Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

kandenie kade tade
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Začíname s chovom fretiek
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
adina
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 13.03.2009

PríspevokZaslal: Pondelok 06.Apr. 2009 12:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Laughing Laughing Laughing skús mu to ukázať! A nemyslí si náhodou,že si mu tam dala pieskovisko na hranie??? To bol náš problém ,keď sme si priviezli Ferdíka a on nemal absolútne žiadne návyky( už mal cca 3 mesiace). Keď sme mu tam dali záchod so zverlitom,tak ho samozrejme najprv čo naviac vyhádzal ,potom tam nanosil hračky a nakoniec sa v ňom" rochnil" a občas aj zaspal... Wink Laughing
Člen SKCHF

Založený: 25.02.2009

PríspevokZaslal: Pondelok 06.Apr. 2009 12:24    Predmet: Odpovedať s citátom

....eeeee, no mozno aj mysli...heh...no najprv sa tam rypal jak dive prasatko s nosom, uz ich nevyhrabava von ale sem tam tam lezi...skusala som aj striehnut ze ked sa zobudi teda ze pojde na potrebu tak som ho chytila dala do zachoda a pozeral na mna jak turba ze co ako...a nic...potom sa vykadil ked som odbehla...no neviem ze aku metodu zvolit Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail MSN Messenger
adina
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Pondelok 06.Apr. 2009 12:37    Predmet: Odpovedať s citátom

čo si tak pamätám ja ,tak Ferdík zaujal metódu,že zadarmo ani kura nehrabe, takže keď som mala nachystanú pastu tak sa aj snažil,urobiť mi radosť Laughing ,ale keď som hneď nezareagovala a nedala mu pastu hneď ako to šupol do záchoda,tak potom zase celý deň kadil všelikde,len nie do záchoda Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil To bol zase trest pre mňa. On inak dostával po zadku,aj sa tváril urazene....a ešte som ho musela do nebies vychváliť,keď sa vykadil kde mal Wink
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Pondelok 06.Apr. 2009 12:47    Predmet: Odpovedať s citátom

hehe...no tak to na naseho krpca nic neplati...on je inak taky besny...hihi ale ja sa len smejem aj celou rodinou, bo seci len hovoria, ze ja vzdy donesiem domov tie najbesnesie zvierata...heh...takze lucky za dva dni co sme ho mali doma zistil, ze parada na postel sa da lahko vyliezt a odvtedy ked je pusteny len striehne a terorizuje nas..hehe...a jasi sa a jasi a jasi, vcera ma cvakol do pery ze to vyzera ze mam rozbitu hubu..hehe...a po zadku alebo zvyseny hlas...nic na neho neposobi... Very Happy nuz snad ked odrastie bude kludnejsi, musim iba verit Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail MSN Messenger
adina
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Pondelok 06.Apr. 2009 13:07    Predmet: Odpovedať s citátom

hihi tak to máš tiež riadne treštidlo Laughing Skúsim ti dodať nádej ,že sa to zlepší. Môj Ferdík bol ako pohroma.Ja som bola úplne "grogy ",prvé mesiace.....kadil všelikde,kúsal jak piraňa ,celé noci hrmotal s klietkou.... Rolling Eyes no a teraz je to taký čistotný ,kľudný medvedík Wink

Inak ešte čo sa týka toho záchoda,tak keď mal Ferdík rok ,priviezli sme si maličkú Kikinku,no a ona bola taká čisťulka,. Krásne chodila hneď do záchoda ,aj keď sa s ním predtým nestretla( u chovateľky chodili všetky miminká do rohu krabice ,tam kde ich maminka).No a náš Ferdík sa asi nechcel dať pred malou zahanbiž,tak začal poslušne chodiť aj on do záchoda. Wink
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Pondelok 06.Apr. 2009 13:11    Predmet: Odpovedať s citátom

hm, dobry typ...hehe...len keby som doniesla domov ete dalsiu fretku tak by mamca dostala asi infarkt...bo mame 2 psov, kocura a ted fretiaka...aj ked byvame v rodinnom dome ale je to celkom dost...hehe...tak sa vsetci smeju ze mame safari Very Happy
Návrat hore
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Pondelok 06.Apr. 2009 13:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Adina, co fretka, to exemplar. My sme mali cistotneho macika a ked mal 2 roky sme mu priviezli Kimmcu a on teliatko miesto toho, aby ju ucil, kde ma pekne kakat, tak aj on po jej vzore zacal kakat mimo zachodikov. Teda aby som ich neociernovala, tak v klietke vsetko robili pekno do wc-ka, ale v byte bola hotova pohroma. Potom sme Kimmke zacli hikat a davat pasticku po kazdom pouziti zachodika a bol klud. Teraz pocas ruje je z nej zase prasiatko! Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
adina
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Pondelok 06.Apr. 2009 13:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Laughing Laughing neboj oni si zvyknú Laughing Laughing Laughing u nás to bolo tež také ...ďalšiu fretku? ani za nič ! Psa do domu ? Ani za nič! No a časy sa menia . Teraz tu žijeme v obývačke s rotvajlerom,dvomi fretkami ,mačkou a andulkou( teda tá je z bezpečnostných dôvodov v klietke Laughing ) Inak to safari je trefné! Wink Teraz premýšľame nad ďalšou freťulou.Našťastie tiež bývame v rod. dome ,takže nie sú aspoň problémy so susedmi....

...ale kvôli tomu kadeniu do záchoda to stojí za to ,nie Twisted Evil

...aha ,ale teraz som si prečítala príspevok cami,takže ,radšej sa ďalších rád o druhej freťulke zdržím Rolling Eyes ...Je to tak,čo fretka ,to exemplár Twisted Evil Oni si aj tak budú robiť čo chcú a,kedy chcú a kde chcú Laughing Laughing Laughing

Naposledy upravil adina dňa Pondelok 06.Apr. 2009 13:28, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
zuzka2
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Pondelok 06.Apr. 2009 13:25    Predmet: Odpovedať s citátom

hehe...no to ano Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Pondelok 06.Apr. 2009 13:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Proste fretky! Laughing Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Začíname s chovom fretiek Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Ďalší
Strana 14 z 15

Prejdi na: