Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Fredy a Quinzi MK & Quilas ZT:)
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 181, 182, 183, 184  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Pondelok 30.Jan. 2012 19:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Tesim sa spolu s vami! Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pavluska
Člen SKCHF

Založený: 24.08.2006

PríspevokZaslal: Pondelok 30.Jan. 2012 20:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Supeeeeeer...
Tešíme sa a Fredymu prajeme rýchle uzdravenie. Jupi.
Poradca chovu

Založený: 20.10.2005

PríspevokZaslal: Pondelok 30.Jan. 2012 20:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Dnešne fotky Fredyho : https://picasaweb.google.com/116697040930148262116/Fredynko02?authkey=Gv1sRgCKTSlIbW0rCh2gE#

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Dodi
Člen SKCHF

Založený: 10.10.2005

PríspevokZaslal: Utorok 31.Jan. 2012 8:42    Predmet: :-) Odpovedať s citátom

Ty jo, tak to byl velký nádor Rolling Eyes , přejeme hodně zdravíčka a rychlé zahojení kožíšku Wink
lulu
Člen SKCHF

Založený: 12.09.2009

PríspevokZaslal: Utorok 31.Jan. 2012 12:56    Predmet: Odpovedať s citátom

tiez som Fredynkovi drzala palceky..mala som tu cest ho vidiet tesne pred zakrokom...je to statocny chlapec!!sa velmi tesim ze je taky culy a ze sa operacia krasne vydarila..nech sa mu to co najskor zahoji, drzim peste
Návrat hore
hena9
Poradca chovu

PríspevokZaslal: Pondelok 26.Mar. 2012 16:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Ako je u nás? cenzúra: nah****.

Celá fretčia family má nádchu, kýcha, chrchle soplí. Najhoršie je na tom Quilas, chorobe zatial odoláva Fredy a Sára. Aspon,že tak, neviem si predstaviť ,že by som geriatrik ešte dostal nejakú virozu, lebo už teraz sa tvári, že zomiera...

Odkedy mu znovu odisli nôžky je nemastný neslaný, nechcel behať, žrať, strašne pochudol, ztrhaný výraz v očiach. Po pár dnoch už znovu chodí ako mláda, dnes dokonca vykazuje až nadpriemer pohybu a snorenia po byte. Ale ešte stále mi nežerie, je ochotný zpapať jedine kašičku od Gimpetu, tú dostáva ráno. A večer mu robím Rekonvalescenčnú kašičku od RC. Neznáša ju, tak ju do neho tlačím.
Voči liekom už nabral psycho alergie.Nikdy som nemala problem fretku spacifikovať a nadávkovať, naštopkať jedlom a podobe. Ale toto čo predvádza fredy je už Psycho. Lieky ( Sanicel,Karnitín a všetko co je v striekačke) už len ked sa blížim tak chytá hysák, bojuje, kotula sa, hubu mu otváram zverákom,odmieta jest : pastičky,olejčeky, ebivet, pokial je v tom nejaky liek. Už mi dochádzajú nápady.
Vacsinou lieky zmiešam v Ebivete, a nejak do nehu tuto kasovitu zmas tlačím, okrem papuli je všade inde....
Som zvedava kedy ho prehovorím, aby začal žrať aj sám... zatial vyzerá ako vychrtlina a ked sa nespamata, dobre to nedopadne..

Hlavný pacient je Quilas, od piatku ma strašnu nadchu, tak sme dnes šli na veterinu. Okrem toho, že ma zvacsene uzliny a nádchysko jak hrom (nakazil už celu family) ostala som zarazena ked sme zbadali co má pri analnom otvori. Nebudem Vám klamať, ani samú seba. Vyzerá to velmi podobne... podobne tomu ako začal karcinom u Quinzi....
sono ukazuje len žlazu, tá sa dala pomerne dobre vytlačiť narozdiel od Quinzinej, ale všetko sa ukáže až o týžden ako sa to bude správať. Zatial to vyzerá strašne, lebo to má 2x take velke, podliate krvovu, rozdrážene. Ideme ritusku opatrovať.
Už pred rokom ste ma ubezpecovali pri Qui, že to bude isto len zapal analky, že taká malá pravdepodobnosť.....

Optimizmus je u mna na najnižšej hladine tak vám poviem, nevládzem ani plakať nič, len čučím na stenu a bojím sa toho čo príde.

Naposledy upravil hena9 dňa Pondelok 26.Mar. 2012 23:34, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Niki
Poradca chovu

Založený: 23.11.2005

PríspevokZaslal: Pondelok 26.Mar. 2012 17:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Heni, človek aby sa bál otvoriť Tvoj denníček Sad Na posratého aj hajzlík
spadne. Nemôže byť tvorba tých nádorčekov pri konečníku nejakou genetickou predispozíciou? Je mi to ľúto, že sa to takto u vás nakopilo Crying or Very sad Snáď začne Fredymu chutiť keď už môže bežkať. Skúsime aspoň na diaľku poslať Quilasovi energiu.

Doris, Kira, Pongo, Speedy, Ella Fleur a Theo
Návrat hore
cami
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Pondelok 26.Mar. 2012 19:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Kiez by vsetci mali len nadchu!

Heni, skus trochu pozitivne mysliet. Viem, ze je to velmi tazke, ked sa to vsetko naraz nakopi, ale.... Ked sa na to optimisticky pozriem tak:
-je super, ze Fredy nadchu nema a dokonca je cipernejsi
-Quilko sice nieco pri rituske ma, ale nikde nie je napisane, ze to ma ako Qui. A pokial by ano, tak mozno sa to odhalilo skor, nez je neskoro!

Stale opatrujes bielych geriatrikov? Nemali ist uz do novej rodiny?
Návrat hore
hena9
Poradca chovu

PríspevokZaslal: Pondelok 26.Mar. 2012 19:23    Predmet: Odpovedať s citátom

cami :

pekne napísané,veru to už mam premyslené, ak sa do pondelka ukáže, že tá zlaza nieje normálna. Objednávam ho na odzlázkovanie, nebudem cakať aby to narástlo, a rovno obe žlazy preč. Dala som šancu zabojovať Qui a nelutujem, dám ju aj Quilasovi.

Bohužiaľ, Fredyho nenádcha už nie je aktuálna, začal mi chrchlať a intenzívne kýcha. Hned som nasadila lieky, bohužiaľ kalcium mi skoncilo aj v očiach, odcentrifugoval ho dôkladne, a aj Ranital proti zvracaniu skončil do vacsej časti mimo ( každé rano zvracia totižto).
Jeho váha : 1030g Confused rapídne šla dole z 1300g

Biely páníčka majú, ale nemá pre ne este nekupene veci, pripravuje im izbu. Príde si po nich cez víkend.

Návrat hore
cami
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Pondelok 26.Mar. 2012 22:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano, uz som zistila na fb, ze az na konci tohto tyzdna si maju prist pre krpcov. Embarassed

No dufam, ze Fredy sa chyti rozumu a zacne poriadne jest tie lieky. Twisted Evil

S Quilkom mas pravdu. Niekedy netreba cakat, ale treba riesit veci radikalne. Ale pevne dufam, ze to nebude nutne!
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 181, 182, 183, 184  Ďalší
Strana 182 z 184

Prejdi na: