Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

predajne v Košiciach
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> ZOO predajne a internetové obchody
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
ivan
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 26.03.2006

PríspevokZaslal: Nedeľa 26.Mar. 2006 14:04    Predmet: predajne v Košiciach Odpovedať s citátom

Na zaklade ostatnych nazorov na predajne na slovensku som si dovolil spracovat osobný prieskum po zoopredajniach v Košiciach. To su vysledky: Vo všeobecnosti sa da povedať, že predaj sortimentu pre fretky je vo všetkych mapovanych predajniach okrajový. Najlepšie dopadla predajna Lerwick na Vrátnej. Fretkam sa v ramci možností rozumejú a maju aj literaturu počet publikacii 2, krmivo suché 3 druhy, konzervy 2 druhy, klietky 3 druhy+doplnky lôzka ,wc , domčeky, postroje. Mávajú aj fretky na predaj. Osobný pristup. Celkove hodnotenie :1-
Predajna Kerier na maratonca. Fretkam sa nerozumejú. Literatúra 0, krmivo suche 1druh, konzervy 1druh, klietky 1druh, doplnky 0, fretky nepredavajú, osobný pristup. Celkové hodnotenie:4
Predajna Aqua na nam.osloboditelov. O fretkach niečo vedia, literatura 0, krmivo suché 2 druhy, konzervy,1 druh, klietky 3 druhy, doplnkový tovar majú. Fretky predávajú. Osobný pristup. Celkove hodnotenie: 2-
predajna FOR DOG - venuju sa takmer výlučne psom. Su ochotný zdovážiť hocičo ,ale nemajú ani základný sortiment. celkové hodnotenie 5,
Košičania pridajte aj vy svoj názor.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Yasmin
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 10.10.2005

PríspevokZaslal: Nedeľa 26.Mar. 2006 14:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Ivan - chci se zeptat jak znamkujes? reba ja osobne bych nekomu kdo neco vi nedala znamku 2 kdyz prodava fretky.. Pokud prodavaji fretky, tak neco je malo.. Teda podle me Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
ivan
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Nedeľa 26.Mar. 2006 18:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Neviem ako v Cechach, ale na Slovensku nie je vela predavačov, ktorí zaroven fretky aj chovaju.
Návrat hore
Yasmin
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 10.10.2005

PríspevokZaslal: Nedeľa 26.Mar. 2006 18:20    Predmet: Odpovedať s citátom

No vybavi se mi jedna takova slecna - a je mi na zvr.. Ty "lepsi" fretky chova docela dobre, ale ty "horsi" dava do zveraku v 5 ti tydnech a jsou v hroznem stavu..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
hena9
Poradca chovu

Založený: 20.10.2005

PríspevokZaslal: Nedeľa 26.Mar. 2006 20:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja mám Fredyho tiež od majiteľky a predavačky z obchodu zo zvieratami,ale teraz tam už račej nechodím.Tiež to nechápem ako môže niekto chovať fretky (zle podotýkam) a pritom ich predávať.Peniaze im zatienujú mozog!!!A tak sme sa pohádali.
Čo by ste povedali niekomu,ktorý krmi fretky lacnými mačacími granulami a všetkým neskúseným chovateľom tlčie tieto blbosti do hlavy.Fredyho mamina sa v jej extra starostlivosti dožila 5 rokov Crying or Very sad .A ked jej chcela dohovoriť,tak ma odfajčila! Evil or Very Mad A aj vytlačené fretšie desatoro mi odmietla zobrať a dávať fretkárom v Lc,vraj celý klub je debilina,kde sa ani nevyznajú do starostlivosť fretiek atd. Jednoducho škoda rečí.!
V budúcnosti by som sa pokúsila niako pomocov plagátikov alebo oznamkov v chovproduktoch skontaktovať sa z majiteľmi fretiek v Lučenci.Vraj ich je tam dosť.
No dúfam,že sa mi to podarí.Prepáčte,je to kúsok Off topic Embarassed
Návrat hore
Majka
NEPLATIČ

Založený: 31.10.2004

PríspevokZaslal: Nedeľa 26.Mar. 2006 21:01    Predmet: Odpovedať s citátom

To s tým klubom ti ážne takto surovo povedala??? Evil or Very Mad
Návrat hore
hena9
Poradca chovu

Založený: 20.10.2005

PríspevokZaslal: Nedeľa 26.Mar. 2006 21:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Áno,že je to zbytočná vec,a ešte niake pripomienky k tomu a nakoniec povedala,že sme všetci sprostý že fretky nepotrebujú značkové granule...atd,nechcem to rozoberať a kaziť túto tému
Košické predajne,toto patrí skôr,uf či som sa rozčúlila.
Návrat hore
ivan
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Pondelok 27.Mar. 2006 17:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Týmto prispevkom som nechcel hodnotiť vedomosti predavačov / to nech si dozorujú majitelia predajní !!!!/ skor som chcel poukázať na predavaný sortiment a prístup k potrebam pre fretky ako taký. Keby som bol majitelom predajne v Lučenci tak tú pani prepustim a za školenie o fretkach by som jej srhol z platu. Ale v veľkopredajniach typu hornbach sú ochotný priradiť fretku k hlodavcom , ak sa nájdete niekoho kto sa s Vami bude baviť.
Návrat hore
sedma
NEPLATIČ

Založený: 18.03.2006

PríspevokZaslal: Utorok 28.Mar. 2006 19:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Lerwick je asi aj podľa mňa v Košiciach najlepšie vybavená predajňa. Niečo málo majú aj v chovprodukte na Zvonárskej ulici a sú tam dosť ochotní. V Hornbachu Ti neporadia, ale maju tam asi najlacnejšie WCka pre fretky Smile
Návrat hore
sedma
NEPLATIČ

Založený: 18.03.2006

PríspevokZaslal: Piatok 02.Jún. 2006 16:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Poslušne hlásim Košičanom, že v chovateľských potrebách v Zlatom Dvore (pri hoteli Slovan) majú Vitakraft menu za 235sk, mávajú aj Vitakraft 100g vanička ...hojdu uzavretú za 285sk
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> ZOO predajne a internetové obchody Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší
Strana 1 z 3

Prejdi na: