Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Ako sme zoznamovali fretky
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Voľná diskusia
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
MajaZ
Admin
Admin

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Nedeľa 18.Júl. 2004 12:42    Predmet: Ako sme zoznamovali fretky Odpovedať s citátom

Kedze vela chovatelov ma problem so zoznamovanim fretiek, skusim tu popisovat nase skusenosti so zoznamovanim nasich dvoch tchorov.
Ucastnici:
Kuko - 2 rocny kastrovany samec, maznacik v rodine a jedinacik, nenavidiaci vsetky fretky, vaha 1.8 kg
Sara - 8 tyzdnova krasna samicka, priniesli sme ju 9.7.2004, vaha momentalne 350 g

Takze budem tu pisat dennik, ako sa nam darilo. Som sama zvedava, kedy sa zacnu spolu hrat. Twisted Evil

Naposledy upravil MajaZ dňa Nedeľa 18.Júl. 2004 12:50, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
MajaZ
Admin
Admin

PríspevokZaslal: Nedeľa 18.Júl. 2004 12:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Piatok 9.7. - Kuko sa pokusil Saru zavrazdit
Sobota 10.7. - stav nezmeneny, Kuko opruzuje pri voliere a snazi sa ju pohryzt cez pletivo
11.7.-12.7. rano - stav stale nezmeneny
Pondelok 12.7. vecer - Kuko ochorel, veterinar zakazal stretavanie, takze balkon ostava zavrety az do nedele
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
MajaZ
Admin
Admin

PríspevokZaslal: Nedeľa 18.Júl. 2004 12:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Nedela 18.7. 13.00 hod. - zaciname zoznamovat

Sara ma urobenu skatulu so spevnenymi stenami, otvory su urobene tak, aby mohla ist dnu, ale Kuko nie.
Kuko sa snazi Saru zo skatule vysypat, ona sa ho snazi pohryzt. Po chvili Kuko odchadza na bok a caka, kym Sara vyjde von. Sara vychadza, Kuko utoci a zahryzne ju za kozu na krku. Ozve sa piskot (vazeny, chce to velmi pevne nervy), ale po obhliadke sa zistuje, ze jej nic neurobil. Od tej chvile Sara pri kazdom priblizeni Kuka vystrazne sici a pisti. Kuko to po asi pol hodine vzdava, ide sa nazrat a unaveny odchadza do pelecha. Sara asi 10 minut odmieta vyjst zo skatule, potom vylezie, nazerie sa a tiez stvrdne v pelechu.

Takze prvy pokus o zoznamenie sa skoncil vycerpanim oboch stran aj majitelov... Laughing
Návrat hore
MajaZ
Admin
Admin

PríspevokZaslal: Pondelok 19.Júl. 2004 12:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Pondelok 19.7.
Nedelne podvecerne zoznamovacie kolo sme museli pre vracanie Kuka odrocit.

V pondelok rano sa tvaril akoby mu nic nebolo a vbehol na balkon v momente, ked som cistila Sarinu volieru. Schytil Saru a mam taky dojem, ze sa s nou pokusa parit, alebo co (je eunuch, tak co blbne). Sara sa mu schovala do skatule odkial na neho vytrvalo pistala aj vtedy, ked bol vo vedlajsej miestnosti. Herecka. Prave som prisla domov a pustila Saru. Spiaci Kuko sa nahle prebral k zivotu a isiel opruzovat Saru norujucu pod kobercom. Scenar stale rovnaky, Kuko sa do nej zahryzne, potom ju pusti, ona sa mu skryje a Kuko sa pokusa ju vyklopit, vysypat, vypudit zo skatule. Po pol hodine zucastnene strany odpadavaju unavou a kazdy sa odobera do svojho pelecha. Smradu je tam nehorazne, este ze balkon je otvoreny. Laughing
Návrat hore
MajaZ
Admin
Admin

PríspevokZaslal: Utorok 20.Júl. 2004 8:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Utorok rano:

Stav nezmeneny, Kuko sa stale snazi Saru vysypat so skatule za ucelom zakusnotia. Ovsem uz utoci viditelne menej a Sara sa ho zas viditelne viac boji. Je mi jej luto, ale zivot je uz taky. Vyhrazne na neho sici a kvici, Kuko ma respekt, ale predsa len, on je panom v dome a chce to dat nalezite najavo. nemusite mat obavy, ziadne traumy ani nasledky to nema, neublizuje je, nie je pohryzena do krvi, je len trochu ozuzlana. Takisto nema ziadne traumy, lebo akonahle ho nevidi v docuchu, tak vylezie a snazi sa mi odkusnut prst (zeby kruta pomsta?)... Twisted Evil
Návrat hore
MajaZ
Admin
Admin

PríspevokZaslal: Štvrtok 22.Júl. 2004 8:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Streda.
Obe znepriatelene strany nasadili taktiku tazkej ignoracie nepriatela. Kuko sa navyse rozhodol nepriatela vyhladovat a nechat zahynut od smadu. Chodi Sare vyzierat misky a vobec mu nevadi, ze v nich ma dietne a macacie granule a nie tie jeho fretacie. Potvora jedna. Ale aspon nieco zerie.
Návrat hore
MajaZ
Admin
Admin

PríspevokZaslal: Nedeľa 25.Júl. 2004 19:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Nedela.
Vcera vecer sme boli s fretulami na vychadzke. Vsetci sa zhodli na tom, ze Kuko sa zmenil. Jeho ochota nechat sa ocuchavat od fretiek a vydrzat pri nich aspon pat minut vsetkych prekvapila. Ovsem nase znepriatelene strany sa stale ignoruju. Bitky sice uz nie su tak caste, ale Sara pri nich poriadne piska a krici. Chce to pevne nervy. Sledovali sme, ci jej Kuko snad neublizuje, ale jedine co robi je, ze si ju pridrzi labkami, takze ju ani nezahryzne. Herecka krici o dusu, akoby sa jej zahryzol do krku. Mali sme na navsteve Milkinu Kari, Vlnakovu sestru. Kuko sa ju pokusil zahryznut, ona sa mu vsak vysmykla a dala mu najavo, ze toto teda nie. Sara vcera obsadila Kukovi prepravku a tak sa mi chudacik prisiel stazovat.
Ich vzajomna komunikacia vyzera asi nejako takto:

Kuko zbadal nepriatela

Kuko a Sara sa premeriavaju

Kukovi sa zda, ze vidi dvojmo
Návrat hore
MajaZ
Admin
Admin

PríspevokZaslal: Pondelok 26.Júl. 2004 16:11    Predmet: Pondelok Odpovedať s citátom

A mame tu obdobie trucbobkov. Sara ich chodi klast Kukovi na jeho volne pristupne podusky. To asi z pomsty za tie zozrate granule. Inak dnes rano sa ju snazil opat zakusnut, ale asi sa zatvarila velmi neprivetivo, pretoze okamzite cuvol a rozmyslel si to. Kuko nam zacal ziarlit, chodi sa maznat a viac sa hra. Dnes ma pomstychtivo kusol. Potvora. Podari sa nam tych nasich tchorov niekedy skamaratit? Tot otazka. Twisted Evil
Návrat hore
MajaZ
Admin
Admin

PríspevokZaslal: Streda 28.Júl. 2004 15:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Streda.
Zaciname s Robym zistovat, ze mame sadisticke sklony a nasi tchorosi su masochysti. Cupeli sme vcera pred prepravkou odkial sa ozyvali zvuky vrazdiacich sa oblud a celkom sme sa na tom bavili. Takze situacia medzi znepriatelenymi stranami sa zacina presuvat v prospech Sary. Zacina Kuka vyhanat z jeho prepravky, ani bit sa uz nenecha a okrem toho ho chodi provokovat. Nie aby sa bezala schovat, nie, ona sa necha vrazdit (upozornujem, ze ju nehryzie, takze nemame obavy) a strasne pri tom krici. Herecka. Kuko sa nam chodi zalovat, ze mu votrelec opat obsadil budku, vypil vodu, kakal do misky a tak podobne. Chudacik maly. Nech si zvyka!
Návrat hore
MajaZ
Admin
Admin

PríspevokZaslal: Streda 28.Júl. 2004 15:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Jo a este som zabudla. Dnes sa vrazdili v nasej prikryvke a celu ju pos..... Evil or Very Mad
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Voľná diskusia Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší
Strana 1 z 6

Prejdi na: