Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Fredy a Quinzi MK & Quilas ZT:)
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, ... 182, 183, 184  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Mousy
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 02.08.2004

PríspevokZaslal: Streda 09.Nov. 2005 19:35    Predmet: Odpovedať s citátom

To je prefektne Wink Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
hena9
Poradca chovu

Založený: 20.10.2005

PríspevokZaslal: Streda 09.Nov. 2005 20:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Dakujem,dakujem Laughing

toto si nevšímajte : Video pre Fretulinku: http://www.youtube.com/watch?v=8toa7DhaSxE

Naposledy upravil hena9 dňa Štvrtok 30.Nov. 2006 20:46, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
hena9
Poradca chovu

PríspevokZaslal: Štvrtok 10.Nov. 2005 16:52    Predmet: 10.11 Odpovedať s citátom

Dnes mi Fedy znova skoro zabil škrečka.Neviem akým spôsobom sa dostal do akvária,ked poklop kavaria bol pekne položený a na ňom ešte aj ťažké závažie.Ked som prišla do izby videla som ako Fredy leží v zatvorenom akváriu a oblizuje už nehýbajúceho sa škrečka!Fredo letel bleskovo do klietky,ešte po mne stihol pár krát zachrčať a urazene sa uložil.Ked som sa vrátila ku škrečkovi spozorovala som,že dýcha.Naštastie bol len v šoku a po chvíli už normálne behal.Toto bolo už druhé fredyho napadnutie,no prvý krát vyoblizoval samicu.Tentoraz to bol samec.Ja si myslím,že ak ho nezožral a mal na to čas,ze by ich už nezjedol,skôr len sa tak pohrať a zadusiť.Po tomto incidente už asi škrečka vyložím na skriňu,doteraz bol v strede skrine na poličke.Prikladám obrázok Fredyho pri pozorovaní škrečka.
Návrat hore
Miki
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 08.07.2004

PríspevokZaslal: Piatok 11.Nov. 2005 15:20    Predmet: Odpovedať s citátom

To hena9:

Sudiac podla tej fotky Fredy pozera na dobru "hracku". Laughing Laughing Laughing

... len skocit ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky AOL Instant Messenger
hena9
Poradca chovu

PríspevokZaslal: Piatok 11.Nov. 2005 19:34    Predmet: Odpovedať s citátom

to Miki presne tak,inač dnes škrečok asi na vnútorné zranenie uhynul.Takže už ostávajú len 3 škrečky na hranie. Confused Ktore už samozrejme bývajú na skrini.Ak sa tam dostane bude fakt dobrý Exclamation
Návrat hore
hena9
Poradca chovu

PríspevokZaslal: Sobota 12.Nov. 2005 13:26    Predmet: domček Odpovedať s citátom

dnes sme Fredymu vymenili domček lebo ten starý už velmi smrdel.Zdá sa že sa mu páči.Vyzerá takto
Návrat hore
hena9
Poradca chovu

PríspevokZaslal: Sobota 12.Nov. 2005 13:32    Predmet: Odpovedať s citátom

a ešte som ukradla inšpiraciu od Mousy a odfotila som fredyho aky ma bachor,ak by ste na pravitko nevideli je tam nameraných približne 9 cm
Návrat hore
Mousy
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 02.08.2004

PríspevokZaslal: Nedeľa 13.Nov. 2005 12:00    Predmet: Odpovedať s citátom

ten domcek je paradyny, akurat, ze nasi ci uz Fred alebo Betinka krabice zasande rozoberu!!! Shocked maju postaveny "hrad" z krabic a postupne sa rozpada... bol to samozrejme ucel pretoze pri krabicach sa mozu vyblaznit kolko len potrebuju Wink

Ale mas riadneho macka Wink
Návrat hore
hena9
Poradca chovu

PríspevokZaslal: Sobota 19.Nov. 2005 17:22    Predmet: Odpovedať s citátom

To Mousy:Fredy je riadny macko,ale maju to v rodine.Jeho sestra je tiež dobrá gulka! Cool To all:Dneska sme mali rusný den,skor sa Fredo tuším pokušal dvoriť svojej sestre,no po čase sa už začali hrať.Ale ajtak ich račej kontrolujem,človek nikdy nevie.Aj sa po nej zliepa,no neviem či to ako chce isť na vec alebo čo.No istota je istota.Ale ked je unavený a spí može mu jeho sestra aj po hlave skákať,jemu je to jedno. Laughing
Návrat hore
hena9
Poradca chovu

PríspevokZaslal: Sobota 19.Nov. 2005 17:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Fotka ich dvoch:
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, ... 182, 183, 184  Ďalší
Strana 2 z 184

Prejdi na: