Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Inzercia
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Čo zmeniť alebo doplniť?
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
hena9
Poradca chovu

Založený: 20.10.2005

PríspevokZaslal: Pondelok 14.Aug. 2006 21:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Nechcem to tu rozpisovať,je každého vec čo urobí so svojimi nevinnými zvieratkami,ale verte,kebyže Bosaxa stretnem,a je mi jedno,o koľko je odomna starší a vyšší,bez napľutia do xichtu a poriadnej hádky by to nešlo,a to som mierumilovný človek.

Pripravujem sa na súťaž o kožušinových zvieratách.Len z hľadiska chovu no mám knižky pre chovateľov kožušín,nie zvierat.Poviem vám,ked som čítala koškovanie,mráz mi behal po chrbte! Crying or Very sad Ten kto predal zviera do takýchto rúk si zaslúži jediné. SKOŽKOVAŤ! Osobne by som si z neho spravila podrážky !!! Evil or Very Mad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
ivka333
Člen SKCHF

Založený: 23.08.2005

PríspevokZaslal: Pondelok 14.Aug. 2006 23:19    Predmet: Odpovedať s citátom

To hena9
Bosax o tom nevie len ten pán chcel doklad o pôvode samca je to syn našej Megie a tak som sa ktomu dostal Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Ak sa chceš nasrať kuk na izerciu /Výkup/ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Jolana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Pondelok 21.Aug. 2006 17:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Chcem sa len spýtať prečo je uzamknutá inzercia Kúpa- predaj...?
Možno by stačilo upozornenie, že sa nesmie inzerovať predaj zvierat, len vecí. Ak by mal niekto na predaj nejaké potreby pre fretky, bola by to škoda. Crying or Very sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MajaZ
Admin
Admin

PríspevokZaslal: Pondelok 21.Aug. 2006 21:54    Predmet: Odpovedať s citátom

To Jolana: pretoze sa ide vyuzivat na tento ucel inzercia na stranke infocentra, pretoze tam je kontrolovana.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Jolana
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Utorok 22.Aug. 2006 6:43    Predmet: Odpovedať s citátom

A kde to potom nájdem? Takéto strašné veci robíte starej žene! Shocked
Návrat hore
Roby
Moderátor
Moderátor

PríspevokZaslal: Utorok 22.Aug. 2006 7:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Jolana Napísal:
A kde to potom nájdem? Takéto strašné veci robíte starej žene! Shocked

Tak počuj, stará žena... Otvor si inzerciu a máš tam môj oznam o tom, že inzerciu nájdeš "TU". Na to "TU" stačí kliknúť...
Návrat hore
Niki
Poradca chovu

Založený: 23.11.2005

PríspevokZaslal: Utorok 22.Aug. 2006 9:27    Predmet: Odpovedať s citátom

ivka333 Napísal:
Je asi konečne na čase doriešiť inzerciu aj fórum len tak mimochodom pre upresnenie :

Bosax predal fredule rodičov do TO. to je v poriadku ,ale nový majiteľ chová a skupuje staršie fretky ako aj dorovanie /výkup/ samičky majú mláďata 3x ročne dôvod fredule odovzdáva do rakúska a odtial do SAuská arábia ale len kožušiny výkup je po 760Sk a zameráva sa len na bledé sfarbenia ročne to dosahuje objem 670.000 SK
čo je približne 880 usmrtených mláďat a staršich len pre kožušinu a kludne sa na to využíva aj inzercia klubu a podbných ludí je viac už pár inzerátov sa zmazalo .tak to funguje aj ČR

No najhoršie je ,že má hromadu info len vďaku klubu

Je asi načase ničo urobiť a obmedziť prístup ako na fórom ako aj na inzerciu Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil

Presne tak. Už som mala tú česť, keď som si dala inzerát na predaj mojich mláďat. Ozval sa mi jeden hybryd a stále niečo motal, že prečo všetci dávame fretky očkovať. Potom som z neho vytiahla, že ich predáva do Saudskej Arábie a do Dubaja a zjednával a zjednával cenu a nakoniec chcel aj moje dve dospelé samičky. Ešte celkom slušne (na to,že som dobrý nervák) som s ním ukončila rozhovor. Nenávidím takých ľudí, až sa mi krivák vo vrecku otvára Evil or Very Mad Evil or Very Mad Niekedy sa hanbím, že som človek Embarassed Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jolana
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Utorok 22.Aug. 2006 17:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Roby, takže som prvú časť pochopila a dostala sa tam. A ako sa tam vkladá inzerát? Embarassed Embarassed Crying or Very sad
Návrat hore
ivka333
Člen SKCHF

Založený: 23.08.2005

PríspevokZaslal: Utorok 22.Aug. 2006 18:34    Predmet: Odpovedať s citátom

To Jolana

Prejdi na registráciu a zaregistruj sa môžeš klune ako na fóre lepšie sa to zapamätá ak už si zaregistrovaná prihlás sa tam kde je meno a heslo ak si už prihlasená zvol kategoriu zvieratá a vľavo sa ti objaví vložiť inzerát klini na odkaz a môžeš zadať inzerát inzerát sa objaví na webe až po kontrole ak niečo nebude jasné rád pomôžem
Návrat hore
Jolana
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Utorok 22.Aug. 2006 18:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Ivka333, dík! Poprosila ma dcéra, aby som tam vložila inzerát pre jej známu a som z toho jeleň.
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Čo zmeniť alebo doplniť? Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
Strana 3 z 3

Prejdi na: