Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Ch. st. Čierna perla - Vysoká pri Morave (SR)
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... , 96, 97, 98  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Chovateľské stanice
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Tunde
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Utorok 22.Feb. 2011 13:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Skoda ,ze Ti nemozem poslat cez net taku skladaciu klietku,mam ju v Znojme navyse Sad,aby si ich mohla zobrat dovnutra,potvorky chlpate.Myslim na vas,nech ste uz vsetci zdravi ..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Utorok 22.Feb. 2011 18:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Niki, ja mam skladaciu klietku. Ked chces, mozem pozicat. Moc drzim palce, aby ste boli vsetci cim skor zdravi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Niki
Poradca chovu

Založený: 23.11.2005

PríspevokZaslal: Utorok 22.Feb. 2011 20:31    Predmet: Odpovedať s citátom

jéj babky ste zlaté. Ale ďakujem. Veľkú poschodovú klietku si môžem zobrať od kamošky, ktorá si chystá výbavičku na jar (raz bola so mnou na olympiáde, taká blondcka švihnutá do fretiek a furt tam nosila na rukách Zuzkynho Valčeka). Len to by som ich potom musela nechať vnútri až pokým sa vonku neoteplí (možno aj do jari). Tak mám stále veľkú dilemu. Kiruška už vnútri zostane, má na to nárok. Aj tak sa mi zdá, že jej zdravotný stav sa zlepšil najviac. Včera večer aj v noci bola totálne na umretie. Pred chvíľou porobila v klietke bordel, vyliala zbytok kuracieho vývaru a stačila pohrýzť Fera (což dobré znamenie). Chalani s Ellou sú na tom asi rovnako ako včera. Pongo dokonca sám zaliezol do prepravky a zaspal.
Návrat hore
Tunde
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Utorok 22.Feb. 2011 22:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Niki,tu si pamatam Smile.Tak nuchnala vtedy Valca,ze som sa divila,ze este nema fretku.
Mas to tazke,holka Sad.Ide o to,ze na chripajznu najlepsie zabera klidek a teplucko Sad.Uz aby sa aj vonku oteplilo ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
cami
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Streda 23.Feb. 2011 8:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Niki a nezvladla by si to s nimi vnutri do jari? Ved uz to dlho nepotrva. Teraz je tam naozaj strasna zima. Netvrdim, ze nemaju v peliesku teplo, ale ked vybehnu na zachod taki rozhoruceni, no neviem, ci im to na zdravi prida. A predsa aj ta voda musi byt studena a na ich hrdla to urcite nerobi dobrotu. Rolling Eyes
Návrat hore
Niki
Poradca chovu

PríspevokZaslal: Streda 23.Feb. 2011 19:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Máte pravdu. Voda a čajík rýchlo vychladnú. Ale klietka je už doma a fretky v nej. Je to taká dvojposchodová klietka asi skorej pre vtáky (nedá sa chodiť z poschodia na poschodie a aj dosť blbo sa mi tam vešali hojdane a hamaky) Kiruška s Pongom sú hore a majú tam krásny poriadok. Ella kvetinka a Speedy sú dole a vyrachovali už záchod, popremiestňovali nábytok a nie a nie spať, teda hlavne Ella. Miesta majú o dosť menej ako vonku ale častejšie ich dávam behať von. Som zvedavá na ten rachot v noci Twisted Evil Hlavne aby im to prešlo. Náš Marko prehlásil, že tá ich choroba mi vyhovuje keďže som si ich mohla dať dnu.Ano chcela by som ich vnútri ale nie takto bez riadnej prípravy narýchlo.
Návrat hore
Dasha
Člen SKCHF

Založený: 27.08.2007

PríspevokZaslal: Štvrtok 24.Feb. 2011 15:31    Predmet: Odpovedať s citátom

super, doma v teplucku im bude dobre. Do jari to isto zvladnete s nimi vnutri. Posledne dni je akasi hnusna vlezla zima. Nase fretky v noci nebuntosia, vobec nerusia. Mozno Ta prekvapia a budu dobre. Drzime palce!!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
cami
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Štvrtok 24.Feb. 2011 19:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak co deturence? Uz su na tom lepsie? A dom este stoji, ked ich tam mas zatial vsetkych? Wink
Elluska je poriadne dievcatko! Chcela si vsetko upratat podla seba! Laughing
Návrat hore
Niki
Poradca chovu

PríspevokZaslal: Piatok 25.Feb. 2011 19:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Detičky sú na tom lepšie. Pongo bol posledné dva dni dosť malátny a ani nepapal len surové maso. Ale už je mu lepšie. Všetky potvory sú veselšie a som veľmi rada, že ich mám vnútri a ani Fero nefrfle. Ale kašlú stále. To bude asi na dlhšie. Mám aj to horské slnko, tak to dnes naštartujem a idem páliť bacily.
Návrat hore
cami
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Piatok 25.Feb. 2011 20:28    Predmet: Odpovedať s citátom

No super! Kasel asi bude na dlhsie. Kym sa vsetky hlieny vycistia, tak to potrva. Ale hlavne je, ze su culi! Wink
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Chovateľské stanice Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... , 96, 97, 98  Ďalší
Strana 97 z 98

Prejdi na: