Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Fretka na vodítku
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Tipy a triky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
DanielaH
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 11.07.2004

PríspevokZaslal: Streda 28.Júl. 2004 5:53    Predmet: voditko Odpovedať s citátom

Nieje to moje prve zviera,a preto som aj pisala ze dufam ze mu to vydrzi aj do buducnosti,ale zatial stale chodi za mnou...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MajaZ
Admin
Admin

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Streda 28.Júl. 2004 6:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Tchora vodime jedina na voditku, aj ked by chodil na zavolanie viac ako na tisic percent. Uz len z toho hladiska, ze ked pribehne drzy pes a chce ho zozrat, je jednoduchsie tchora v momente dvihnut, nez sa zohynat a lovit utekajuceho tchora, pripadne utociaceho tchora. Flexiny su idealne, tchor ma dost volnosti a na druhej strane ho mam pod kontrolou.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
DanielaH
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 11.07.2004

PríspevokZaslal: Streda 28.Júl. 2004 7:59    Predmet: tchoros Odpovedať s citátom

Medzi psov s nim radsej nechodim ale mas pravdu s tym vytahovanim naposledy sa mi stalo ze ani to moc nepomohlo lebo ta doga co skocila na Misa si ho este uchytila v letku a skoro zozrala nas.........ale potom dosla majitelka a samozrejme voditko a kosik klasicky v ruke a psa chcela bit voditkom....kukam na nu reku ty pizda este raz ho buchnes ti to vezmem z ruky a ta s tym vyslaham ze na to dlhodobejsie nezabudnes...Pes ma byt na voditku a s kosikom...tusim na to existuju nejake nariadenia a je od tych majitelov nefer ze to nedodrzuju Twisted Evil Mad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Mirage
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 23.07.2004

PríspevokZaslal: Streda 28.Júl. 2004 9:13    Predmet: Odpovedať s citátom

no ja by som ju tiez nenechala chodit bez voditka.Tiez sa mi raz stalo nieco podobne,ze sme boli pri hradzi a pribehol tam kokerspaniel a cel ublizit samanthe.No ale nieco take ako,,majitel,,sa nenamahal prist.Len si tam sedel a cumel do blba.No skratka bol uplne neohladuplny a myslim, źe keby sa aj tomu jeho havovy malo nieco stat tiez by nic neurobil.Ja vazne nechapen takych ludi,naco si vobec zaobstaravaju zvieratko ked potom k nim maju takito pristup Mad .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
MajaZ
Admin
Admin

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Streda 28.Júl. 2004 15:29    Predmet: Odpovedať s citátom

mam jednu taku prihodu, ked bol Kuko este uplne maly, cca 5 mesiacov mohol vtedy mat. Vencili sme sa pri krikoch (vsak kde inde, ze ano) a pribehol, ci skor prirutil sa farbiar,. Nastastie mal kosik, ale aj tak velmi sikovne zacal Kuka davit. Nemal ani obojok, iba ten kos, takze vzhadom na kratku srst ho nebolo ani za co chytit. Ked som ho konecne odtrhla od Kuka, majitelku farbiara som upozornila, ze ak ten pes dlabe na jej privolanie, ma ho mat na voditku. Ona mi odpovedala vysoko inteligentne "Musel na neho skocit, je to lovecky pes!"...skoro ma pepka klepla. Takze moji sluzobni psi by podla nej mali kazdemu skakat po krku, kedze su na to cviceni. Doteraz sa s tym psom prechadza po sidlisku, tentoraz pre istotu aj bez kosika.
Návrat hore
Miki
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 08.07.2004

PríspevokZaslal: Streda 28.Júl. 2004 16:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Nechcel som to tu "rozmazavat", ale presvedcili ste ma. Ak budem mat to stastie a fotak alebo kameru, poslem Vam foto prisery ktoru sme stretli ako prvu. Nielenze bola bez kosika a bez voditka, ale aj ked si ju majitelka dala na voditko nedokazala nas s nim obist vo vzdialenosti cca 12 m a nakoniec sa musela otocit a vratit. To si neviem predstavit, keby sa jej nepodarilo vcas pripnut toho psa na voditko. Nielenze som sa bal o Misku, bal som sa aj o seba a to zas aj nieco znesiem. (Priznam sa, ze ked som tocil alebo stretol medveda, bal som sa menej.)

Ta pani so psom chodi i nadalej so psom bez voditka a bez kosika. Ale ja s Miskou sa uz tym miestam vyhybame.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky AOL Instant Messenger
Miki
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Streda 04.Aug. 2004 9:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Iste mnohi, ak nie vsetkci chodite na prechadzky s fretkou. Ako ju bezne nosievate cestou na a z prechadzky? Pouzivate vaky, alebo su aj ine sposoby prepravy? Aky pouzivate Vy?

A k comu sa da fretka "vycvicit", ked je na voditku? Vie Vasa fretka nieco zvlastne, netradicne co sa naucila? A ak, ako ste ju to ucili?

Miske sa napriklad paci hra na nahanacku. Priatelka bezi a ona ju nahana. Evidentne sa jej to paci. S oblubou sa nosi "zavesena" na pleci a pozera dozadu cez plece.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky AOL Instant Messenger
Mirage
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 23.07.2004

PríspevokZaslal: Streda 04.Aug. 2004 17:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja nosim Samannthu iba na rukach.Tiez sa niekedy vyskrabe na plece a tam zostane Wink .Jediny povel ktory sa naucila je prist na zavolanie,prevratit sa na chrbat alebo plazit sa. Very Happy Ked sa plazi je strasne zlata.Na prechadzkach si vascinou robi nory do zeme alebo do travy.
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Štvrtok 05.Aug. 2004 8:50    Predmet: Odpovedať s citátom

To Samantha: Ako si ju nauzila prevratit sa na chrbat alebo plazit sa?
Návrat hore
Mousy
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 02.08.2004

PríspevokZaslal: Štvrtok 05.Aug. 2004 10:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Fred nepucva ani na meno a ani na nic iba ak skrabkam o parkety alebo o koberec tak pride, ale to bude asi tym, ze ho mam este len 4 tyzdne uvidim ako to bude pokracovat dalej. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Tipy a triky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší
Strana 3 z 8

Prejdi na: