Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

ZOO dom- BA
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> ZOO predajne a internetové obchody
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Rybička
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 03.08.2005

PríspevokZaslal: Sobota 09.Sep. 2006 15:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Bublinka Napísal:
som zhnusena zo ZOO domu v BA ...JE TAM 8 MALYCH FRETIEK,TIE SU KRASNE vsetko tchorovite cca 8 tyzdnov a viac stare ale:
su v drobnuckych pilinach, bez zachoda ..kadia po celej klietke,jedna mala napajacka s vodou a to chabo uchytena modrym spagatom ze ked sa fretka oprie papulkou aby sa napila tak sa to zvezie sikmo dole,cize sa ani nenapije a predavacka vravela ze im davaju pit len vecer aj ze ich cistia len vecer a mali tam dve prazdne misky plne pilin miesto jedla...a potom mi zavesila na nos ze su agresivne ze nemaju inu podstielku pre fretky ako male piliny.Otrasne.Ked som povedala by im naliala vodu a upevnila napajacku takze ,,to robia az vecer,, kurna,ja bych to vrazdila... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mad Evil or Very Mad Exclamation

No tak to nie je jediny taky obchod v BA, ja som sa takisto rozculovala v obchodiku u Kunza, ci tak nejako sa to tam vola, na Sancovej. Mala fretulka v pilinach a v tom aj spala a tam mala aj jedlo!!!!!!!!! Hroza!!!! Bola som zdesena. Ako to tak mozu v obchodiku so zvieratkami!!!!????? NEda sa nieco proti tomu robit? Predavac mal k tomu podobny postoj ako ta v zoo dome... Mad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Alica
Prima
Prima

Založený: 23.10.2005

PríspevokZaslal: Nedeľa 10.Sep. 2006 22:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Toto som zažila minulý rok v Avione. Hovorím predavačke, dajte im vodičku, už vypili.
Asi sa drobcov bála, tak im to z fľaše liala zvrchu cez mreže, ani neotvorila klietku - taká mladá šťanda.
Ale keby ste videli ten humus, ktorý v tej miske vznikol - skysnuté granule. Pýtam sa, len ako medzi rečou, vy by ste to pili? Musela som z hlboka dýchať.
Návrat hore
Jolana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Utorok 19.Sep. 2006 17:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Obchod v Avione našťastie už zmenil majitela a všetky predavačky. Teraz ho majú majitelia AMAZONU, ktorý je v AUPARKU, tak sa to hádam zlepší.
O predajni u Kunza som počula, že dávajú pri kúpe fretky novým majitelom fantastické rady do života. Napríklad,že keď fretka hryzie, treba ju biť novinami. To si viem predstaviť, čo by z nich vyrástlo. Mad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Streda 20.Sep. 2006 14:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Mna tiez skoro porazilo u Kunza. Isli im vybrat z klietky nejaku umelu misku. Mali ste vidiet tu akciu. Predavacka ich "zabavala" rukami v lyziarskych rukaviciach, kym predavac tu misku odtial bral, aspon ona tomu hovorila zabava. Oni chudence sa bali az hroza. Moja otazka typu, co by povedala na to Ochrana zvierat sa nestretla s pochopenim. Musela som odtial zdrhnut, nemohla som na to ani pozerat.
Návrat hore
Lara_Ajka
Člen SKCHF

Založený: 22.11.2005

PríspevokZaslal: Streda 16.Máj. 2007 13:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Jolana pekne som sa nasmiala Laughing u kunza som si asi 9 rokov dozadu kupovala chameleona a odvtedy som tam radsej nebola a chodi tam niekto nakupovat? maju tam dobry vyber Very Happy ?nejaky vitaminove pasty alebo dobrotky Rolling Eyes
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
Dasha
Člen SKCHF

Založený: 27.08.2007

PríspevokZaslal: Utorok 11.Sep. 2007 23:35    Predmet: Sancova Odpovedať s citátom

Ahojte,
bola som koncom augusta v tom zverimexe, neviem,ako sa vola, pri hl. stanici na sancovej. Boli tam styri fretky, ktore, ze vraj, im prisli niekedy v maji. Boli v jednej vacsej klietke pre skrecky a take (ale pre ne bola, podla mna, hodne mala), mali tam hobliny a nejake dve prazdne misky a inak nic. Mozno napajacka, to uz si nepamatam, ci bola. Proste blbe. Ja neviem, nie je to tyranie?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Streda 12.Sep. 2007 9:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Podla mna to tyranie je! Vzdy mam chut ich vsetky kupit, ale nie je to dobry napad, lebo potom by vykupoval zverimex viac fretiek od mnozitelov. Preto v tomto obdobi sa snazim nechodit do takychto obchodov. Mal by sa vymysliet nejaky zakon, ze selmy by sa nemali predavat v obchodoch pre zvierata, ale len z chovnych stanic! Ved psa ani macku nenapadne nikoho predat v zverimexe, tak nechapem, preco fretky ano. Ved to su tiez selmy!!!
Návrat hore
Joneta
Člen SKCHF

Založený: 21.10.2006

PríspevokZaslal: Streda 12.Sep. 2007 14:13    Predmet: Odpovedať s citátom

no v každom prípade si nemyslím, že by sa takéto problémy týkali len fretiek - poznám prípad burunduka, čo mal psyxické problémy z malého priestoru a takisto verím tomu, že nie som jediná, ktorá videla v akváriu plávať rybky hore bruxom...

xcelo by to dáky poriadny zákon, ale v tomto štáte sa akosi nevie pomôcť ani ľuďom, tak zvieratám už asi vonkoncom nie Sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Streda 12.Sep. 2007 14:43    Predmet: Odpovedať s citátom

To Joneta: treba len naštudovať legislatívu. Postih zo strany zákona pre zverimexy, kde sa preukáže týranie zvierat je možný. Tu je platný zákon:

http://www.zbierka.sk/zz/predpisy/default.aspx?PredpisID=19881&FileName=07-z039&Rocnik=2007&#xml=http://www.zbierka.sk/zz/predpisy/default.aspx?HitFile=True&FileID=41&Flags=160&IndexFile=zz07&Text=Zákon+o+veterinárnej+starostlivosti
Návrat hore
Shreya
NEPLATIČ

Založený: 07.09.2007

PríspevokZaslal: Piatok 14.Sep. 2007 19:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som bola dnes v Zoodome s krpcom, a ked som videla tie fretky..boli tri, teda myslim, nechcela som ist uplne k nim, lebo som taka citliva povaha a viem, ze by som sa rozplakala Sad Ale chudatka..Mali to tam spinave, nejake piliny, alebo co to bolo, mali naspodu, v tom hovienka.. No desne Sad Rozmyslala som, ci im na to nieco poviem, ale podla toho, co tu vy pisete, by to bol len hodeny hrach o stenu Sad Chudatka... A z ceny cca 1500 Sk boli zlacnene tusim na 500 Exclamation Nevyznam sa v tom, ale podla velkosti mojej malej, to mladatka urcite neboli Exclamation
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> ZOO predajne a internetové obchody Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší
Strana 2 z 10

Prejdi na: