Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Ch. st. DODI - Kuřim ČR
Choď na stránku 1, 2, 3 ... 66, 67, 68  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Chovateľské stanice
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Dodi
Člen SKCHF

Založený: 10.10.2005

PríspevokZaslal: Streda 07.Jún. 2006 8:41    Predmet: Ch. st. DODI - Kuřim ČR Odpovedať s citátom

Ahojte fretky!
Jmenuji se Dr. Zoidberg volají na mě ZOLO Cool
narodil jsem se 2.4.2006 u paničky Yasmin
Maminka je Tappi Mokrovratská
Tatínek Kroupa Ander
bydlím v Kuřimi u Dodi a Ondry a mám údajně příští rok dělat cosi zvláštního s jejich harémem...vlastně mým harémem Rolling Eyes ale jsem ještě malý a vůůůůbec tomu nerozumím Razz [/b]
http://forum.fretka.sk/album_thumbnail.php?pic_id=2359
http://forum.fretka.sk/album_thumbnail.php?pic_id=2358
http://forum.fretka.sk/album_thumbnail.php?pic_id=2362
http://forum.fretka.sk/album_thumbnail.php?pic_id=2360
http://forum.fretka.sk/album_thumbnail.php?pic_id=2361

Naposledy upravil Dodi dňa Streda 07.Jún. 2006 11:07, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Edd
Člen SKCHF

Založený: 05.02.2006

PríspevokZaslal: Streda 07.Jún. 2006 10:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj Dr. Zoidberg a od stvrtaka by mali byt tvoje sestricky na slovensku, a to MyLove v Trencine u Edda a Pulang v Banovciach n/B u Marii.K.
Zelame ti pekný pobyt v Kuřimi u Dodi a Ondry, rob im radost a samozrmje rostarny su povolene Twisted Evil
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Yahoo Messenger
Yasmin
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Streda 07.Jún. 2006 12:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Vsak brzo pochopis - kort kdyz uz ted jsi cely tata Kroupa Laughing Laughing Laughing

Dekuji za fotky.. U nas uz nastane "klid" a ja budu jen a jen nuchat Vanilku, potvurka je nejvetsi sidlo Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Dodi
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Nedeľa 18.Jún. 2006 9:02    Predmet: :-) Odpovedať s citátom

Divoký Zolo Laughing - moje výchovné metody z dřívějších let přestaly fungovat. Zolo je nový element, s baterkami Duracel. Už byl s náma párkrát na vycházce na pivě...první záměr byl ten, že v cizím prostředí přestane divočit a přilne více k nám tak jako to platilo u všech našich předchozích fretek....to se ale nestalo, divočí i venku, skáče na vodítku jako opice a šplhat po nohavici za paničkou, aby ho chránila, to ho ani nenapadne. Je i velký rozdíl v chování mezi Dutchem - puberťákem a Zolem...to je právě asi v té hluchotě, Dutch za námi tolik neběhal a neokusoval nepřetržitě ruce a nohy...ten si vystačil se svými hrami sám.
Včera jsem upozornila sousedku, že když uslyší z mého okna výstražné Zoltán!!!! Twisted Evil , tak to u mě není jiný chlap, ale Zolo zlobí a je pokárán Laughing
MajaZ
Admin
Admin

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Nedeľa 18.Jún. 2006 19:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Hezkyyyyyyyy...po kom to dite je??????
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Dodi
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Nedeľa 18.Jún. 2006 21:03    Predmet: :-) Odpovedať s citátom

Po mamince ne...ta je hodná...
odpoledne jsem paplala nálepky fretek v kychyni a Zola jsem pustila z klece v obyváku, aby se proběhal....našla jsem jej v klídku žmoulat pánečkovu peřinu....v té chvíli tam byla dírka jako pinpongový míček...dostal nářez na prdel...a samože výhružné: Zoltán fuj!!! To nesmíš!!! Twisted Evil ....po pár hodinách přišel páneček, tak jsem mu šla dílo ukázat...jenže už to bylo jako velký tenisový míček... Laughing Twisted Evil
Yasmin
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Nedeľa 18.Jún. 2006 21:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Laughing Laughing po tatinkovi, po tatinkovi... Cool
Tak to ja si doma uzivam uplne to same s Vanilkou - presne na ni nepusobi, zadne me vychvovne metody z drivejska Embarassed Rolling Eyes Je to zaba blazniva Smile nikdy sem nevidela behat a skakat fretku v kleci - ona si vytaci i tam Shocked kouse do Xavyny, ktera labuznicky lezi na zadech v pelisku. Nebo jak skace, tak se klepe cela klec a v ni spici Xavyna, ale ty to ocividne nedela problem Laughing Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Dodi
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Streda 21.Jún. 2006 6:52    Predmet: :-) Odpovedať s citátom

Tak už bydlím ve voliéře Crying or Very sad ...panička nevydržela s nervama TAZzzz... , však to byl můj záměr Laughing mám tady Pimpu a Kikinu...Kikina mě uvítala zakousnutím do krku a smýkáním po kleci...panička jí dala na prdel a byl klid Laughing Pimpa si mě odvedla do pelíšku jako maminka a pečuje o mě...už se těším na jaro, až se jí za to budu moct odvděčit TAZzzz...
Yasmin
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Streda 21.Jún. 2006 11:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Laughing Laughing Laughing ne to se neda rict nic jineho Laughing Laughing
Návrat hore
Dodi
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Streda 28.Jún. 2006 8:55    Predmet: :-) Odpovedať s citátom

Yasmíííínnnn!!! Pomóóóc!!! Nová panička je na mě velmi zlá Crying or Very sad
Ráno mě nachytala, jak si vláčím Pimpu po volieře a zkouším si dospělácké hry...taky jsem chtěl trošku vysmejčit jejím kožichem nepořádek...co je na tom špatného? Jsem malý a ostatní si se mnou přece MUSÍ hrát....co je mi po tom, že má smutné oči a nelíbí se jí to? Twisted Evil no a ta zlá panička mě vzala a hodila do klece s Dutchem a Cindou Crying or Very sad Ten starý pán si mě nevšímal, ale ta krysa Cinda se mi zakousla do kožíšku a začala si zase uklízet svoji volieru se mnou Crying or Very sad to je život...moc něžná teda není a ani jí nevadilo, že pláču a že mě to bolí Crying or Very sad to je teda spravedlnost!!!
Už jsem zpátky u Pimpy a můžu pokračovat ve své skvělé hře...dokud se neobjeví ta ošklivá Dodi.
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Chovateľské stanice Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku 1, 2, 3 ... 66, 67, 68  Ďalší
Strana 1 z 68

Prejdi na: