Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

ako na to

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Tipy a triky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
fedo
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 28.10.2005

PríspevokZaslal: Nedeľa 30.Okt. 2005 15:55    Predmet: ako na to Odpovedať s citátom

poradte mi prosim mam 3 mesacneho fretaka a mam problem s tym ze ked je v klietke tak kaka pekne do zachoda ale ked ho pustim po byte tak to supne vsade len nie do zachodou co mam po byte.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
hena9
Poradca chovu

Založený: 20.10.2005

PríspevokZaslal: Nedeľa 30.Okt. 2005 16:51    Predmet: Odpovedať s citátom

To Fedo:To iste robil aj moj Fredy,mal po byte zachodiky,ale on si svoju potrebu robil tam,kde sa jemu pačilo ,a tak som sa mu prisposobila a zachodik som presunula na to jeho miestečko.Zo začiatku sa mu to nezdalo,že ma kakať prave tam ,ale teraz po 2 mesiacoch uz kadi skoro iba do svojho zachoda.A tak počkaj kym zistiš ktore su jeho oblubene miesta a pokial to bude možne presun tam zachodik.Takze trpezlivosť a pevne nervy Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Pondelok 31.Okt. 2005 8:30    Predmet: Odpovedať s citátom

To fedo: Treba freťáčka sledovať a keď sa začne niekde krčiť a dvíhať chvostík okamžite ho preniesť do záchoda. Až tam vykoná potrebné - pochváliť ho a odmeniť. Je dobré v záchodkoch nechať trošku trusu, aby mu bolo jasné, na čo tam záchod je. Chce to trpezlivosť, alo on sa to určite naučí.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mousy
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 02.08.2004

PríspevokZaslal: Pondelok 31.Okt. 2005 8:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Doporucujem si precitat temu, v ktorej sa o tomto probeleme pise:
http://forum.fretka.sk/viewtopic.php?t=208
Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Mirage
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 23.07.2004

PríspevokZaslal: Utorok 06.Dec. 2005 11:34    Predmet: Odpovedať s citátom

ja som to Samanthu naucila tak ze ked chcela kakat inde tak som ju rychle dala na zachod a potom si na to zvykla:)
Člen SKCHF

Založený: 27.08.2007

PríspevokZaslal: Streda 27.Feb. 2008 16:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Duffymu sme prenasali zachodik podla toho, kde mal prave v tom case vytipovane miesto na kadenie. Akurat ked ich mal viac, nejaku dobu nam trvalo, kym nam zaplo, ze zachodikov musime rozmiestnit viac. Takze istu dobu sme mali pokoj, pekne chodil na zachodiky a uz nebol citit na celu izbu. No a potom prisiel do puberty a smitec, znackuje kade chodi, ale to uz nam ostava len pockat, az ho to prejde Laughing
Návrat hore
cholagogum
Prima
Prima

Založený: 14.03.2007

PríspevokZaslal: Streda 25.Jún. 2008 19:49    Predmet: Odpovedať s citátom

ja som Bestiu Karlu nijak zvlast neodmenoval, ak sla na zachod spravne, len som ju daval, ak som videl, ze uz ma "chut". a hlavne, tam kam fakt chodi stale, treba dat zachodik a kde len sem - tam dat napriklad kopu novin... v tych sa Karla rada hrabe a nekaka do toho, tak ako do pelechu tiez nie Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
Maribell
Super medium
Super medium

Založený: 18.07.2008

PríspevokZaslal: Sobota 20.Nov. 2010 23:28    Predmet: Odpovedať s citátom

ja som mojho remika tiez nijak nechvalila ale naucila som ho jednu vec..ze ked je pusteny tak kazdu hodinku ho dam do kliekty aa poviem mu kakaj a teraz uz vie ze ked sa vicika tak ho pustim...inak po byte zachodiky vobec nemam a teraz uz chodi pekne sam do klietky cikat aj kakat Smile takze super
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Tipy a triky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Prejdi na: