Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Maly anjelik Mariska
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
nellqa
NEPLATIČ

Založený: 13.06.2006

PríspevokZaslal: Pondelok 11.Sep. 2006 22:18    Predmet: Maly anjelik Mariska Odpovedať s citátom

zacinam snad velmi neskoro ale aj to je nieco ...po dlhej chvili som sa rozhodla ze zacnem s denikom marisky...

thak na uvod nejake udaje o mariske:
[b]Datum narodenia:26.05.2006 vo Filakove
[b]Pohlavie:samica
[b]Zakladne sfarbenie:champage
[b]Meno:Marisa
[b]Matka:Narinka...majka
[b]Otec:Fredy....hena
[b]Fredyho mamka:Desy
[b]Fredyho ocko:Fajo

Naposledy upravil nellqa dňa Utorok 12.Sep. 2006 17:43, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
nellqa
NEPLATIČ

PríspevokZaslal: Pondelok 11.Sep. 2006 22:29    Predmet: Odpovedať s citátom

tak to zacalo asi tak 22.jula ked som si bola po marisku do filakova..nevedela som sa dockat kym ju uvidim ...prve zvitanie bolo pekne ...kusala ostosest!! bol to maly Twisted Evil ..ale uz vtedy som sa do nej uplne zalubila..vedela som ze to bude moj poklad!! Exclamation ...po 4 hodinach vo filakove som sa vlakom vratila do kosic a tesila sa na prichod domou a na tesiacu sa mamku,kamaratku a brata ktory boli netrpezlivy...,,mamka mi volala pomali stale kym som neprisla domou.."...upozornila som ich ze ich bude najprv kusat lebo su cudzi no nejak ani neviem ale nekusala mozno tak 3x a mna uz vobec uz vo vlaku si namna zvykla asi to bola laska na prvy pohlad!!... Laughing ...a tak ako cas plynie tak nam mariska stale viac a viac siaha do srdc a do nasho zivota v ktorom mariska ma svoje miesto pri nasom boku..
Návrat hore
nellqa
NEPLATIČ

PríspevokZaslal: Pondelok 11.Sep. 2006 22:34    Predmet: Odpovedať s citátom

som vdacna majke ze mi dala prilezitost spoznat takeho uzasneho maleho Twisted Evil tvora ...a zazivat s nou tolko zabavy kolko sa len da!!...prave mariska spinka v klietke...ktora je otvorena...dnesny den stravila vonku na prechadzke s ktorej prisla taka unavena...no ale ako to poznate vsetci chovatelia pospi si kolko musi a uz je ziva ako keby mala v sebe 1000 voltov....mozno aj preto lebo sa dostala do puberty! Smile ...skusa poriadne co si moze dovolit a co nie...najradsej mam ked odychujem po perinou a ona sa mi tam vopch a zacne chutne obhryzat moje palce na nohach je to dost stelkive ale niekedy to aj boli no vratim jej to kusancom a tak to zopakuje asi ete 2x a potom s chrcanim odide a da mi pokoj!!!,,,este ona je nahnevana ze jej nedovolim kusat do mojich palcekov...no uz len to .... Cool
Návrat hore
Pavluska
Člen SKCHF

Založený: 24.08.2006

PríspevokZaslal: Utorok 12.Sep. 2006 13:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Haha, takže ty máš sestričku anšej Miušky. No vidím, že sú si dosť podobné, akurát naša ešte furt hryzie. Ona je taká piraňka. Včera si ľahla na chrbát a ja poučená už skúsenými chovateľmi som zovrela päsť, aby trčalo len to tvrdé z ruky. Na makkých miestach mám príšerné rany, božeeee
No a ona ovoniavala, držala labkami moju ruku, ovoniavala a odrazu chňap. A už som mala zúbky do pol prsta... Potvora moja akási.

Ha, dnes bol syn u zubárky a tá keď zbadala jeho ruky zhíkla: Rišo, čo si bol na černice?
NEPLATIČ

PríspevokZaslal: Utorok 12.Sep. 2006 17:51    Predmet: Odpovedať s citátom

xixi ano je to jej sestricka...no neviem ale mne sa zda ze ja som si uchmatla asi najlepsiu zo samic.. Very Happy pretoze ja nemam vobec problem s kusanim coz ked som citala tak ty mas s tym trosku problem a tak isto aj moja krsna co ma jej sestru merapi... Very Happy ..ale nemyslite si ze to je nejaky hotovy anjelik tak to vobec neni ....lebo staci ju nechat pol hodky samu v izbe po prichode do izby je cela hore nohamy ako po vybuchu az niekedy sa cudujem ako take male stvorenie to dokaze?? Shocked Question ...teras ju prave brat nesie vonku ide za jeho priatelkou...no tak to asi vyzera u nas doma...cele dni spinka a jak sa preberie tak to poriadne rozburda izbu a ak sa jej dielo uz paci tak si lahne opet..niekedy vyspekuluje take veci az zasnem!! Razz ...hotove. Twisted Evil je to cerik s anjelskou podobou...moja mala mariska Laughing

Naposledy upravil nellqa dňa Streda 27.Sep. 2006 9:31, celkom upravené 2 krát
Návrat hore
hena9
Poradca chovu

Založený: 20.10.2005

PríspevokZaslal: Utorok 12.Sep. 2006 18:20    Predmet: Odpovedať s citátom

No,nebola by som si si istá,sára je tiež hotový anjel.čo sa týka hryzenia,nehryzie vôbec.Ale zase je to živé striebro.No,chcem rozpisovať,lebo ma ešte Katka kopne Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
nellqa
NEPLATIČ

PríspevokZaslal: Utorok 12.Sep. 2006 18:29    Predmet: Odpovedať s citátom

no tak to musi byt rada aspon tak ako ja a to je veeeeelmi...xixixi Very Happy
Návrat hore
nellqa
NEPLATIČ

PríspevokZaslal: Utorok 12.Sep. 2006 22:06    Predmet: Odpovedať s citátom

dnesny den mariska spinkala papala spinkala papala..a tak dookola no kym bola hore stihla vysipat kos to je je najoblubenejsia cinnost medzi jej dalsie oblubene cinnosti patri vkradanie sa do mojej skrine no zabezpecila som to tak ze sa tam nevie dostat ...no keby ste videli ako sa snazi ...je rozkosna!!...najlepsie je ked sa chce dostat na 3 policku to je len sranda ...kedze na prvu jej neni problem vyliezt ta druha to je uz tazsie no ma too vyhodu v tom ze ma tam kosik v ktorom spava na ten sa postavi a je uz n druhej policke a ta tretia to je radost nanu pozerat otaca sa vseliak vykukuje snazi a no stale spadne..po poh hodinke snazenia sa rozhodne ze to vzda a je taka nastvana ze na kazdeho srci ...je smiesna taky maly smiesko!!! Very Happy
Návrat hore
nellqa
NEPLATIČ

PríspevokZaslal: Štvrtok 14.Sep. 2006 11:22    Predmet: Odpovedať s citátom

popritom ako pisem musim sa hrat aj z mariskou lebo mi neda pokoja nedovoli mi pisat ...akonahle si ju dlhsie nevsimam vytrepe sa na stolik a tlaci mi tu rozne cislice a pismenka a podobne.. Twisted Evil ...vcera sme mali navstevu mariskinu sestru merapi, ktora sa ocitla tiez v nasej rodine Very Happy ..no to ste mali vidiet najprv sa navsteva mariske velmi nepacila bolo znacne vidiet ze jej vadi srcala a podobne no po malilinkej chvilke uz to bolo v poriadku a male sestry zacalôi burdat moju izbu...bolo to super na nich pozerat az vam niektorym co mate 2 fretky zavidim!!!behali skakali robili kotrmelce a salta...no daco super...po pol hodinke boli obydve ako macicky unavene sa ulozili a spali mariska na svojom miestecku ktory si sama vybrala je to pri poseli kde do kosa hadzeme spinave pradlo...hned vedla je novy pokusany pulover ktory rozkusala moja potkanica...bratov novy sveter podotykam skoro nas s mamou zabil Rolling Eyes a tento sveter je teras mariskin najoblubenejsi....
Návrat hore
nellqa
NEPLATIČ

PríspevokZaslal: Nedeľa 17.Sep. 2006 22:01    Predmet: Odpovedať s citátom

mala nezbednica tak ako stale mi tu splha na stolik a neda pokoj pred chvilkou sme sa nahanali po izbe ked jej sa to tak paci ...a najlepsie ked sa skriva pod moju skrinku a len vykukuje a kazdy kto prejde okolo dostane taky mensi nebolestivi kusanec!!!... Very Happy ...mala prave pije...a nieeee taha si mysku aj zo zradlom -mäsko a ryza...a nece mi ju dat polka jedla je porozsipana...joooj cudo judo...no kao som si vsimla isla sa ukladat na spanok tak budem mat cas aspon trosku pozbierat po nej izbu lebo to tu vyzera ako po bombe! Exclamation Twisted Evil
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší
Strana 1 z 8

Prejdi na: