Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Ako sa prechádzať s fretkou
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 16, 17, 18

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Začíname s chovom fretiek
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Štvrtok 26.Mar. 2009 9:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Stachulienka, ked kycha, tak von urcite nie. Hlavne pokial je taketo hlupe pocasie. V podstate s nim von naozaj nemusis. U nas to mame podelene. Samcek von chodit nemusi. Zakazdym slinta, kym vobec vyjdeme von a stale sa taha k brane. Samicka, ta je cela happy, ked ideme tulat. Takze vsetko je na Tebe, ako sa rozhodnes. A ked uz budes rozhodnuta ist von, tak radsej s poriadnym postrojcekom, aby sa Ti nestalo, ze fretka utecie.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Maribell
Super medium
Super medium

Založený: 18.07.2008

PríspevokZaslal: Pondelok 08.Nov. 2010 18:23    Predmet: Odpovedať s citátom

ja som mojmu Remikovi urobila postrojcek sama s dvoch normalnych obojkov pre male psy len som ich spojila na chrbatiku a na brusku ..Smile..a vyslo ma to asi na 3eura takze som spokojna este sa z neho ani nevyvliekol a ani to neskusal..prechadzky miluje aa ked tak citam tieto prispevky tak asi nemam doma fretku pretoze moj Remik chodi posluzne tade kade idem ja.. Shocked ..a ked nahodou zastavim kuka namna s pohladok "kam teraz?" takze ja som spokojna a co sa tyka krtincou tie sice iba rozripe ale potom hned sup pokracovat v prechadzke ..na ruky sa malokedy pyta..ale najviac mi vadia na prechdzkach ludia...ako ja chapem ze je to take ine ze fretka ale ked ma zastavi kazdy druhy clovek to uz ide naa nervy.. Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Maria
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.10.2008

PríspevokZaslal: Utorok 09.Nov. 2010 13:11    Predmet: Remik Odpovedať s citátom

Zdravim. To Remik chodi tak pekne preto ze ma postrojcek z voditka pre psikov. Nas Hugo ma postrojcek z remienkov na panske hodinky. Ked ideme na prechadzku tak to je tak ze tam ho nesiem a spat uteka sam. Niekedy prejdeme aj 2km a ked ideme spat tak mame zastavky kde sa pomoce a je spokojny. Zato malinka Jessienka na prechadzku nechce ist vobec ani s Hugom.
Návrat hore
aďa
Prima
Prima

Založený: 22.06.2010

PríspevokZaslal: Utorok 07.Dec. 2010 13:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Chodíte niekto von s fretkou aj do snehu?Hubi sa z neho ide zblázniť,zapchá noštek dole a ide ako buldozér,ani sa mu nechce dnu,až sa bojím,že prechladne,tak ho beriem dnu.Ako dlho ste teraz vonku s fretkami?
Návrat hore
lulu
Člen SKCHF

Založený: 12.09.2009

PríspevokZaslal: Utorok 07.Dec. 2010 20:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Adka, moji fretaci tiez sneh miluju, ale po minulorocnej skusenosti s Alim, ked mi po nahanacke v snehu riadne ochorel, som velmi opatrna..teraz ked som s nimi bola vonku, tak to bolo len na chvilku-nebolo to ani tych 20 min. aj s nosenim sa na rukach
Návrat hore
aďa
Prima
Prima

Založený: 22.06.2010

PríspevokZaslal: Streda 08.Dec. 2010 14:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Lulu ďakujem,preto som sa pýtala,lebo mu je vždy málo,keď ho vezmem dnu,tak trucuje pod dverami a minulý týždeň po takom blbnutí začal pokašliavať,tak som mu to zatrhla úplne.
Návrat hore
edicia
Člen SKCHF

Založený: 02.06.2008

PríspevokZaslal: Sobota 18.Dec. 2010 19:59    Predmet: Odpovedať s citátom

ked idete s fretulami vonku do snehu, natierate im niecim labky??? napr. indulonou alebo kremom ? a je vhodne natierat im labky??
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Začíname s chovom fretiek Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
Strana 18 z 18

Prejdi na: