Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Začíname s chovom Mii
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Začíname s chovom fretiek
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Pavluska
Člen SKCHF

Založený: 24.08.2006

PríspevokZaslal: Štvrtok 05.Okt. 2006 9:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Cami. Dakujem, si fajn.
Ale Bratislava neprichádza do úvahy, lebo sme veľmi obmedzení práve dopravou. Bývam pánubohui za chrbtom a preto zháňa fetulku tu. Mám skrátka smolu. Sad
Ale zatiaľ to nevzdávam.
Mia síce na záchod chodí, ale veľakrát nie, správa sa ako sa jej zachce. Možno by naučila tu novu zo zverimexu, že na čo ta bednička slúži, keby chcela. Takže o to ani tak nejde. Aj tak zbieram hovienka. Pche, prave teraz sa rozhodla, ze na nastve. Just šla vedľa záchodu, do ktorého inak nemá problém vojsť. Jednoducho sa vykadila presne vedla neho.
A co sa týka hladkania, da sa. Dcéra aj tak používa rukavice, takže by sme to aj s druhou hryzvou fretkou ako tak zvládli a časom by sa to ukludnilo, v to verim. Ved by sa hryzli navzajom...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Štvrtok 05.Okt. 2006 10:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak drzim palce a Jimmy labky, aby sa Ti podarilo zohnat mazlinku.
Pockaj o rok, ked budes spominat pri obidvoch vymazlencoch na to, ako hryzkali. Budes sa tomu smiat.
Pozdrav Miusku a nech Ta tolko nehneva s hovienkami. Vysvetli jej, ze cas, ktory venujes upratovaniu po nej, mozes venovat jej a hrat sa snou. Tak nech uz neblbne!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pavluska
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Sobota 07.Okt. 2006 16:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Miuške sme priniesli nového kamaráta, ale zatiaľ su oddelení.
1. Sa dnes nejako míňajú, raz spí jeden, potom druhý.
2. Včera ho Mia skoro zniesla zo sveta... Pomoooc, všetci sme sa báli o toho malého mazlíčka, menom Maco Bruce... Oficiálne je Bruce (čítaj brjus, ale ja ho zatiaľ volám Maco.
Je to 7 týždnový samček, ešte sa nevie dostatočne brániť. Veríme, že Mia ho príjme skor a nebude nám to trvať mesiac a viac... Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Pavluska
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Sobota 07.Okt. 2006 17:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Toto som ja, ked spinkám. Volám sa Bruce, ale hovoria mi aj Maco, maly alebo plyšáčik...

A takto vyzerám, keď paničke lozím po pleciach a vykukujem spoza vlasov...

Návrat hore
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Nedeľa 08.Okt. 2006 13:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Pavluska, gratulujeme k novemu prekrasnemu prirastku. hrozne je zlatucky. Takto podobne vypadal aj Jimmy, ked bol malicky. Drzim palce, aby si ho Miuska cim skor adoptovala. Ved pockaj, o chvilu z nich bude nerozlucna dvojka. To bude super!!!!
Návrat hore
Alica
Prima
Prima

Založený: 23.10.2005

PríspevokZaslal: Nedeľa 08.Okt. 2006 15:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Pavluska, klobúk dolu, ty si to zobrala od podlahy.
Túto tému si zakladala ako mierne frustrovaná z reakcie namalú piraňu a už máš dve.
Vidím, že si nesmierne akčná, máš môj obdiv, to myslím doslova.
My máme dve fretule od začiatku leta, už cca pol roka predtým sme pomýšlali na druhú, a teraz, keď sú dve viem, že sme tej prvej nemohli urobiť lepšie. Nie je odkázaná na našu pozornosť, nie, že by sme jej ju nevenovali, ale mám pocit,že je ďaleko veselšia a aj spokojnejšia, už som to niekde písala, dve fretky = trojnásobná spotreba krmiva.
A keby si ich videla ako bok po boku hopkajú a kvokajú, ako staré kamošky na prechádzke.
Návrat hore
Pavluska
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Nedeľa 08.Okt. 2006 16:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Ach, dakujem za povzbudivé slová. Sama musím uznať, že som sa cítila frustrovaná, ked som videla, akú ma Miuška povahu. Ale nevadí. je jedinečná a krásna. Lubime ju a preto sme jej kupili kamaráta. Co clovek neurobí z lásky.
Teraz len ich dať do kopy. Malý furt piští a prdí. To je otras... Very Happy Uz sme minuli kopec penazi na vonavý priemysel. Razz
Mia ho vláči a kmáše. Furt dávame pozor a v prípade, že sa nám zdá, že to prehána, tak oddelujeme.
Návrat hore
Yasmin
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 10.10.2005

PríspevokZaslal: Utorok 10.Okt. 2006 18:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Pavluska gratuluji prcek je moc pekny Smile

motto: Proč lhát? Stačí mluvit pravdu, aby nám nevěřili.
-- Guy de Maupassant

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Jolana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Nedeľa 15.Okt. 2006 17:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Pavluška gratulujem! Urobila si dobre, že si priniesla domov druhú fretku ešte kým sú mladé. S takým ročným zúrivým jedináčikom, by si mohla mať riadne problémy, keby si priniesla domov konkurenciu. Malý je krásny. Ja by som tiež zobrala domov nový prírastok, ale fretky už máme 4. Tak k nám pribudnú o chvílu aspoň dve žaby. Práve im pripravujeme terárium.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Tunde
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Nedeľa 15.Okt. 2006 18:04    Predmet: Odpovedať s citátom

ludia,toto mi nerobte,lebo mam pokusenie/dufam,ze mamka necita forum a Kinga ma nebonzne Laughing /
takze mam dilemu,mam totiz 3fretky,alebo 2,5 ale najvbiac jednu...
pre nezainteresovanych:
v Ba mam Fifku a Kojota,ktori z objektivnych pricin nemozu cestovat a mne je v Znojme bez fretky smutno.
Takze mam aj Maca Gildasa,ktory je u mna v Znojme a v Ba bude u Zuzky /v kutiku duse dufam,ze aj v Ba moze byt u nas/
Takze ked som v Znojme,tak Maco Gildas je sam,chcelo by to kamosku..lenze ako to zariadit?stvrta fretula neprichadza do uvahy.a teraz babo rad Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Začíname s chovom fretiek Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Ďalší
Strana 10 z 12

Prejdi na: