka333
Anonymný

PríspevokZaslal: Štvrtok 25.Aug. 2005 20:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Dúfame že sestri majú radosť Laughing ked sú spolu. Tie dve zloty Vám dajú asi dobre zabrať Shocked........Otec Dagon sa narodil 03.07.2001 ,farba tchorovitá privezený zo zahraničia. Ozval sa nám pán Dr. - náš veto, že chcel poopraviť mylné dohady na fóre ohľadom Canvacu, ale žiaľ mu to nešlo, lebo mi napísal že ho to stále vyhadzujeme preč a nemôže sa pripojiť aj keď tam bol prvý krát. Skúsim sa s ním ešte spojiť a nejek to tam zverejniť.
Návrat hore
ivka333
Člen SKCHF

Založený: 23.08.2005

PríspevokZaslal: Štvrtok 25.Aug. 2005 21:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Dúfame že sestry majú radosť ked sú spolu. Tie dve zloty Vám dajú asi dobre zabrať ........Otec Dagon sa narodil 03.07.2001 ,farba tchorovitá privezený zo zahraničia. Ozval sa nám pán Dr. - náš veto, že chcel poopraviť mylné dohady na fóre ohľadom Canvacu, ale žiaľ mu to nešlo, lebo mi napísal že ho to stále vyhadzujeme preč a nemôže sa pripojiť aj keď tam bol prvý krát. Skúsim sa s ním ešte spojiť a nejek to tam zverejniť.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Bublinka
E-shop

PríspevokZaslal: Štvrtok 25.Aug. 2005 22:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak dneska sa sestricky stretli a evidentne sa hned spoznali pretoze sa hned hrali.Fredikovi sa nasa Betulka pacila,lebo sa snou jasil viac ako so ,,svojou,, Betinkou Laughing

Dokonca nasa Betula teraz moc nekuse lebo sa vyjancili a unavili.Dneska som ,,fasla,, krvavy kusanec Evil or Very Mad ale uz sme sa velmi jancili tak preto...
Teraz sa mi ruka zacne hojit kedze do pondelka sa budu spolu hrat a moje ruky si oddychnu.
Mam aj fotky ale budu az zajtra lebo sa mi nechce tahat fotoze...je moc hodin:0) Wink

Nasa Betka je trocha resp o poznatok dravejsia ako jej sestra,ale aj trocha pevnejsia ...
Takze zajtra budu foto ale navecer v mojom albume na fretka.sk

uvidite ake su super Wink Cool
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší
Strana 1 z 3

Prejdi na: