Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Fretka na vodítku
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Tipy a triky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Mirage
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 23.07.2004

PríspevokZaslal: Sobota 28.Aug. 2004 11:43    Predmet: Odpovedať s citátom

To Johana:mozem sa spytat kde si kupila tie menovky?Hladala som to v obchodoch ale nic take som nenasla.
Prima
Prima

Založený: 12.08.2004

PríspevokZaslal: Utorok 31.Aug. 2004 23:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Priznam sa, ze Miťa zrejme nevencime asi tak casto ako niektori z vas. Kedze doma nie je zavrety v ziadnej klietke ani voliere, tak ma stale pohyb, pravda, ak nespi. V nasom okoli je dost psov a radsej ho vzdy zoberieme do zahrady nech sa vybeha, samozrejme s voditkom. Tiez si myslim, ze bez voditka vencit fretku je riziko, predsa len to nie je pes.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mousy
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 02.08.2004

PríspevokZaslal: Piatok 03.Sep. 2004 9:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak nas Fredik ma uz tiez rolnicku Very Happy taky je srandovny ked chodi tak rolni Very Happy ked som mu ju tam dala prvy krat tak behal dokolecka ako havik ked si nahana chvost, ale hned ako sme vysli von tak ho to preslo a teraz mu to uz nevadi. (Rolnicku aj valcek z adresou som kupila v predajni pre zvieratka, konkretne v TESCO - lamac z vonka je predajna pre zvieratka, tam maju velky vyber rolniciek aj valcekov na adresu).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
damor
Prima
Prima

Založený: 12.08.2004

PríspevokZaslal: Piatok 03.Sep. 2004 12:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Diky za tip, uz som zacala aj ja uvazovat o tej rolnicke. Vobec ma nenapadlo, ze aj fretky nosia nieco take, takze este raz dik.
Návrat hore
Jolana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Piatok 03.Sep. 2004 16:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Rolnička má dosť silný zvuk. Moje fretky nosia malý zvonček, ten je o niečo tichší.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Mirage
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 23.07.2004

PríspevokZaslal: Sobota 04.Sep. 2004 8:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Aj Samantha ma malikcku rolnicku.Ma ju uz od malicka takze si na nu v pohode zvykla.
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 31.08.2004

PríspevokZaslal: Nedeľa 05.Sep. 2004 21:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Dnes sme Luke prvykrat dali obojok. Ked som ju pustil na zem tak sa zrazu zmenila na rotacnu kefu. Keby som vedel ze to bude zakazdym tak predam vysavac a dokupim fretky Idea . Mal som trocha strach lebo som nevedel ako velmi sa smu remene zatiahnut.
Návrat hore
Mousy
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 02.08.2004

PríspevokZaslal: Pondelok 06.Sep. 2004 7:19    Predmet: Odpovedať s citátom

To Robson: zatiahnut tak, aby si pod ne strcil jeden prst.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Kika
Medium
Medium

Založený: 27.07.2004

PríspevokZaslal: Streda 22.Sep. 2004 15:30    Predmet: Odpovedať s citátom

S Lilinkou chodím na prechádzky do jedného parku. Very Happy (vacsinou to Lilinka vyuzije a zacne si vyhrabavat diery, park je uz cely dohrabany) Twisted Evil To tak, že v prepravke si ju odnesiem k parku (park je od domu dosť blízko) a v parku si ju dam na vodítko a chodím za nou ako by bola Lilinka moj vodaci pes Mr. Green (vodiaca fretka Very Happy ). Chodím za nou aj pod ihlicnate stromy (vratim sa doskriabana) Twisted Evil Ked som s nou este len zacala chodit na prechadzky, bola som len na dvore a pred nim. Wink Pri parku je obecny urad a raz zacala Lilinka skriabat na dvere starostovi, mala som stastie ze akurat nevysiel von, asi by bol na mna nastvany (mozno by si myslel ze si na dverach brusim nechty) Mr. Green
DanielaH
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 11.07.2004

PríspevokZaslal: Nedeľa 26.Sep. 2004 20:26    Predmet: bez voditka Odpovedať s citátom

Vratim sa k povodnej teme preslo par mesiacov a musim Vas sklamat....Oskar stale po vonku bez voditka a stale krasne chodi ako psik a to je v puberte Exclamation Exclamation
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Tipy a triky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší
Strana 5 z 8

Prejdi na: