Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

ZOO dom- BA
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> ZOO predajne a internetové obchody
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Mirage
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 23.07.2004

PríspevokZaslal: Štvrtok 18.Jún. 2009 15:32    Predmet: Odpovedať s citátom

No ja som tam dnes bola...
Mali tam 3 albínky strašne maličké...boli o trošku väčšie ako moje mláďatká ktoré majú len 5 týždňov Sad tie mali pekne spravenú klietku ale vedľa bola jedna šampaňka ktorá ako Luciffa hovorila nemala vôbec nič na spanie...Podstieľku mala niečo ako asan... a vodu nikde !!! V takomto horku nemala ani trošku vodičky! A na papanie tam mala nejakú konzervu...no chudinka tam na zemi spinkala Crying or Very sad Crying or Very sad Ani len záchod nemala...
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 13.03.2009

PríspevokZaslal: Štvrtok 18.Jún. 2009 15:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad ľudia ,ktorí sa nevedia postarať o zvieratko ,by v takomto obchode nemali pracovať Exclamation Evil or Very Mad Evil or Very Mad chudinka malinká Crying or Very sad ..... a ten kto tam dal také malinké. mláďatká..no...napadajú ma jeho smerom len samé nadávky ,takže sa radšej nebudem vyjadrovať Evil or Very Mad
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Štvrtok 18.Jún. 2009 17:05    Predmet: Odpovedať s citátom

No asi tak...ja nechápem prečo tie zvieratá vôbec odkupujú keď im nevedia zabezpečiť normálne podmienky Evil or Very Mad ...tie tri albínky mali fakt pekne spravenú klietku ale táto jedna chudinka Sad
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 22.09.2008

PríspevokZaslal: Štvrtok 18.Jún. 2009 19:10    Predmet: Odpovedať s citátom

A nedalo by sa nejakým spôsobom dosiahnuť, aby sa takéto šelmy v chovproduktoch nesmeli predávať? Ako škrečky a podobné hlodavce nech si predávajú, to nepotrebuje toľko pozornosti a starostlivosti ako fretka. Ja neviem, spísať petíciu - aj keď tým sa moc dosiahnuť nedá, koľko by sme museli nazbierať podpisov, aby sa tým zaoberali príslušné orgány?
sana
Klubový veterinár

Založený: 19.09.2006

PríspevokZaslal: Štvrtok 18.Jún. 2009 19:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Podla toho, co som pocula, tak sampanka mala este minuly tyzden dobre podmienky. Vidim to asi tak, ze im dosla nova varka fretiek, ktore potrebovali niekde ubytovat, tak milu sampanku presupli do provizoria a mimina dali do jej klietky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
edicia
Člen SKCHF

Založený: 02.06.2008

PríspevokZaslal: Piatok 19.Jún. 2009 8:14    Predmet: Odpovedať s citátom

suhlasim so sanou, aj ja som tam bola a sampanka mala secko v klietke a zhodou okolnosti ako sme tam prisli tak spinkala a spinkala ta tom zverite nie v pelechu... bola ako strunka natiahnuta Smile)) kasna bola...
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Piatok 19.Jún. 2009 13:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale to neznamená že ju teraz majú hodiť do prázdnej klietky...Neviem si predstaviť ako sa také mláďatko musí strašne nudiť keď jediné čo tam má sú dve misky...nemá sa kam schovať, nemá sa s čím hrať, nepozná záchod,musí spať na zemi...
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Piatok 19.Jún. 2009 14:04    Predmet: Odpovedať s citátom

mirage ved to som ani nepovedala... mala by tam mat secko ako sa patri a podla mna by tam mohli mat aj nejaku miestnost kde by ich pustali aby si pobehali ale to jedine iba v mojich snoch Smile si neviem predstavit, ze by bola moja herecka cely den takto zatvorena , ked ona tam poriadne ani cez noc nevydrzi a napr. dnes uz o 4tej rano isla rozbit klietku lebo chcela ist von...
skoda, ze s tym my nezmozeme nic... ak sa mi podari dostat do zoodomu tak ich na to upozornim a snad to daju doporiadku Smile
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 13.03.2009

PríspevokZaslal: Piatok 19.Jún. 2009 14:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Chudinka malá ,čím si zaslúžila ,že po tom ,čo bola aj tak v blbej situácii ( tým,že sa dostala do obchodu s chovateľskými potrebami) sa dostala ešte do horšej Crying or Very sad Je mi z toho nanič Evil or Very Mad Radšej sa tá malinká nemala ani narodiť,než aby takto s ňou neciteľní ľudia zaobchádzali . Čo to tam má za život!??? Zaujímalo by ma ako by sme my ľudia dopadli ,keby sa to zrazu obrátilo a pánmi tvorstva by boli zvieratá a mali by možnosť sa nám pomstiť Evil or Very Mad
Prepáčte mi toto moje rozohnené vyjadrenie Embarassed
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Piatok 19.Jún. 2009 14:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Adina no ja by som sa toho nebala ja som k zvieratkam dobra a snad by sa o mna Lunka dobre postarala Smile))
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> ZOO predajne a internetové obchody Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší
Strana 7 z 10

Prejdi na: