Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Princezná MIA, Maco BRUCE a ich syn SAMKO
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4 ... 67, 68, 69  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Pavluska
Člen SKCHF

Založený: 24.08.2006

PríspevokZaslal: Streda 27.Sep. 2006 14:55    Predmet: Odpovedať s citátom

A zistila som, ze FRETKY su tie najinteligentnejšiea zároveň nejprekvapivejšie zvieratá, ktoré som doteraz mala možnosť bližšie spoznať.

O koši som už písala.
Dnes Mia zistila, ako sa dostať do spálne cez zatvorené posuvné dvere... Čo budem hovoriť. Prekvapko samo o sebe. Rolling Eyes
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 10.10.2005

PríspevokZaslal: Streda 27.Sep. 2006 17:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Pavluska Napísal:
A zistila som, ze FRETKY su tie najinteligentnejšiea zároveň nejprekvapivejšie zvieratá, ktoré som doteraz mala možnosť bližšie spoznať.

Jojo hlavne kdyz se nudi Wink Laughing

motto: Proč lhát? Stačí mluvit pravdu, aby nám nevěřili.
-- Guy de Maupassant

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Pavluska
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Streda 27.Sep. 2006 20:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Pre Jasmin

No, Smile Môže byť aj nudou, ale naša Mia nemá čas sa nudiť. Myslím, že je na poznávacej vá´ýprave po byte a dobíja si územie...
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Pondelok 02.Okt. 2006 7:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Včera sme Miušku merali a vážili.
Decká že: Mami a ako ju chceš na tej váhe udržať?
- Uvidíte.
Takže Mia si pekne olizovala pastičku vitamínovú a my sme vážili. Má 4 mesiace a váži 725 gramov, meria od hlavy po zadok 34 cm, s chvostom 50 cm. Tak.
Som bola v šoku, 16 cm chvost. Ono to nie je veľa, ale v číslach to znie tak veeeeľa, nie? Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Pavluska
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Utorok 03.Okt. 2006 19:58    Predmet: Odpovedať s citátom

A dnes Mia dostala novú klietku. veeeľku. A v sobotu jej pribudne kamarátka. Bude to naša Amy, bývala Kony, my si ju premenujeme... Až potom to bude rozšambo. A premenuje sa denník...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Pavluska
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Štvrtok 05.Okt. 2006 8:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Hm, Kony k nám nepríde... Ale to som už písala v inom vlákne.

Včera s nou bol manžel aj s dcérou na prechádzke. prišli ma pozrieť do práce. Keď sa vracali, tak vraj stretli psa. Takého malého orieška.
Manžel vravel, že aj on Miu, aj tá pani svojho psíka priškrtili na vodítkach, a čakali, čo bude. Pes začal vetriť a približovať sa. A Mia?
Vrak takú ju ešte nik nevidel. Okamžite bola v bojovom postoji (čo si ja neviem predstaviť), vraj nestála na labkách, ale na pazúroch a celá bla zježená, že vyzerala väčšia, než naozaj je. Hlavne chvost. Urobili len taký malinký pokus, že každý pevne držiac svojho miláčika na vodítku ich pomaly k sebe púšťali, či sa skamarátia alebo čo. Pes nerobill nič, len ovoniaval, zato naša Mia keď zacítila blízkosť vyštartovala. Manžel ju okamžite bral na ruky, lebo to vyzeralo, že by ho bola dohrýzla.
Ha, máme doma bojovú fretku. A zrejme nemá rada psov. Smiali sme sa doma na to, že taká malá a postaví sa to aj psovi. On chudák bol z toho vykoľajený.... Rolling Eyes
Návrat hore
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Štvrtok 05.Okt. 2006 13:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Pavluska, nas Jimmy bol takto bojovne naladeny, ked prvy krat k nam prisiel moj otec, aby sa pozrel na novy prirastok do rodiny. S Jimmyho chvostom by sme mohli wc-ko vydrknut, taky ho mal ako drotenu kefu. Teraz, skoro po dvoch mesiacoch sa ako-tak toleruju. Jimmy pride, onucha a pomaly odide. Ale vsetci sme v strehu. Vonku sme sa stretli so psom aj kocurom, ale ignoroval ich. Ale neviem, ako by to dopadlo, keby sme sa snazili o ich zblizenie.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pavluska
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Nedeľa 08.Okt. 2006 20:02    Predmet: Odpovedať s citátom

No, vážili sme dnes Brucea. Je ťažký 425 g a meria 37 cm aj s chvostom, bez chvosta cca 28 cm.

Dnes bol druhý, vlastne tretí deň zoznamovania sa Mii a Brucea. Hm, ťažko povedať, či to bolo lepšie. Ale Maco už prdel menej. Mia ho ovoniavala, on ju, chviľu po sebe kukali, ale nakoniec to vždy skončilo tak, že sa mu zahryzla do krku a ťahala, trhala, prehadzovala ako loptičku. No, drahá to hračka na hranie a hlavne nám je malého ľúto. On sa ešte nevie brániť. Aj keď jeho bojová povaha sa ešte len začne ukazovať, lebo istý čas sám do Mii skákal a chcel jej ukázať, že sa nebojí. Načo ho ona okamžite spacifikovala. To pišťanie je hrozné!!! Chvíľu ju necháme, nech s ním robí čo chce, kým vidíme, že mu evidentne neubližuje. Ale ked začne trhať a vláčiť ho ako handru po byte, to ho už ratujeme.
Chudák Bruce. Potom len stál za našimi nohami a vykukoval. Bál sa jej.
Hádam to nejako časom zvládneme.
Len som rada, že Miuška sa dnes konečne začala hrať. Včera trucovala. Absolutne sa správala tak, akoby bola v jednom kuse unavená. Nič ju nezaujímalo, kašlala na nás.
Ale dnes ráno vytrielila a šalela sa nenormálne. Jak keby dostala nové baterky.
Ha, práve zaliezla za skrine, ktoré sme akože urobili nedostupné, no ona si našla cestičku. A nechce vyliezť, potvorka. Malinky Bruce spinka. On zaspáva každú hodinu... Jak babatko. A Mia dnes prespala skoro celý deň. Co je nezvyk u nej.
Návrat hore
Pavluska
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Utorok 10.Okt. 2006 17:42    Predmet: Odpovedať s citátom

taaak a je to... Happy... Very Happy Wink
Mia a Bruce sa kamošia. No, zvladol to manžel. Včera. Bol celé doobeda sám doma a nechal ich biť sa. Po chvíli zistil, žže aj ked malý kričí, nevadí mu to.
A tak sú už kamaráti. v pohode sa šalkaju, bijú, naťahujú, nahánaju a tak. A hlavne veeeľa spia.

A dnes boli obaja očkovaní. Miuška na besnotu a Bruce na prvú psinku. Hm, to etraz nemôžu chodiť von, čo?
Malinký plakal o dušu, Mia to ako tak zniesla a potom pomstychtivo veta pohrýzla. ha... Rolling Eyes
Návrat hore
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Streda 11.Okt. 2006 8:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Gratulujeme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak som Ti drzala palce, nech sa cim skor skamosia a aha, uz je to tu. Tak nech sa im spolu dari, len som zvedava, ako to budes riesit, ked budu v ruji. Alebo budu male brumiatka???
Von si myslim, ze mozes chodit v pohode. My sme s Jimmom isli, ked bol na psinku zaockovany a besnotu pritom este nie.
Tak este raz: tesiiiiim sa s vami!!!!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4 ... 67, 68, 69  Ďalší
Strana 3 z 69

Prejdi na: