Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Hracky
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Voľná diskusia
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

Smetiarci vasa fretka rada?
ano
41%
 41%  [ 12 ]
nie
6%
 6%  [ 2 ]
len obcas
13%
 13%  [ 4 ]
ked ma moznost
37%
 37%  [ 11 ]
fretku sa esmie nechat smetiarcit
0%
 0%  [ 0 ]
Celkom hlasov : 29

Autor Správa
Rasto
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 02.08.2004

PríspevokZaslal: Piatok 02.Dec. 2005 11:37    Predmet: Hracky Odpovedať s citátom

Moja Ivka bielka mala sa najradsej hra s krabickami od cigariet,ktore si zavlacuje kadetade za pocitac a tak vselkikam,za skrine a pod skrine a za postel tiez. A rada smetiarci. Vybera mi prirucny kos. Taku krabicu na mensie smeti co mam v izbe.Robia to aj vase fretecky ak maju moznost behat po byte(izbe)?.
Rasto a Ivka bielka.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Alica
Prima
Prima

Založený: 23.10.2005

PríspevokZaslal: Piatok 02.Dec. 2005 22:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Nemôžeš povedať že smetiarči. Ona selektuje odpad a vždy vyberá, čo by sa ešte mohlo zísť. Je to najväčší odborník tohto druhu v našej rodine a túto činnosť vykonáva poctivo a vytrvalo.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kristinka
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 02.08.2005

PríspevokZaslal: Piatok 02.Dec. 2005 23:34    Predmet: Odpovedať s citátom

hned ako sme kupili nasho fretaka, som zrusila v izbe kos, bol by mi dost na nic, lebo by aj tak bolo nakoniec vsetko mimo neho..
ale inak ak ma moznost zabehnut aj do kuchyne obcas vleze do kosa, nieco z neho vyberie...ale zasa to nerobi kazdy den...vacsinou mu to nedovolim.. Wink
Návrat hore
zolo
Admin
Admin

Založený: 09.09.2004

PríspevokZaslal: Sobota 03.Dec. 2005 0:44    Predmet: Odpovedať s citátom

noooo........... co k tomu dodat..............

asi tolkoto:

Twisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted Evil
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Zuzana
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 29.06.2005

PríspevokZaslal: Nedeľa 04.Dec. 2005 17:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Môj Maco mal o kôš stály záujem. Najprv sme si mysleli, že kúpime nový a ten ho zaujímať nebude a nedostane sa tam. Ale omyl myslím si, že fretkozdorný kôš neexistuje. A tak máme kôš primontovaný o stenu vo výške, kde Maco nedotiahne. Vyzerá to komicky ale čo už, máme doma fretku. A aj kôš v byte potrebujeme.
Návrat hore
Miki
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 08.07.2004

PríspevokZaslal: Pondelok 05.Dec. 2005 9:53    Predmet: Odpovedať s citátom

To Zuzana:

Fretkovzdorny kos existuje. Mame taky doma. Miska by rada sa don dostala, ale ma smolu. Je plastovy a otvara sa nasliapnutim tak, ze sa cele vnutro vychyli dopredu. Cize veko je pevne a teda fretka ho ani nemoze nadvihnut. A ani vyklopit ho nedokaze.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky AOL Instant Messenger
Mousy
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 02.08.2004

PríspevokZaslal: Pondelok 05.Dec. 2005 11:51    Predmet: Odpovedať s citátom

my tiez mame taky ako ma Miki a fretule sa tam veru nedostanu.... iba ked vyberame sacok a nechame smetiak vonku tak sa do neho hned nasackuju, nastastie je cisty, takze je to v pohode. Ale inac sa tam nemaju ako dostat aj ked to skusaju denno denne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Mirage
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 23.07.2004

PríspevokZaslal: Pondelok 05.Dec. 2005 17:48    Predmet: Odpovedať s citátom

samantha sa pcha do kosa vzdy ked moze....kvoli nej som si kupila kos ktory sa otvara ked ho potlacite....a aj do neho vliezla Rolling Eyes potom sa odtial nevedela dostat tak som ju musela vyberat Laughing
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 23.07.2004

PríspevokZaslal: Pondelok 05.Dec. 2005 18:39    Predmet: Odpovedať s citátom

a ked som mala iny kos...tak do neho vliezla a cely ho zhodila takze odtial vsetko vyhadzala
NEPLATIČ

Založený: 18.03.2006

PríspevokZaslal: Piatok 22.Sep. 2006 11:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Emilovi som teraz kúpila super hračku...je to malá chlpatá guľa na gumičke...na tej gumke je upevnená aj roľnička (čo teda Emilkovi je zrovna jedno)...ale tak strašne sa s tým vyblázni, že som ani nečakala, že bude mať taký úspech Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Voľná diskusia Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
Strana 1 z 5

Prejdi na: