Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

kandenie kade tade
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Začíname s chovom fretiek
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Pipa
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 02.10.2008

PríspevokZaslal: Nedeľa 29.Mar. 2009 20:26    Predmet: Odpovedať s citátom

my sa tešíme aké to bude veselé.. Vickey vadí ked jej mágam bruško.. ale ja za to nemôžem že sa mierne pokúšam jej nahmatať mimi.. vieš čo keby náhodou.. Laughing

to bude "teprv" haluz ked sa mi narodia žížalky ktoré budú pišťať celú noc... Vickey bude možno agresívna a Kami ostane sama na týždeň.. chúdatko ona teraz veľmi tažko znáša že tam Lesi nieje.. Crying or Very sad schudla asi 50 gramov.. a menej papká.. Confused

°°•moje lásky •°°
† ♥Lesanka♥ † ,♥Kami♥,♥Vickey♥ a ♥Nessie♥

http://picasaweb.google.sk/Pipendorka
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mirage
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 23.07.2004

PríspevokZaslal: Nedeľa 29.Mar. 2009 21:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Pipa Napísal:
edicia Napísal:
pipa neboj aj lunke niekedy ujde... ale GIGI mi nauc pekne chodit na zachodik... xi

edicia pokial bude po jej mamine tak to sa teš že to nebude také ľahké.. ale u vás dostane prevýchovu že ? ked to drahý vezme do svojich rúk.. Wink

Náhodou Vickey sa to naučila ľahko..aj všetky moje mladé to vedeli...to už si ju nová-bývalá majiteľka pokazila Confused
Člen SKCHF

Založený: 02.06.2008

PríspevokZaslal: Nedeľa 29.Mar. 2009 21:17    Predmet: Odpovedať s citátom

mirage ja viem aj mercinka chodila pekne a ukazkovo na zachodik Smile))
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 02.10.2008

PríspevokZaslal: Nedeľa 29.Mar. 2009 21:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Mirage Napísal:
Pipa Napísal:
edicia Napísal:
pipa neboj aj lunke niekedy ujde... ale GIGI mi nauc pekne chodit na zachodik... xi

edicia pokial bude po jej mamine tak to sa teš že to nebude také ľahké.. ale u vás dostane prevýchovu že ? ked to drahý vezme do svojich rúk.. Wink

Náhodou Vickey sa to naučila ľahko..aj všetky moje mladé to vedeli...to už si ju nová-bývalá majiteľka pokazila Confused

Mirage nechceš tým povedať že ja že nie ? Surprised Laughing

°°•moje lásky •°°
† ♥Lesanka♥ † ,♥Kami♥,♥Vickey♥ a ♥Nessie♥

http://picasaweb.google.sk/Pipendorka
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mirage
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 23.07.2004

PríspevokZaslal: Nedeľa 29.Mar. 2009 22:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Niee veď hovorím že bývalá Laughing
Člen SKCHF

Založený: 02.04.2009

PríspevokZaslal: Nedeľa 05.Apr. 2009 14:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Moja Pogo sa naucila na wcko az ked som rohove vymenila za obdlznikove. Presuva ho ako sa len da, ale neprevhuje ho a hlavne vyuziva. Ked je pustena, tak to dava kam ju napadne, som zvedava, na kolko miest som zatial ani neprisla...

Anu
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
zuzka2
Člen SKCHF

Založený: 25.02.2009

PríspevokZaslal: Pondelok 06.Apr. 2009 8:50    Predmet: Odpovedať s citátom

hm, mojmu drobcovi som vymenila zachodik za obdlznikovy a nic, v klietke kadi vzdy kde nemam zachod, ale zas ked je pusteny to drzi, a da sa odsledovat ze sa muchce, vtedy chodi taky prikrceny, tak ho vzdy dam do klietky on sa vykadi a pustim ho zas von Very Happy no ale neviem teda, ze kedy sa nauci ze ten zachod tam ma na to v klietke...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail MSN Messenger
Soara
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.04.2006

PríspevokZaslal: Pondelok 06.Apr. 2009 9:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Zuzi, ja mám na izbu 3,5x3,5m napratanú tak, že musím skoro lietať a musím mať ešte 2 záchody vonku, lebo tie potvorky si povedali, že jeden v klietke nestačí. Laughing
adina
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 13.03.2009

PríspevokZaslal: Pondelok 06.Apr. 2009 12:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Aj my sme museli nakúpiť ešte niekoľko záchodov a dať ich do rôznych kútov domu,lebo predtým proste nestihli dobehnúť do klietky....Dokonca aj v spálni mám,lebo tam najradšej cez deň zaspia Laughing Laughing Laughing . Teraz už vedia ,kde môžu ísť.Aj keď je to skôr tak ,že fretinke sa ho sem-tam aj nepodarí nájsť (ale to je fakt výnimočne) a freťáčkovi sa ho sem tam aj podarí nájsť Twisted Evil Keď tak počítam,máme 7 záchodov( v každej izbe a na chodbe). Laughing
Člen SKCHF

Založený: 25.02.2009

PríspevokZaslal: Pondelok 06.Apr. 2009 12:04    Predmet: Odpovedať s citátom

hm, no so zachodmi nie je problem, mam dva este pre kocura po dome, ale moj lucky ete ani neprisiel na to na co ta vec so zverlitom je Very Happy hmmmm
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail MSN Messenger
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Začíname s chovom fretiek Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Ďalší
Strana 13 z 15

Prejdi na: