Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Fretkoviny - pripomienky
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Čo zmeniť alebo doplniť?
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
MajaZ
Admin
Admin

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Pondelok 14.Aug. 2006 22:39    Predmet: Fretkoviny - pripomienky Odpovedať s citátom

Prosim vsetkych, ktori citaju Fretkoviny, aby skusili vyjadrit svoju spokojnost, ci nespokojnost s ich urovnou, co vam tam chyba, co sa vam paci, o com by sme mali v buducnosti pisat a tak podobne.
Chyba mi vazba od citatelov, takze pls ak nieco mate, napiste mi o tom, Fretkoviny piseme pre vas.
Dik.

Naposledy upravil MajaZ dňa Pondelok 21.Aug. 2006 15:06, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Bublinka
E-shop

Založený: 01.12.2004

PríspevokZaslal: Utorok 15.Aug. 2006 8:22    Predmet: Odpovedať s citátom

mno do dalsich by mali vitazky sutazi aj s fotkami mat tam rubriku nieco ako nase ocenene ,,zvieratka-chovy,, alebo tak,ved su aj z minuleho roku v BP... pre mna je tam moc textu a len v blokoch,trocha by to chcelo upravit a dat viac obrazkov z albumov., tym by toho bolo aj na pohlad viac Wink ..a urcite by uz mali mat aspon trocha farebnejsi vyzor,viac to puta citatelov...Zolinko ma moznost tak by som to vyuzila Embarassed Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mravecsk
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 24.04.2006

PríspevokZaslal: Utorok 15.Aug. 2006 11:51    Predmet: fretkoviny Odpovedať s citátom

Chcem sa spytat ako sa mozem dostat k tomuto casopisu.....diik Smile
Návrat hore
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Utorok 15.Aug. 2006 12:34    Predmet: Odpovedať s citátom

To mravecsk: Myslíš "Fretkoviny"? No predsa tu:
http://www.fretka.sk/klub/fretkoviny.php
Wink

To Bublinka: S farebnou tlačou by mohol byť problém, pretože by si to potom nemohol vytlačiť (a distribuovať) každý, nie každý má farebnú tlačiareň a farebné obrázky vytlačené čierno-bielo sú skreslené...
Návrat hore
Bublinka
E-shop

Založený: 01.12.2004

PríspevokZaslal: Utorok 15.Aug. 2006 13:13    Predmet: Odpovedať s citátom

to JOhan mno ja som to myslela prave tak ze Zolusko by vytlacil x kusov a tie by sa distribuovali.
ak si zoberies normalne casopisy tak tiez ta skor uputa farba ako cern Laughing Ak by Zoli baci mohol tak by to nemal byt problem a ti co maju farbu a 5 ks vytlacia daju k svojmu vetovi,ja som tiez ochotna tolko farby minut Wink a kto nema tak, tak-ci tak mu to vytlaci cierno bielo mno nie? Twisted Evil Wink Cool
Návrat hore
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Utorok 15.Aug. 2006 13:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja si len technicky neviem predstaviť ako Zolo vytlačí 300 ks Fretkovín, potom si k nemu bude ako na klavír chodiť po etapách X ľudí pre ne...a čo s mimobratislavskými?

Pokiaľ viem, tak som vytlačila asi 100 letákov na Jelku a skoro polovicu mám ešte doma, lebo sa nikto nemá k činu, aby si pre ne ku mne došiel a vylepil ich...Takže nesmieme zabúdať na "ľudský faktor" Wink
Návrat hore
hena9
Poradca chovu

Založený: 20.10.2005

PríspevokZaslal: Utorok 15.Aug. 2006 14:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Mne by sa páčili farebné fretkoviny,a aj fotky našiach fretiek v nich. Ako aj baby písali,naše (klubové) úspechy na výstavách a podobne.

články sú fajn.Veľmi sa mi páči,že Jordi napísala článok o chorobách,takto sa aj prostredníctvom fretkovýn môžu veterinári,kt.nepoznajú fretky oboznámiť z ich chorobami a podobne Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Mousy
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 02.08.2004

PríspevokZaslal: Utorok 15.Aug. 2006 14:38    Predmet: Odpovedať s citátom

farebne fretkoviny nie je vobec zly napad. ak je nieco farebne da sa to tlacit aj na ciernobielej tlaciarni a kvalita je velmi dobra.

urcite by som davala viac obrazkov, pripadne aj nejake ilustracne, ved je tu sikovna Jordi, Dodi, Yasmin aj napriklad ja Wink nieco by sa dalo vymysliet. Len je skoda, ak sa nieco vymysli a potom sa to tam vobec nepouzije, to je uz trosku smutne....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
MajaZ
Admin
Admin

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Utorok 15.Aug. 2006 16:15    Predmet: Odpovedať s citátom

S tymi obrazkami je to tak, ze ano, daju sa dat, len mi ich treba dorucit, zatial sa vyuzili okrem dvoch, co mam ako rezervu, vsetky. Obavam sa, ze viac obrazkov, znamena menej textu, leda zeby sme chceli viacstranove Fretkoviny, len potom by bol zas problem ich zaplnit. Ale vsetko sa da.
S farbou je trosku problemik pri tlaci, ale da sa zvladnut aj to.
S tou distribuciou suhlasim s Johanou, je to dost o hubu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
sedma
NEPLATIČ

Založený: 18.03.2006

PríspevokZaslal: Utorok 15.Aug. 2006 16:21    Predmet: Odpovedať s citátom

mne to na tom linku...co napisala Johana...ukazuje len stare fretkovinky....som z toho srnka... Embarassed Confused
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Čo zmeniť alebo doplniť? Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší
Strana 1 z 3

Prejdi na: