Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Fredy a Quinzi MK & Quilas ZT:)
Choď na stránku 1, 2, 3 ... 182, 183, 184  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
hena9
Poradca chovu

Založený: 20.10.2005

PríspevokZaslal: Nedeľa 30.Okt. 2005 10:38    Predmet: Fredy a Quinzi MK & Quilas ZT:) Odpovedať s citátom

O Fredym

Naposledy upravil hena9 dňa Nedeľa 22.Feb. 2009 16:54, celkom upravené 4 krát
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
hena9
Poradca chovu

PríspevokZaslal: Nedeľa 30.Okt. 2005 10:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Konečne som sa rozhodla založit si Fredyho denniček.Fredy je poročny,nekastrovany samec farby Champagne?(Prepačte ale niak mi vypadlo ako sa to piše Laughing )Kupila som si z chovproduktu v Lucenci.Je to velky divoch a zase aj najlebši maznačik. čo sa zmenilo od jeho pichodu?Kvetinače na zemi?Ha ha už davno nie.Odkedy prišiel podozrivo nam miznu vreckovky,a aj ine veci ktore šuštia.Zachod sa povinne zatvara,kebyze nie,najdeme ho kupať sa v záchodovej mise,zbožnuje vodu!Už sa mi viackrát stalo,že pri kupaní mi niekto skočil do vane a začal plavať. Len prednedavnom sa spoznal s novou kamoškou,Narinou.Aj ked sa ešte kusok mlátia ale ono sa to časom hádam spraví.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Anonymný

PríspevokZaslal: Nedeľa 30.Okt. 2005 17:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Dnes ma fredy riadne prekvapil.Boli sme na pravidelnej prechadzke. Pristavili sa pri nas 2 cigančata.A opytovali sa ze co je zač a podobne iba ked sa jedno chcelo zohnut,že ho pohlatka.Ani som nestihla protestovať lebo z ničoho nič fredy iba zachrčal a hop rychlostou blesku vyskočil,hadam aj 40cm do vzduchu a zahryzol sa decku do ruky,hned som mala pokoj od romskych obdivovatelov.cestou domov bol už normalny iba ked pred panelakom zbadal dalsie romske decko,zase zachrčal a rozbehol sa.Stal sa z neho maly pidbul.Aj vaše Fretky tak zle znasaju Romov?
Návrat hore
Erika
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 10.07.2005

PríspevokZaslal: Nedeľa 30.Okt. 2005 19:10    Predmet: Odpovedať s citátom

.Aj vaše Fretky tak zle znasaju Romov?
1.Zatial som sa so ziadnym nestretla...
2.Radsej by som sa im vyhla Twisted Evil
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
hena9
Poradca chovu

PríspevokZaslal: Pondelok 31.Okt. 2005 16:35    Predmet: Uspech Odpovedať s citátom

Dnes sa mi konečne podarilo zistiť Fredyho rodičov .Otec:Fajo a mama Desy,našťastie bola v predajni jej dcéra ktorá mi ochotne všetko povedala.Ale aj jednu smutnu spravu.Jeho maminka minuly tyžden zomrela vo veku 5.rokov. Crying or Very sad Takto dopadnu fretky,ktorych majitelia nepoznaju tuto stranku a krmia ich hoci čím.Je to smutne.A ešte sme Fredymu boli zakupiť prepravačik,niako sa mu ešte nepozdava,že v tom počas cesty musí ostať,ale si zvykne. Smile
Návrat hore
hena9
Poradca chovu

PríspevokZaslal: Pondelok 31.Okt. 2005 23:35    Predmet: voda Odpovedať s citátom

Dnes ma fredy tak dorazil,to si človek nemôže ani v pokoji čítať forum,lebo ten nezbedník má taku tužbu po vode,že len čo som si skočila na wc a prišla k pc,už som počula šplechod zo záchoda,zase sa hral s vodou v záchodovej mise Confused Akvarium ho už nebaví,teraz pre istotu záchod! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad .4o bude dalšie?....
Návrat hore
hena9
Poradca chovu

PríspevokZaslal: Utorok 01.Nov. 2005 21:36    Predmet: 01.11.2005 Odpovedať s citátom

Dnes mal Fredy na obed bobuľku hrozna a tak ho chudaka od hrozna prehnalo,ani nestihol dojsť do svojho záchodíka,hodil to hned do najbližšieho rohu Evil or Very Mad .Aj ked nechapem prečo.Kym ešte bolo hrozno,stle niaku tu bobulu dostal a nič mu nebolo.Takže mily Fredy s hroznom sa rozlúč!
Návrat hore
hena9
Poradca chovu

PríspevokZaslal: Sobota 05.Nov. 2005 20:03    Predmet: 5.11.2005 Odpovedať s citátom

Dnes bol konečne den očkovania.Očkoval sa Trivirovaxom na psinku,zvládol to obstojne,neozval sa len sa trhal ako zmyslov zbavený.No ako bolestné dostal maškrtku,tak sa hned spraval akoby nič,veterinarovi dokonca aj pod nohavice vliezol! Laughing .Smutne je to,že teraz nemôže chodit von,len túžobne hladí von oknom a škrabe mi sklo! Evil or Very Mad začo sa hned dostane do klietky a potom len cely den spi,spi a večer buntoší,buntoší.Ale to len občas.
Návrat hore
hena9
Poradca chovu

PríspevokZaslal: Utorok 08.Nov. 2005 22:53    Predmet: 8.11.2005 Odpovedať s citátom

Dnes sme sa kupali,pretože sme zase rozhrabali kvetiáč.A takto sme plávali:
Návrat hore
hena9
Poradca chovu

PríspevokZaslal: Streda 09.Nov. 2005 17:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Pred niekolkymi dnami pri upratovaní starých detských hračiek som našla geniálny šerblík pre babiky.A tak som ho pekne naplnila vodov aby z naho Fredy mohol piť.A mal vlastny záchodík z ktreho može piť,a aj sa hrať s vodou.Predstavte si že odkedy má svoj šerblík do nášho wc sa už hrať a piť nechodí. Laughing Vynikajúca zhoda okolností.Vyzera to asi takto:
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku 1, 2, 3 ... 182, 183, 184  Ďalší
Strana 1 z 184

Prejdi na: