Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Ako sa prechádzať s fretkou
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Začíname s chovom fretiek
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
sedma
NEPLATIČ

Založený: 18.03.2006

PríspevokZaslal: Nedeľa 17.Sep. 2006 14:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Emil je hotový poklad vonku...najskôr behá popri stene paneláku...skáče vo vysokej tráve ako veverička celý šťastný...a keď prídeme pred panelák, kde je taký malý parčík, tak tam sa odváži kľudne aj vzdialiť na dĺžku vôdzky...asi preto, že to tam už pozná. Aj sa vyskáče, vyváľa sa v prachu a strašne ho to láka pod autá na parkovisku...tam má ale zákaz.
Len si pripadám ako paranoik a som stále v strehu, či niekde nie je nejaký pes...a navyše...aj my máme doma psa, ale výkaly po ňom upratujeme...tu je to asi ešte hudba ďalekej budúcnosti Neutral
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Soara
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.04.2006

PríspevokZaslal: Nedeľa 17.Sep. 2006 15:59    Predmet: Odpovedať s citátom

My to mame s prechadzkami naopak. Speedy uteka co najdalej od domu, ale domov, to by sme sa nacakali. Aj ked sme boli daleko od domu, vzdy vedel, ktorym smerom sa k nemu ide a vtedy sa zatal. Tahal sa vsade inde, len domov nie. Najcastejsie chodi popri muriku a rad sa vyvaluje v trave. Kedysi bol velky turista, no trochu skrotol, ked mu skoncila prva ruja.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vevko
Člen SKCHF

Založený: 07.09.2006

PríspevokZaslal: Nedeľa 17.Sep. 2006 16:21    Predmet: Odpovedať s citátom

moja miska robi cosi podobne(zatial som ju mal pustenu len u babky) behala popri mure... a isla vsade tam kam som ja necel aby sla Razz...no fretulky su potvory...zaujima ma aka bude po ruji..a kedy vlastne dostane ruju?
Návrat hore
nellqa
NEPLATIČ

Založený: 13.06.2006

PríspevokZaslal: Nedeľa 17.Sep. 2006 20:05    Predmet: Odpovedať s citátom

marisa ta ta prechadzky zboznuje!!! Shocked ..ked s nou idem vonku a mam ju narukach tak mi z nich dobre ze nevyskoci raz sa to stalo a len tak vysela na voditku xixi ete stestie ze som ju mala na popruhu a voditko na najkratsie ani si nechcem predstavit ten pad!! Confused ale inac ked sme vonku je veeelmi poslusna skacka primne no obcas sa stane ze sa rozbehne inym smerom no ked ju nasmerujem tak uz je to opet v pohode!...najzlatsia je ked uz asi nevladze a si lahne na zem a lezka roztiahnuta ..len vtedy ludia kukaju Shocked Very Happy a so psom to je pravda cely cas ho nahana....hlavne sa jej pacia mojho hava labky do ktorych sa aj par krat zakusla chudaaak maco Sad
Návrat hore
hena9
Poradca chovu

Založený: 20.10.2005

PríspevokZaslal: Nedeľa 17.Sep. 2006 20:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Nellqa: Mariska zdedila otcove gény Wink Ten tiež na prechádzkach len pešo a behať behať,skúmať Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
nellqa
NEPLATIČ

Založený: 13.06.2006

PríspevokZaslal: Nedeľa 17.Sep. 2006 21:50    Predmet: Odpovedať s citátom

no prestne asi to bude mat po ockovi ..!! Wink Wink ..a mohla by zdedit aj viac veci!!...xixi no uvidime casom co z nasej malej potvori bude!
Návrat hore
Niki
Poradca chovu

Založený: 23.11.2005

PríspevokZaslal: Pondelok 18.Sep. 2006 8:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Úpne súhlasím s Mikim. Je to tak. Naše fretky tiež chodia len pri múroch a budovách. Poznajú už svoju trasu vychádzky a keď sa vraciame domov, tak bežia o dušu rovno k voliére. Už si na to zvyká aj mladý Pongo.
Vždy musím chodiť za nimi ja. Zbožňujú vysokú trávu a nízke husté kríky. Koľkokrát sa najedujem, než z nich vymotám vodítko. Najlepšie popruhy sú tie, ktoré sú z klubu (spojovací prúžok medzi krkom a trupom zospodu a nie zvrchu). Zo začiatku som mala len tie kupované popruhy, ktoré nestáli za nič. Fretka sa mi väčšinou vždy vyvliekla. Teraz majú všetky tri moje tchory kožené popruhy z klubu a nedám na ne dopustiť.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vevko
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Pondelok 18.Sep. 2006 15:04    Predmet: Odpovedať s citátom

ja sa uz strasne tesim na nasu prvu vychadzku Smile...len este moja miska neni ockovana tak necem ist....zvytocne riskovat..a stratit cosi velmi cenne!..po akej dobe co je ockovana na psinku/besnotu snou mozem ist vonku?
Návrat hore
Pavluska
Člen SKCHF

Založený: 24.08.2006

PríspevokZaslal: Pondelok 18.Sep. 2006 15:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Joooj, takže naše prechádzky sú len panelák a diery okolo neho... Twisted Evil

Dnes uvidím, či s ňou večer niekam vybehnem. Teraz sa našalkala v byte, zaliezla do perináča a hádam spí. Keď sme chodili von, čo sme tam boli možno 30 minút, možno hodinku, ale viac nie, tak bola doma taká nijaka. Len uplazená...

Dnes bola hrava doma. Tak uvidíme, či to tie vychádzky ju tak zmáhajú, aj ked vela sa nenachodí, skôr sa plazí. Fakt, ona je doma ako opička na gumičke, taká zhrbená, niečo ako mačací chrbát a vonku je had. Len je pričupená a plazí sa. Dlhá ako týždeň pred výplatou.
pre vevka: Myslím, že von s nou ísť môžeš. Naša Mia bola očkovaná na psinku už dva razy a teraz ju čaká očkovanie na besnotu.
Večer som jej dala za trošilinku medu, ha, ste mali vidieť, jak tu lyžičku demolovala. Z ruky med nedostane, obávam sa, že by mi zjedla aj palec... Very Happy

Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Pondelok 18.Sep. 2006 15:40    Predmet: Odpovedať s citátom

ja asi predsa pockam s normalnymi vychadzkami kym nebude mat poriadny obojocek a ockovanie(aspon par dni po) ja ju vezmem ku babke na zahradu autom a tam sa vyblazni..pochrci na kocura a je cela stastna ako sa jej zlakol Very Happy
ktomu hadovi..co men hovori si tak aj masiruje brusko...a neviem mozno sa chladi..skrabe mozno hlada daku noru Razz...inak dnes som sa snou hral asi 45min bez rukavic..a napocudovanie mi ostali aj vsetky prsty Very Happy..a mzoe med?..pokial viem mliecko len sa malym obsahom laktozy... Razz...v piatok idem na nakupy..ta sa bude mat Very Happy
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Začíname s chovom fretiek Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Ďalší
Strana 2 z 18

Prejdi na: