Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

ZOO dom- BA
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> ZOO predajne a internetové obchody
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Mirage
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 23.07.2004

PríspevokZaslal: Piatok 13.Mar. 2009 10:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Okey diky moc Very Happy
Člen SKCHF

Založený: 02.06.2008

PríspevokZaslal: Sobota 13.Jún. 2009 18:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Dnes sme boli v ZOO dome a mali tam jednu sampansku fretulku... taa bola bozska Smile))
okrem toho tam mala krasnych papagajov a takych velkych zajacov Smile
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 23.07.2004

PríspevokZaslal: Nedeľa 14.Jún. 2009 0:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja keď som bola minulý týždeň tak tam mali 4...chudinka jedna zostala Sad
Člen SKCHF

Založený: 13.10.2008

PríspevokZaslal: Streda 17.Jún. 2009 22:13    Predmet: Odpovedať s citátom

ja som tam bola dnes, bola tam jedna neviem ci sampan, bola taka tmavsia trochu, chudatko v pilinach , v miske na vodu mala piliny a spinkala na zemi lebo tam nic nemala len misku na granule a na vodu..a v dalsej klietke bola biela, bolo ich tam viac ale videla som len jednu, chudunku, tak mi ich bolo luto.. Crying or Very sad Crying or Very sad
adina
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 13.03.2009

PríspevokZaslal: Štvrtok 18.Jún. 2009 7:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Trhá mi to srdce Crying or Very sad Bože to sa tí majitelia zverimexov a predavači nepoučia ? Pritom v ZOO Dome sme boli keď sme si v BA kupovali Ferdinka a išli sme si tam kúpiť kompletnú výbavu a mali tam vtedy v klietke tuším 3 ,alebo 4 väčšie freťule a celkom dobre tam ( na tú biedu Sad )bolo o ne celkom postarané Confused Mali v klietke to ,čo treba .Ešte nám dokonca predavačky niektoré veci poradili ( a dobre !) .Asi sa odvtedy vymenili ďalšie Sad
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Štvrtok 18.Jún. 2009 8:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Co ja viem moc sa tam baby od min. roku nezmenili, dokonca jedna baba co tam robi aj fretku chovala...
ja ked som tam bola tak nebol v pilinach ale v takom ako keby papierovom zverite a mala tam aj hamak na spinkanie... co sa vody tyka tak mala napijacku ale mala vodu aj v miske a papanie mala tam nejake granulky namocene vo vode...
ale cez vikend tam pojdem tak uvidim co to tam teraz maju...
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Štvrtok 18.Jún. 2009 8:22    Predmet: Odpovedať s citátom

No to bolo ešte v septembri 2006 ,takže je možné ,že odvtedy sa tam fakt vymenili ..... Vtedy to tam tie freťule mali fakt schopné a dokonca tam mali aj čistučko,hamaku tam mali takú velikánsku ,zverlit len v záchode ,čistú klietku .....A to už boli dosť veľké ( asi tak polročné)
Ale nechápem Rolling Eyes ....keď tá predavačka fretku chovala ,tak prečo jej nezabezpečí lepšie podmienky ? By ma zaujímalo ako dlho tam má napríklad tie granulky vo vode... Confused
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Štvrtok 18.Jún. 2009 9:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Adina xi mne to tak prislo, ze min. rok... sorry Smile
myslim, ze to tam nemaju najhorsie ale ani najlepsie, ale urcite lepsie ako zajkovia a mysli ci potkani...
myslim, ze preto maju zverit (ale ten makky papierovy, co sa im nelepi na labky) po celom spode, lebo nie su naucene na zachod a kedze tam maju tolko zvierat a ludi, tak asi nestihaju upratovat... coz je ich chyba ale aspon sa tam male nevalaju po mlackach a hovienkach... pojdem tam pozriet a skusim nieco zistit... najradsej by som priskrtila ludi, ktory tie male ocicka krasne su schopny dat do zverimexu...
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Štvrtok 18.Jún. 2009 9:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Hi-hi ...to nič Laughing no je fakt ,že už som tam doooosť dlho nebola . Aj mňa trochu prekvapilo,keď mi došlo ,že som tam bola naposledy v septembri 2006 Wink To som vlastne najprv chcela machrovať ,že keď som tam bola,aké to bolo vtedy Rolling Eyes Ale skoro 3 roky... Rolling Eyes tak to sa už mohlo niečo zmeniť Laughing

Edícia máš veľkú pravdu .Ten problém neni ani tak u tých obchodníkov ,ale u tých čo tam tie zvieratká dávajú.
Som za to ,že živé zvieratá by sa nemali vôbec predávať spolu s chovateľskými potrebami . Potom sa automaticky zaraďujú medzi VECI a tak sa k nim aj správajú.
Mne to pripadá podobné ,ako keby sa predávali ľudia v obchode s oblečením Evil or Very Mad
Ja viem ,že niekomu to môže pripadať veľmi nadsadené ,ale ja to tak vnímam ,keďže nepovažujem zviera za vec ,takisto ako človeka nepovažujem za vec.
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Štvrtok 18.Jún. 2009 10:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Adina jj presne tak to vidim aj ja... macky a psi sa takto nepredavaju tak preco chudence ine zvieratka??? ale zial my to nevyriesime a ked uz nejaky clovek dava do zverimexu zvieratka tak by mal dat podmienku ako sa o nich budu starat a ake podmienky im tam maju vytvorit :-/
zial takymto ludom je to jedno...
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> ZOO predajne a internetové obchody Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší
Strana 6 z 10

Prejdi na: