Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Začíname s chovom Mii
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Začíname s chovom fretiek
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Pavluska
Člen SKCHF

Založený: 24.08.2006

PríspevokZaslal: Nedeľa 15.Okt. 2006 20:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Fuuha,
ďakujem všetkým za rady a povzbudenia. Teraz je všetko tak, ako má byť. Viac ako dve fretky si dovoliť nemôžeme, myslím, že im to akurát svedčí. Ona biela, on čierny. paráda. Hrajú sa spolu krásne, hryzkajú sa, jaaaaj, ale som sa zľakla. Mia mi práve ovoňala holú nohu. Fuj!!!
Inak, oná má nenormálnu úchylku kradnúť zo slúchadiel od PC ten molitán. Už mizničila jedny slúchadlá, teraz som kúpila nové, za 200 Skk a ona po nich ide jak divá. Potvorka.
Tunde, no, ťažko radiť. Azda len veriť, že všetky fretulky budú pokope.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Miki
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 08.07.2004

PríspevokZaslal: Pondelok 16.Okt. 2006 9:15    Predmet: Odpovedať s citátom

To Pavluska:

Na molitan si daj pozor, moze fretke upchat creva a sposobit vazne problemy.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky AOL Instant Messenger
Pavluska
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Pondelok 16.Okt. 2006 15:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Mikimu:
Ved to. Najnovšie som zaviedla pravidlo, že do obývačky fretule nesmu. Ona je nenormálne šikovná, tá naša potvorka. Prvý militán neviem nájsť, druhý som jej vyrvala z papule. Rolling Eyes Našťastie je zatiaľ všetko v poriadku. Nie je to najčerstvejšie. Nevidno na nej, že by bol nejaký problém. Okrem toho, ja neviem, kde sa ten molitán podel. Skrátka dostal nohy. Dúfam, že ho len niekam odložila. prezrela som všetky skríše. Hádam ho nezjedla, do frasa. Dosť ju máme pod dozorom. Ale stačí sekunda a zž je na stolíku a ťahá tieto nové slúchadla.
Dostala po čumáku a zákaz vstupu do tejto izby. Ako vravíš, ani tak nejde o slúchadlá ako o jej zdravie. Ach, prečo jej chutí alebo zaujíma všetko to, čo nesmie???
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Jolana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Pondelok 16.Okt. 2006 20:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Pavluška, na to je jasná odpoveď- lebo je to fretka!!! Laughing Laughing Laughing
Tunde, aká štvrtá fretka? Však to by bola len druhá! Wink Veď si ich spočítaj, keď prídeš z práce a uvidíš, že máš len jednu!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Niki
Poradca chovu

Založený: 23.11.2005

PríspevokZaslal: Utorok 17.Okt. 2006 8:51    Predmet: Odpovedať s citátom

No fakt. Keď prídeš z práce, tak máš len jednu.
Laughing Mne sa tiež stáva a to dosť často, že sa mi zdá doma tých fretiek málo. Laughing Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Tunde
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Utorok 17.Okt. 2006 11:25    Predmet: Odpovedať s citátom

jejda,Jolana,ze ma to nenapadlo Laughing Laughing .Keby som zohnala samicku,co vyzera ako Fifi,tak ked dojdem do Ba,mozem vsetkym povedat,ze vidia dvojmo,ked vidia 4 fretky Smile.lebo Maco je uplne ako zmensenina Kojota Wink ,len s inou povahou.Sice...pojaseny a skacuci je tiez...
Návrat hore
Pavluska
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Streda 18.Okt. 2006 19:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Dnes som si uvedomila jednu vec. Miuška sa naučila chodiť na zavolanie. Samozrejme, len občas, aj to len vtedy, keď čupím a tvárim sa, že niečo mám v ruke. ha, vtedy si dá tu námahu a normálne pribehne na zavolanie. Inak ma má viete kde. Twisted Evil Bruce ešte nechápe, čo po nom chcem. On len sleduje, čo robí Mia. Naučila ho chodiť spať do perináča. Ale bohužiaľ, asi týžden majú blbý zvyk si z toho robiť aj záchod. Čo ma dosť rozčuluje. Neviem ich to odnaučiť!!!
Evil or Very Mad
Nepomáha nič. Ani hračky, ani žrádlo. Už som ho celkom vyčistila, nič tam nie je, žiadna handra. A Mia aj tak tam pojde spať, privlešie si tam handru a spi. Brucea som ešte oblbla, ked som mu handru na spanie dala na postel. Miu nie. Pche...
Návrat hore
vevko
Člen SKCHF

Založený: 07.09.2006

PríspevokZaslal: Streda 18.Okt. 2006 19:32    Predmet: Odpovedať s citátom

njn...aj miska..ked jej to vyhovuje pride ked nie len otoci chvostom a ide kade lahsie Very Happy..tak im tam sprav brloh...alebo im zablokuj pristup(ako som aj musle pri chladnicke..lebo pod nu liezla)..a nalozi natruc hned vedla...ako :"Aha...nemozem tam tak tu mas!" Very Happy
Návrat hore
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Štvrtok 19.Okt. 2006 7:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Pavluška, tak fretkám úplne zatrhni prístup do perináča, potom tam nebudú chodiť ani na WC Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pavluska
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Štvrtok 19.Okt. 2006 16:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Johane:
Zatrhnem, alwe musím počkať na chlapa...
Ale zatiaľ to vyzerá tak, že keď tam už nie je nič, tak tam nelezu. ZATIAL. A dnes som skoro sok chytila. Zmizli. Obaja naraz. A po hodnej chvíli som ich našla za sporákom. Rolling Eyes
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Začíname s chovom fretiek Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Ďalší
Strana 11 z 12

Prejdi na: