Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Fretka na vodítku
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Tipy a triky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Mirage
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 23.07.2004

PríspevokZaslal: Štvrtok 05.Aug. 2004 10:56    Predmet: Odpovedať s citátom

To Miki:ona ked bola mensia tak sa rada hravala tak,ze sa plazila ku mne alebo sa prevracala.Tak ja som jej vzdy ked sa zacala plazit zato davala dobrotky a rukou som prechadzala po zemi.Ked som to robila uz viac krat tak si to uz osvojila.To iste som robila aj ked sa prevracala na chrbat. Smile
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 08.07.2004

PríspevokZaslal: Pondelok 16.Aug. 2004 11:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Chcem sa opytat skusenejsich. Chodime s Miskou na prechadzky a vsetko je v pohode, ale ked sa vraciame a sme tak cca 1-2 km od domu, tak Miska sa rozbehne a bezi domov o dusu az tak, ze zacne dychcat ako psik. A potom sa uz len plesne na zem a dychci. Nemoze sa jej nieco stat? Resp. je lepsie ju drzat na uzde alebo nech sa vybeha, ked sa jej to tak paci?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky AOL Instant Messenger
Mirage
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Pondelok 16.Aug. 2004 17:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Presne toto robi aj Samantha.Nie sice kilometer od domu ale asi 500 metrov kde uz to pozna sa robehne k brane.
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Streda 18.Aug. 2004 14:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Pouzivate rolnicky ked je fretka na voditku?
Resp. ake mate skusenosti? A co si o tom myslia fretky? Smile

(Mne by to vadilo, keby mi stale nieco cinkalo pri uchu. Ale ako ten z druheho konca snury by som to celkom uvital vediet kde fretka pobehuje...)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky AOL Instant Messenger
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Streda 18.Aug. 2004 15:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Vlňák má na postroji maličký kovový šulček s adresou a mojim telefónom vo vnútri. Rolničku zatiaľ nemá, ale keď doma nájdem tú po mojom psovi, určite mu ju tam dám. To pre prípad, že by sa mi nedajbože, odopol z vodítka, aby som počula kde je. Každý môj pes mal na obojku rolničku, nemala som pocit, že by im to vadilo.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Miki
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Streda 18.Aug. 2004 15:16    Predmet: Odpovedať s citátom

No mne sa uz raz Miska odopla. Zachytila sa o nieco a odopla karabinku...
Návrat hore
Lenka
Člen SKCHF

Založený: 06.07.2004

PríspevokZaslal: Piatok 20.Aug. 2004 9:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Aj nám sa už raz Bobo odopol. A to som nedržala vodítko ja, ale môj 6 ročný synovec. Samozrejme pod dozorom. Akonáhle sa Bobovi odopla karabinka, začal synovec kričáááť a ja som vyštartovala ako strela (aj keď bol odo mňa tak 5 metrov). Bobo si zrejme ani neuvedomil, že je odopnutý - v pohode si ňuchal ďalej a neutekal.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Mirage
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Piatok 27.Aug. 2004 9:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Samantha ma na kazdom postroji a obojku rolnicku.
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Piatok 27.Aug. 2004 11:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Aj Vlňák už má na postroji okrem menovky aj rolničku. Pekne zvoní a vôbec mu to nevadí
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Lenka
Člen SKCHF

Založený: 06.07.2004

PríspevokZaslal: Piatok 27.Aug. 2004 12:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Bobo so Žofkou majú tiež na postrojoch rolničku. Tiež mám dojem, že im vo vôbec nevadí. Keď vyberiem postroj a zazvoním s ním, tak je Bobo v momente pri mne. Počuje rolničku aj keď je na úplne druhom konci bytu a dobehne ako strela, lebo vie, že ideme vonku. Ľahne si predomňa alebo sa mi vytrepe na ruky a čaká kým ho zapnem.
Žofka na rolničku nereaguje, ona moc vonku chodiť nemusí. Nie je taký turista ako Bobo. Keď je vonku tak zvyčajne chodí dookola jedného miesta a ňuchá a ňuchá a nechce sa jej ísť v žiadnom prípade tam kam chce ísť panička. A niekedy začne trucovať - cúva so zdvihnutým chvostom a pritom behá do kolečka. Je vtedy strašne smiešna.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Tipy a triky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší
Strana 4 z 8

Prejdi na: