Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Fredy a Quinzi MK & Quilas ZT:)
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4 ... 182, 183, 184  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Jordi
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 20.01.2005

PríspevokZaslal: Sobota 19.Nov. 2005 20:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Ta je tak slaďounká. prostě zbožňuju šampaňky. Very Happy Je moooc krásná a Fredy taky. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
hena9
Poradca chovu

Založený: 20.10.2005

PríspevokZaslal: Sobota 19.Nov. 2005 20:21    Predmet: Odpovedať s citátom

To Jordi:diki,aj tvoja medulka je nádherná! Very Happy Taká pekná svetlá šampaňka!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
hena9
Poradca chovu

PríspevokZaslal: Nedeľa 20.Nov. 2005 21:11    Predmet: 20.11.2005 Odpovedať s citátom

Dnes sa už Fredy silou,mocou snaží pripustit svoju segru.Už spolu ani niesu,nechcem riskovať.Neviem ako ségra ale zdá sa ,že aj ked nieje v ruji neprotestuje proti navlačovaniu po izbe a podobne. Rolling Eyes už som pripravila prepravačik na zajtrajšiu cestu.Neviem ako ona ale ja sa určite tešim že sa už zajtra dostane do dobrých ruk k novým majitelom,a už ma prestane ohrýzať! Wink ale nie,budu mi tie jej zelené očka trošku chybať Smile .Je zaujímavé,že Fredy sa dal ovela lahšie vycvičit,skotit ako táto slečna.Spravanie tejto princeznej treba velmi rýchlo skorotit.Ale asi ju jej buduca spolubývajuca trošku skrotí.Taká otázka mavaju šampaňky často také krásne zelené oči?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Jordi
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 20.01.2005

PríspevokZaslal: Nedeľa 20.Nov. 2005 22:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Přesto, že se to tak zdá být, šampaň fretky mají oči tmavě červené - vínové - karmínové "burgundy".

U DEW se zdá, že jsou někdy oči dokonce modré, ale rovněž tomu tak není. Byla jsem poučena, že za tento klam mohou červené krvinky. Sice tomu přesně nerozumím, ale tak to je. Wink Když to říká předsedkyně AFA, tak na tom něco bude. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
hena9
Poradca chovu

PríspevokZaslal: Nedeľa 20.Nov. 2005 22:32    Predmet: Odpovedať s citátom

tak teraz táto je vínimka?Ona má jasne zelené!???
Návrat hore
Alica
Prima
Prima

Založený: 23.10.2005

PríspevokZaslal: Utorok 22.Nov. 2005 20:15    Predmet: Odpovedať s citátom

To HENA 9

Nie, ona ich má červené, ale vďaka krvinkám vyzerajú zelené. Čo nevieš čítať ? Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
hena9
Poradca chovu

PríspevokZaslal: Štvrtok 24.Nov. 2005 11:19    Predmet: Odpovedať s citátom

To Alica:Asi nie Embarassed niak som si to nevšimla.Ale ajtak to vyzerá suprovo!
Návrat hore
Yasmin
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 10.10.2005

PríspevokZaslal: Štvrtok 24.Nov. 2005 19:23    Predmet: Odpovedať s citátom

je to zvlastni ;o) Moje Boruvka mela taky zelene oci, ale ona je pes.. Wink
Návrat hore
Anonymný

PríspevokZaslal: Nedeľa 11.Dec. 2005 19:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak konečne som tu,mali sme pokazený počítaj tak som sa sem nevedela dostať,ale už je konečne o.k.Dnes som važila fredyho,už má 1600g,a aj kožúšok je pekne hrubučky.Dnes som ho zobrala von k nám na chatu,kde mám aj svojho psa.A konečne som sa odvážila dať ich spolu,asi mali šťastný deň,lebo sa navzájom ignorovali až neskôr sa chcel Arest (moj pes)kúsok pohrať,no po poriadnom zakusnutí do nosa si to rozmyslel.Neviem prečo som sa bála,že mu ublíži,ked spáva aj papá s mačkami. A kamarati sa aj s jedným divým králikom,kt. nám chodí obžúvať stomky. Smile A ešte som natrafila na nové krmivo volá sa THROLS a vyrába sa v Taliansku.Stojí 120sk ,nieje to bohvieaká kvalita,ale na prestriedanie su dobre obsahuju:Kuracie a rybie mäso,ryža,niaka zelenina,mineráli,vitamíny,.....Len čo sa mi nepozdáva,že aj vajce.Odfotím,a ukážem ako vyzerá obal
Návrat hore
hena9
Poradca chovu

PríspevokZaslal: Nedeľa 11.Dec. 2005 19:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Anonymný

PríspevokZaslal: Ne Dec 11, 2005 6:16 pm Predmet: Odpovedať s citátom
Tak konečne som tu,mali sme pokazený počítaj tak som sa sem nevedela dostať,ale už je konečne o.k.Dnes som važila fredyho,už má 1600g,a aj kožúšok je pekne hrubučky.Dnes som ho zobrala von k nám na chatu,kde mám aj svojho psa.A konečne som sa odvážila dať ich spolu,asi mali šťastný deň,lebo sa navzájom ignorovali až neskôr sa chcel Arest (moj pes)kúsok pohrať,no po poriadnom zakusnutí do nosa si to rozmyslel.Neviem prečo som sa bála,že mu ublíži,ked spáva aj papá s mačkami. A kamarati sa aj s jedným divým králikom,kt. nám chodí obžúvať stomky. Smile A ešte som natrafila na nové krmivo volá sa THROLS a vyrába sa v Taliansku.Stojí 120sk ,nieje to bohvieaká kvalita,ale na prestriedanie su dobre obsahuju:Kuracie a rybie mäso,ryža,niaka zelenina,mineráli,vitamíny,.....Len čo sa mi nepozdáva,že aj vajce.Odfotím,a ukážem ako vyzerá obal
To som písala ja,len ma to z ničoho nič vyhodilo

Embarassed Rolling Eyes
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4 ... 182, 183, 184  Ďalší
Strana 3 z 184

Prejdi na: