Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Princezná MIA, Maco BRUCE a ich syn SAMKO
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Štvrtok 19.Jan. 2012 8:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Vidis, toto ma ani nenapadlo. Ale u fretiek velmi vystizne. Samcekovia su naozak pod samickynou "papucou"! Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pavluska
Člen SKCHF

Založený: 24.08.2006

PríspevokZaslal: Štvrtok 19.Jan. 2012 17:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak a že fretky nie sú ako ľuďia. Mimochodom, dnes mám narodeniny... 18 rokov... Laughing
Člen SKCHF

Založený: 10.10.2005

PríspevokZaslal: Štvrtok 19.Jan. 2012 19:09    Predmet: :-) Odpovedať s citátom

Všechno nejlepší Wink
cami
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Piatok 20.Jan. 2012 10:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Pavluska, takze vsetko najlepsie k SLADKYM 18 !!!!!! Wink Laughing
Návrat hore
Pavluska
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Piatok 20.Jan. 2012 16:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Ďakujem slečny... Very Happy
sa nám žije, nie? Keď rozumu pribúda (dúfam) a roky ostávajú....
Och, dnes sme mali doma s Bruceom divadlo.
V obývačke mám rohový gauč a už dlhší čas mám poza zapchaté kadejaké handry, aby sa tam (dozadu) nedostali. Lenže oni tie veci nejak povolili a fretke už nič nebránilo sa tam dostať.
Včera sa tam uložil spať, napríklad.
Ale dnes, keď mal doobeda výbeh, najskôr šiel skontrolovať či je vchod za gauč voľný a potom behom behotom Cool za svoju klietku, kde mal odloženú svoju najmilšiu hračku. Celý čas ju sťahuje zo skrýše do skrýše, ako by sme mu ju chceli ukradnúť. Rolling Eyes

No, keď ju vybral, opäť šprintom do obývačky a už sa chystal ju schovať tam, ke´d sme mu to nedovolili. hrali sme sa asi tak, že vždy keď chudák vyliezol na gauč, som mu tú hračku vzala a hodila inde - Bruce poslušne aportoval. Akkože.
Sranda bola, keď ju nevidel, nezbadal, kam presne som ju hodila - a vyhodnotil, že zlodejom je manžel. No, postavil sa pred neho, najskôr mu poriadne ovoňal nohy, skontroloval priestor pod nohavicami, potom vyliezol na kreslo a prehliadka pokračovala rukami. Strčil ňufák do dlane a NIČ. Nasmiali sme sa statočne. Nakoniec nám ho prišlo ľúto, tak sme mu dovolili nech si tú párku so šnúrkami schová. Very Happy
Tá spokojnosť čo z neho potom išla sa nedá ani opísať... Cool
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Piatok 20.Jan. 2012 21:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Milacik zlaty, takto mu robit zlobu! Mali by ste sa hanbit! Laughing
Návrat hore
Pavluska
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Sobota 21.Jan. 2012 19:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale no... Caaaaamiiiii... Cool

Si ma rozosmiala.

Mimochodom, určite som ti to už niekedy vravela, ale aj tak ti to poviem znova.
Tvoja fotka (avatar) ma furt a znova privádza do úžasu. Podľa mňa by si s ňou pokojne mohla súťažiť. Takto rozplácnutú fretku som ešte okrem tvojej nezažila. Naši keď si ľahnú, nie sú takí placatí. Fakt si vystihla moment. Ono to najskôr vyzerá ako malá kožušinka, len keď sa to potom pohne, ilúzia skončila... Very Happy

Keby som mohla hviezdičkovať, máš 10 **********
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Sobota 21.Jan. 2012 20:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Dik! Takto rozplestene Jimmko leziaval casto. Hlavne cez leto, ked sme sa vyblaznili a on si potreboval schladit brusko. Ale robieval to snad len do dvoch rokov. Odvtedy som ho uz nikdy takto lezat nevidela.
Návrat hore
Pavluska
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Nedeľa 22.Jan. 2012 11:44    Predmet: Odpovedať s citátom

ONI sú skrátka jedineční. naši dnes obaja ležali v igelitovom sáčku - jak dve jaterničky. Smile No ani jeden nebol jak placka. Fakt, Jimmko je úžasná fetula, stiahne bruško, to je asi poloha z tajnej misie agenta 007... Cool

Dnes som vytiahla von Brucea a Samka. Každého zvlášť. No, veľmi sme sa tam neohriali. Oboch to bavilo tak asi 30 sekúnd, že strčili nosy do snehu, urobili jeden tunel a už sa drali na ruky, prípadne držali stráž pred dverami. Brucea som nakoneic pustila do svojej vetrovky. Uložil sa na prsiach, hlavu vystrčil, potom schoval a tak dookola a vibroval o dušu... Rolling Eyes
Takže čo ho budem trápiť. Šli sme domov. Jooooj, ale ten beh hore schodmi stál za to.... Very Happy
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Piatok 27.Jan. 2012 22:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Nika dnes vynadala Bruceovi asi týmito slovami - "Ty malý smrad..." No, zasmiala som sa nad tým, kým nedodala... "Mamííííí, práve ti ukradol z kabelky rúž..." Zmohla som sa len na to, že som deckám kázala, nech ten rúž teraz vyberú... Schoval ho za gauč. Máme rohový, to hovädo človek neodtiahne, aby odtiaľ vybral malý rúž. Evil or Very Mad

Tak deti maturovali a ja som si pekne sedela v kuchyni s nohou cez nohu... Cool

Nakoniec vybrali, pomocou varechy zrejme. Rolling Eyes
Korunu tomu nasadil Bruce, lebo ten v pohode dokvitol do kuchyne a kukal na mňa. Šak čo.No bože, jeden rúž.
Evil or Very Mad
Zato som mu stihla vynadať, lebo Samkovi ukradol uhorku rovno z papulky. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69  Ďalší
Strana 65 z 69

Prejdi na: