Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Fretka na vodítku
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Tipy a triky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Miki
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 08.07.2004

PríspevokZaslal: Štvrtok 22.Júl. 2004 15:08    Predmet: Fretka na vodítku Odpovedať s citátom

Tak skusame s Miskou "pochodovat". Zatial to vyzera asi tak, ze Miska si ide kam chce a ja sa za nou plazim. Je mozne to nejak otocit? T. j. aby ja som isiel kam chcem a ona isla za mnou? Smile))

A teraz vazne. Chodi pomerne pekne na to, ze sme vonku par dni. Ale ma tendenciu motat sa okolo noh a bojim sa, ze pri troche nepozornosti ju prislapnem. Uvedomujem si, ze fretka nie je pes a drezurovat ju, aby drzala stopu je asi nezmysel, ale ako to robite (robili ste) Vy, ked chodite s fretkou na voditku?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky AOL Instant Messenger
MajaZ
Admin
Admin

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Štvrtok 22.Júl. 2004 15:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Snazime sa davat pozor, aby sme ju nazaslapli. Miska je este malicka, tak rataj s tym, ze sa pod nohami motat bude. Az trosku vyrastie, tak bude smejdit v co nahustejsich krikoch, podla moznosti pichlavych... Twisted Evil ...neboj, nauci sa.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Miki
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Štvrtok 22.Júl. 2004 15:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Kriky a vysoku travu, to uz objavila. Problem je ju tam najst a vymotat. Smile))
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky AOL Instant Messenger
noki
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 18.07.2004

PríspevokZaslal: Štvrtok 22.Júl. 2004 20:28    Predmet: Odpovedať s citátom

S mojou Magie to vyzera podobne ako z miškou ja chodim za nou a ona sa prediera travou a krikmi.Mne sa pod nohami vätčšinou nepletie.Ja iba zacinam takze vam velmi neporadim Embarassed Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MajaZ
Admin
Admin

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Piatok 23.Júl. 2004 7:26    Predmet: Odpovedať s citátom

To Miki: sak presne o to tym potvoram ide. Zamotat sa tak, aby sme ich nenasli... Twisted Evil
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Miki
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Piatok 23.Júl. 2004 9:04    Predmet: Odpovedať s citátom

To MajaZ: Nemyslela si tym, ze zamotat nas tak aby sme sa uz nenasli? Smile
Návrat hore
Heri
Admin
Admin

Založený: 06.07.2004

PríspevokZaslal: Piatok 23.Júl. 2004 9:14    Predmet: Flexi Odpovedať s citátom

Pouzivate flexibilné samonavýjacie vodidlá, počul som že sú už aj nejaké nové dokonca 8 metrové.

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Piatok 23.Júl. 2004 9:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Vlňák ide kam chce on, ja poslušne za ním. Keď chcem zmeniť smer, zdvihnem ho, otočím a nasmerujem kam treba. Proste autíčko na kľúčik. Nefunguje to však vždy. Flexi vodítka sú fajn. Čím dlhšia šnúra, tým viac som obmotaná spolu s kríkmi, lavičkami, lampami ... Je úplne fuk, že sa to navíja. Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Miki
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Piatok 23.Júl. 2004 10:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Samonavijacie voditko je dobre na otvorenom priestore, ale ak su okolo prekazky, zvycajne ho zablokujem na na kratsiu vzdialenost. Inak by sme sa asi nevymotali.

Na otvorenom priestore je to super. Fretka sa citi omnoho volnejsie a nezamotava sa.
Návrat hore
Mirage
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 23.07.2004

PríspevokZaslal: Pondelok 26.Júl. 2004 16:04    Predmet: prechadzky Odpovedať s citátom

Samantha miluje prechadzky a hlavne ked sa moze splhat po vsetkom moznom. Laughing Aj ked obcas jej prechadzky zacnu liezt na nervy ale ked chce ist domov je to poznat pretoze sa mi zacne splhat po nohe. Wink
Vtedy je fakt zlata Mr. Green Vzdy ked som snou na prechadzke ludia sa ma pytaju co to je za zvieratko Smile
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Tipy a triky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší
Strana 1 z 8

Prejdi na: