Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

P R O B L É M ! ! ! - fretka bez chvosta
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Voľná diskusia
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Majka
NEPLATIČ

Založený: 31.10.2004

PríspevokZaslal: Pondelok 28.Aug. 2006 17:53    Predmet: P R O B L É M ! ! ! - fretka bez chvosta Odpovedať s citátom

Dnes som bola v AN-CHOV-TROPICku (kde som si pred dvoma rokmi kúpila fretku). "Majiteľka" tam má znova mladého samca albína BEZ CHVOSTA!!! Keď som sa pýtala či sa bez chvosta narodil ona mi podráždene odpovedala, že FRETKY NEMAJÚ CHVOST!!! Prieteľ sa tak rozčúlil, že sa na ňu začal vadiť, ja som jej odpovedala, že fretky predsa asi tie chvosty mať budú, keďže ich majú aj naše a aj vaše! Tak sa na nás rozčúlila, že po nás už riadny kričala, že ona má 10 fretiek a osem rokov ich chová, tak vie, že či fretka má chvost či nie!!! Narinka je z toho chovproduktu a poznám ešte 3 fretky, ktoré sú z tade a všetky majú chvosty!!!
Ako na ňu???

Majka
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Jordi
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 20.01.2005

PríspevokZaslal: Pondelok 28.Aug. 2006 18:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Shocked nemám slov, co se na to dá povědět? A co takhle tu hygienu, či ochránáře, že pokud paní tvrdí, že fretka nemá ocas, že jí nemůže poskytnou správnou péči, protože vůbec nezná toto zvíře. nebo že máš podezření z kupíróvání což je zakázené, ne? Shocked
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
Yasmin
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 10.10.2005

PríspevokZaslal: Pondelok 28.Aug. 2006 19:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano klidne bych na ni poslala vet spravu, ze tvrdi, ze fretky nemaji ocas, tudiz mas podezreni, ze jim je kupiruje..

motto: Proč lhát? Stačí mluvit pravdu, aby nám nevěřili.
-- Guy de Maupassant

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Majka
NEPLATIČ

PríspevokZaslal: Pondelok 28.Aug. 2006 21:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Musel mať už vyšše 3 mesiacov. Naši sú na dĺžku od neho o trocha "kratší" ale tlstejší. Naši majú 3 mesiace a 2 dni, takže viem.
Bol v klietke pre vtáčiky. Na dĺžku približne, nóó snáď ešte jedna fretka jeho rozmerov by sa tam zmestila. Vystlané mal Novým časom (denník) a za záchod mal plechovú darčekovú krabicu od Whiskasu. Nešpinil však tam.
Nemal žiadnu vodu a ani potravu. Slepý nebol, a ani hluchý. Skúšala som. Nekúsal keď sme priložili ku klietke ruku. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

To akože môžem ísť rovno za veterinárom a tam nahlásiť alebo kde presne?! Nesmiem to tak nechať.
Okrem toho: v akvárku jej hore bruškom plával karas. Umieral. Crying or Very sad A ostatné rybičky boli na dne akvárka.
Návrat hore
Mima
Člen SKCHF

Založený: 18.01.2005

PríspevokZaslal: Streda 30.Aug. 2006 6:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Majka, precitaj si "Dennik nasej fretky".... "Babulka". Tam najdes navod ako na to. A myslim si, ze niekde su zverejnene telefonne cisla a kontakty na Statnu veterinarnu spravu.

Apropo.... ak mas na telefone fotak, este kym sa do niecoho pustis, nafot si par zaberov. Drzim palce.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Majka
NEPLATIČ

PríspevokZaslal: Streda 30.Aug. 2006 7:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Pošlem tam sestru s foťákom, mňa 100% ani nepustí dnu. Už som našla stránku veterinárnej správy. Ten postup si hneď teraz prečítam.
hena9! Kde si teraz???
Návrat hore
Yasmin
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Streda 30.Aug. 2006 12:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Pripadne kdyby ti tady nekdo se naozyval, tak zkus Maju (email, prip volat) da ti i kontakty dal, podle me bude vedet..
Hodne stesti. S tim fotakem opatrne, aby ho vubec nevidela!!

-- Guy de Maupassant

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Majka
NEPLATIČ

PríspevokZaslal: Streda 30.Aug. 2006 14:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Takže:
Volala som na regionálnu veterinárnu správu do Lučenca. Tam mi prepojili pána doktora, ktorému som vysvetlila o čo tu vlastne ide. Povedal, mi že si to tam pôjdu okuknúť a budúci týždeň im môžem zavolať ako sa to vyriešilo. Nejak sa mi to nezdá, ten doktor bol nejaký ležérny. Shocked Moc ho to nerozčuľovalo.
Návrat hore
Yasmin
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Streda 30.Aug. 2006 14:30    Predmet: Odpovedať s citátom

No rozcilovat se nemusi do telefonu, nechoval by se profesionalne.. tak pockej jak to dopadne a zavolej jak rekl.. Kdyby nic, snad se da jeste nekam odvolat..

-- Guy de Maupassant

Návrat hore
Majka
NEPLATIČ

PríspevokZaslal: Streda 30.Aug. 2006 17:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Rozmýšľam, či by nebolo lepšie rovno zavolať do Blavy... Rolling Eyes
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Voľná diskusia Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší
Strana 1 z 3

Prejdi na: