Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Prosim potrebujem pomôcť s farbou mojej fretky
Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Farebné varianty
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

Páči sa ti take sfarbenie?
ano
60%
 60%  [ 3 ]
nie
40%
 40%  [ 2 ]
Celkom hlasov : 5

Autor Správa
Monika.Velamonferret
Člen SKCHF

Založený: 05.01.2010

PríspevokZaslal: Štvrtok 10.Jún. 2010 13:07    Predmet: Prosim potrebujem pomôcť s farbou mojej fretky Odpovedať s citátom

Mám problém s presným učením farby mojej fretky. Má na sebe len čiernu a bielu inú farbu na sebe nemá aj keď na niektorých fotkách to tak nevypadá.
Popis: bud ma prevažne ciernu a dotoho biele chlpky, alebo ma bielu farbu a dotoho cierne chlpky. Hlavu az po nohy ma čisto bielu a dotoho cierne chlpky len cez stred jej ide pásik biely len či sto biely bez čiernej. Hlavu bielu po koncatiny. Koncatiny ma cierne a dotoho jej ide trochu bielych chlpov. A k tomu má čisto biele ponozky. chbatik aj brusko ma čisto biely a dotoho cierne chlpky a zadne koncatiny ma cierne dotoho biele a aj s ckvostikom je cierna len koncek ma biely.
A potrebujem to vediet lebo vraj nemoze byt panda aj badger zaroven ale jednoducho ma aj pasik a ma aj bielu hlavu.
tu su fotky :
http://pokec.azet.sk/velamonferret/fotoalbumy?i9=790e682d9595#/velamonferret/fotoalbumy/farebna-varianta/ft-345168502?i9=790e682d9595[url][/url]
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
MajaZ
Admin
Admin

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Štvrtok 10.Jún. 2010 13:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Tchorovity badger...panda to nie je, ten pas je dost vyrazny.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
paja
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 17.12.2006

PríspevokZaslal: Štvrtok 10.Jún. 2010 14:04    Predmet: Odpovedať s citátom

panda a jezevec zároven to být opravdu nemůže, znaky se od sebe liší

panda má bílou hlavu celou až po lopatky - bez pásku, může mít zbytky barvy, které bývají často v podobě "fleků" na krku a hlavě v okolí uší
http://fretecka1.rajce.idnes.cz/Barunka_Bastien_Loco-miminka_od_27.dni/#Lola_34.dni_8_.JPG

badger/jezevec má na hlavě pouze bílý pruh, dva barevné pásy se táhnou od očí/uší po stranách krku až k lopatkám, bývají nepřerušované. obličej bývá často bílý, protože bílý pruh se táhne už od čumáku a tak fretkám z masky většinou zůstanou jen skrvny v okolí očí
http://fretka.kom.cz/pic/webfoto/frk/300/frk-202-beruska-760-tobik-odchov-2007-01.jpg

jinak by to možná chtělo foto z vrchu, kde by bylo vidět jestli tam má tmavé pruhy, kdy by to byl jezevec a nebo jsou to jen ty znaky v okolí uší, kdy by to mohla být panda..

Naposledy upravil paja dňa Štvrtok 10.Jún. 2010 15:41, celkom upravené 2 krát
Návrat hore
harpia
Prima
Prima

Založený: 16.03.2005

PríspevokZaslal: Štvrtok 10.Jún. 2010 15:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Pinto panda Very Happy
Člen SKCHF

Založený: 05.01.2010

PríspevokZaslal: Štvrtok 10.Jún. 2010 22:19    Predmet: dakujem velmi krasne Odpovedať s citátom

Ďakujem veľmi krásne. A ten pruzok to je tak pol na pol. Chcela som ju odfotit aj z vrchu ale strasne sa mi mrvila. Zajtra ju odfotim dnes uz nie lebo je neskoro a najlepsie je to vidiet cez denne svetlo Smile
A to tchorovita... nema na sebe ziadnu hnedu iba cisto bielu a ciernu. mozno na niektorych fotkach to tak vypada troska
Návrat hore
hena9
Poradca chovu

Založený: 20.10.2005

PríspevokZaslal: Štvrtok 10.Jún. 2010 22:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Ako som ti povedala Sable Badger , to že je strieborna može byť greyinng - progresívne šedivejuca . Ale proste základna farba je Sable.

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Maribell
Super medium
Super medium

Založený: 18.07.2008

PríspevokZaslal: Pondelok 21.Feb. 2011 19:27    Predmet: Odpovedať s citátom

a moj remi je co asi? Very Happy.. http://pokec.azet.sk/maribell-ka/fotoalbumy#/maribell-ka/fotoalbumy/remik-milacik-macinko-cikulka-d ..povedala by som ze obycajny tchor ale citala som ze oni nemavaju ruzovy nos?...aa remik ma
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
edicia
Člen SKCHF

Založený: 02.06.2008

PríspevokZaslal: Pondelok 21.Feb. 2011 20:49    Predmet: Odpovedať s citátom

remik je krasny tchorik- sable, a nostek moze mat ruzovy Smile
ak sa mylim opravte ma Laughing
Super medium
Super medium

Založený: 18.07.2008

PríspevokZaslal: Pondelok 21.Feb. 2011 21:47    Predmet: Odpovedať s citátom

dobre takze super tchor Very HappyVery Happy..aj ked som vzdy chcela sampanskeho..ale nevadi ..Very HappyVery Happy...

Naposledy upravil Maribell dňa Pondelok 21.Feb. 2011 22:15, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Niki
Poradca chovu

Založený: 23.11.2005

PríspevokZaslal: Pondelok 21.Feb. 2011 22:12    Predmet: Odpovedať s citátom

jj, klasické tchorovité sfarbenie Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Farebné varianty Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Strana 1 z 2

Prejdi na: