Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

ZOO dom- BA
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> ZOO predajne a internetové obchody
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Lhondhoo
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 22.01.2005

PríspevokZaslal: Štvrtok 09.Mar. 2006 18:50    Predmet: ZOO dom- BA Odpovedať s citátom

Cca pred dvoma mesiacmi som bola v BA v Zoodome. Keďže nie som z BA, tak vám nemôžem napísať presnú ulicu, ale zdá sa mi, že je to Gagarinova. (Bratislavčania, opravte ma.)
V každom prípade chcem napísať, že tam boli celkom dobré veci- šampóny, krmivká boli len dva druhy (vrátane Duo Ferret), ale personál sa mi zdal fajn a tiež boli zásobovaní literatúrou. Čo ma však zarazilo, bol fakt, že krmivo pre fretky bolo v oddelení pre hlodavce (ok, keď už nemajú kategóriu pre fretky), no ešte aj na obale Toasties píšu: "...zároveň sú vítanou obmenou v dennom menu Vášho hlodavca..."
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MajaZ
Admin
Admin

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Štvrtok 09.Mar. 2006 20:11    Predmet: Odpovedať s citátom

To Heidy: tie hlodavce na Toastes nie su problem zoodomu ale dodavatela krmiva. Videla som to tiez a nesmierne ma to pobavilo... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Jordi
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 20.01.2005

PríspevokZaslal: Štvrtok 09.Mar. 2006 20:23    Predmet: Odpovedať s citátom

No jo, to je tak, když chce nějaká firma rozšířit svůj sortiment výrobků a původně se zaměřuje na hlodavce, přičemž se snaží vyrábět produkty také pro šelmy Wink

Duo ferret je asi podobný pokus.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
Bublinka
E-shop

Založený: 01.12.2004

PríspevokZaslal: Piatok 10.Mar. 2006 8:38    Predmet: Odpovedať s citátom

ja som bola v ZOO dome pred par dnami len tak na vecer,lebo este stale vela nemozem chodit ale dosiel zverlit a krmivo pre nase rybenky tak sme sa s polovickou tam pomalinky odtrepali ale zradlo pre fretky mali len nejake FURA alebo cosik take a to bolo dost bohate na proteiny a tuky ale 900g krabica stala do 400Sk
tie tousties ak myslis tie srdiecka /nie som si ista/ tak tie mame aj my a nase potvory dostavaju max.6ks na den,pretoze by to zozrali najradsej cele a nesmie sa to.
Ine pre fretky som tam nenasla nic. Confused
Návrat hore
Lhondhoo
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Piatok 10.Mar. 2006 18:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Bublinka: Ano, aj ja som kupila tie srdiecka.
Majka: Ja viem, ze oni tam tie stitky nelepili.
Ale aj tak sa mi tam pacilo. =)
Návrat hore
Bublinka
E-shop

PríspevokZaslal: Pondelok 27.Mar. 2006 8:59    Predmet: Odpovedať s citátom

mno okrem zverlitu pre fretky sme teraz v zoo dome nic nenasli ...
nejake to je hluche...uz aby sa niekto nasiel co to zmeni Confused
Návrat hore
Mirage
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 23.07.2004

PríspevokZaslal: Nedeľa 02.Júl. 2006 21:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Dnes som bola v auparku...(nechcelo sa mi zakladat novu temu Laughing )...no proste bola som v auparku a mali tam male fretatka...dve uplne malicke fretusky Very Happy take krasneeeeeeeeeeeee......
E-shop

PríspevokZaslal: Streda 23.Aug. 2006 16:56    Predmet: Odpovedať s citátom

som zhnusena zo ZOO domu v BA ...JE TAM 8 MALYCH FRETIEK,TIE SU KRASNE vsetko tchorovite cca 8 tyzdnov a viac stare ale:
su v drobnuckych pilinach, bez zachoda ..kadia po celej klietke,jedna mala napajacka s vodou a to chabo uchytena modrym spagatom ze ked sa fretka oprie papulkou aby sa napila tak sa to zvezie sikmo dole,cize sa ani nenapije a predavacka vravela ze im davaju pit len vecer aj ze ich cistia len vecer a mali tam dve prazdne misky plne pilin miesto jedla...a potom mi zavesila na nos ze su agresivne ze nemaju inu podstielku pre fretky ako male piliny.Otrasne.Ked som povedala by im naliala vodu a upevnila napajacku takze ,,to robia az vecer,, kurna,ja bych to vrazdila... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mad Evil or Very Mad Exclamation
Návrat hore
Lhondhoo
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Štvrtok 24.Aug. 2006 19:58    Predmet: Odpovedať s citátom

To je strasne. Ked som tam bola ja, nemali tam nic okrem ary za 80 litrov a par inych malych potvor.
Neda sa s tym nic robit?
Návrat hore
Lara_Ajka
Člen SKCHF

Založený: 22.11.2005

PríspevokZaslal: Piatok 08.Sep. 2006 19:16    Predmet: Odpovedať s citátom

no teraz som bola pozret v zoo dome uz su tam iba 3 fretky
este stale su v tych pilinach a maju tam plno hovienok..smrdia chudatka strasne..predavacka mi tvrdila ze maju 2mesiace...ale su podla mna o dost starsie..mali prazdnu misku a miesto granuliek tam bolo hovienko a piliny...dvaja samci sa hrali a podla mna samicka (podla predavacky samec!!)lezala na poschodi a kukala na mna..skoro rozhodila klietku ked som sa priblizila Rolling Eyes
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> ZOO predajne a internetové obchody Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší
Strana 1 z 10

Prejdi na: